Zafer Havalimanı Kütahya – Afyon ve Uşak Uçak Seferleri Arttı

Zafer Hava Limanına daha önce haftada  5 gün olan uçak seferleri THY tarafından Haftanın her günü  yani 7 gün olarak  yeniden planlandı.  Geçtiğimiz Yaz tarifesinde Perşembe ve Cumartesi günleri uçuş bulunmamaktaydı, Ancak zafer havalanına olan büyük ilgiden memnun kalan THY  yoğun yaz döneminin ardından haftanın her günü karşılıklı olarak Zafer Hava alanına seferlerini arttırmıştır. İstanbul’dan Kalkış saati Kış boyunca her gün 22:55  de olacak ,  Kütahya Zafer Hava Limanından ise İstanbul ‘a düzenlenecek seferlerin saati  07:00 olacaktır. İstanbul’dan Toplam uçuş süresi 1 saat sürmektedir.Ayrıca İstanbul’a Aktarma yapılarak Türkiye’nin 55 noktasından Kütahya Zafer Hava limanına Ulaşmak Mümkün olmaktadır.   Zafer Hava Alanı tam 3 ile ulaşımın kolay oldugu bir bölgede bulunmaktadır. Kütahya Afyon Uşak Hatta Isparta ve Konya nın Afyona yakın bölgeleride artık Zafer Hava alanından uçuşlara katılmaktadır. Ayrıca diğer Konumuz olan Kütahya Uçak Bileti Konusundan Kütayaya Uçak Bileti satın alabilirsiniz.


En ucuz Kütahya Afyon ve Uşak uçak bileti kampanyalarını bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. 

istanbul – Kütahya Uçak Seferleri  

Haftanın Her Günü Aşağıdaki Detaylarda gerçekleştirilecektir. 

Uçuş No Kalkış Limanı Varış Limanı Tarifeli Kalkış Tarifeli Varış
TK2052 İstanbul – Atatürk Havalimanı (IST) Kütahya – Zafer Bölgesel ( Kütahya-Uşak-Afyon ) Havalimanı (KZR) 22:55 23:55

 

Kütahya İstanbul Uçak Seferleri   Haftanın Her günü  Aşağıdaki Detaylara göre Düzenlenecektir.

Uçuş No Kalkış Limanı Varış Limanı Tarifeli Kalkış Tarifeli Varış
TK2049 Kütahya – Zafer Bölgesel ( Kütahya-Uşak-Afyon ) Havalimanı (KZR) İstanbul – Atatürk Havalimanı (IST) 07:00 08:00

 

Peki neden İstanbul’dan Gidiş Akşam Geç Saat  Dönüş ise sabah çok erken.  Bu konu biraz rahatsız edici gibi görünse de aslında Kütahya Hava alanı iç Anadolu ‘nun en büyük Hava alanı olma yolunda THY  dan yapılan bir planlamadır. Nedeni ise çok basit bir neden olan İstanbul’dan Dünyanın her yerine Kütahya’dan gelen Uçakları bağlantılı olarak sunmak içindir. Tabi Dünyanın 190 Ülkesine Uçuşu olan THY ile bu çok daha mümkün olacaktır.

Kütahya ya ve Afyon ‘a Turizm yatırımları da çok hızlı şekilde artmaktadır.  Özellikle Termal Turizme olan ilginin merkezi olarak Kütahya  gösterilmektir.  Yazımız sizlere daha detaylı bilgilerle ileri ki dönemlerde devam edecektir. Bizi sosyal medya dan Google üzerinden takip edebilirsiniz.

 27 Ekim 2014 tarihine itibaren Zafer Havalimanı

( Kütahya / Afyon ve Uşak ) seferlerimiz aşağıdaki tarife

doğrultusunda her gün gerçekleşecektir.

3 Comments

  1. Kerem Cahit Gençoğlu on 19 Nisan 2015 at 21:00

    Yaşadığım yoğun iş seyahatlerim nedeniyle gideceğim güzergâhlar hakkında yetersiz bilgi sahibi olmam yolculuğumun sorunlu gerçekleşmesine neden oluyordu. Uçak bileti temin etme noktasında denk geldiğim bu site edinmem gereken Zafer Havalimanı uçak seferleri hakkında detaylı bilgilere ulaşarak gideceğim şehirlerin rotasını çizmemde bana kolaylık sağlayarak zaman kazanmam konusunda da etkili oldu.

  2. Ömer Faruk Kadı on 28 Nisan 2015 at 21:00

    Memleketimde güzel şeyler oluyor demek ki! Geliş gidişlerde bende kullanıyorum Zafer Havalimanı’nın haftanın 7 günü çalışması; Kütahya, Afyon ve Uşak’ta uçak seferlerin artmış olması beni de sevindirdi. Seferlerin artması bu siteden aldığımız biletlerin fiyatlarında değişiklik yapar mı dersiniz. Bilet fiyatları en ucuz burada ama daha ucuz olsa da iyi olabilir.

  3. Ahmed zeybek on 9 Haziran 2018 at 03:27

    Neden calismiyor bu havaalanı sefer sadece İstanbul olur mu izmir ankara antalya ve Diyarbakır seferleri neden yok çok basit ve bedava devlete yük yapılmış yap işlet modeli ve bizlerden bedava ödenen gitmeyen yolcu paraları Uyu uyu

Leave a Comment