Yurt İçi Uçak Bileti Fiyatları

Tüm Türkiye ucuz uçak bileti araması yaparak yurt içi uygun uçak biletlerini bularak ve anında rezervasyon yapabilirsiniz.

Anasayfa - Uçak Bileti - Yurt içi Uçak Biletleri

Yurtiçi Uçak Bileti online araması yaparak 9 adet özel hava yollarının en ucuz fiyatlarını araştırıp sizlere özel fiyatlar uçuyosda. 36 Tl den başlayan en iyi fiyatlar. Alo Yurtiçi Uçak Bileti 0850 33 30 848  Yurt içi Ucuz Uçak Bileti Ücretlerimiz 39TL den başlayan uygun fiyatlarla Uçuyos da . içhatlar bilet sorgulaması ile uygun fiyatlara Tüm yurt içi havayollarını karşılaştırın. Alo Yurt İçi Uçak Bileti 0850 333 0 848

Türkiye içerisinde bir bayram seyahati, iş gezisi ya da turizm amaçlı yolculuk yapmak isteyenler uygun fiyatlarla yurt içi uçak biletli alarak uçak ile seyahat yapabilmektedirler. Ülkemizdeki havacılık sektörünün gelişmesi ile pek çok insan Türkiye sınırları içerisinde pek çok ile uçak ile gidebilme imkanına sahip olmuştur. Özellikle son zamanlardaki büyük gelişmeler ile, uçak seyahatleri Türkiye'de çok fazla talep edilmektedir.

yurt_ici_ucuslarYurt içi uçuşları nereden sorgulanır? 

 • Bir hava yolları firmasının şubesinden,
 • Ya da internet üzerinden www.ucuyos.com/ucak-bileti/ alınabilmektedir.
 • Aracı olan bazı firmalardan da normal ücretin yanı sıra ek bir ücret uygulanarak ta yurt içi biletler satın alınabilmektedir.

Genel olarak uçak ile seyahat hızlıdır ve Türkiye içerisindeki her bölgeye birkaç saat içerisinde varılabilmektedir. Bu sayede günler harcanmadan kısa bir süre içerinde havalimanı olan illere uçakla seyahat edilebilmektedir.

Ucuz Uçuş Sorgulaması yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekonomik Uçuşları sorgularken bir piyasa araştırması yapılmalıdır. Ayrıca aktarma durumları da öğrenilmeli ve hangi sınıfta yolculuk etmek istiyorsanız ona göre bir koltuk satın alınmalıdır. Genel olarak tüm bilet alma işlemleri kolay ve basit adımlarla işlenmektedir. Bu nedenle;

 • Kendinize uygun fiyatlarda ya da bir başkası için bilet alabilirsiniz.
 • Eğer 1. sınıf alandan satın almak istiyorsanız bunun içinde talepte bulunabilirsiniz.

Kısacası her bir birey ailesi için ya da sadece kendisi için yurt içi ucuza biletler alabilmektedir
Yurt içinde seyahat edecek olan kişiler için, bilet alırken dikkat etmesi konular vardır. Çünkü hava yolculuğu Türkiye'de önemlidir ve herkes sorunsuz bir şekilde istediği yere ulaşabilmeyi istemektedir. Yurtiçi biletinde bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekmektedir. Yoksa mağduriyet yaşayabilir ya da hoşunuza gitmeyen bir durum sizi yolculuk boyunca bırakmayabilir. Bu nedenle sorunsuz ve sıkıntısız bir yolculuk geçirmek için mutlaka;

 • Yurtiçi bilet kampanyalarını takip edin,
 • Her zaman için hangi firma ile uçacağınızı iyi belirleyin. Çünkü bu sizin özellikle aktarma sırasında yaşayabileceğiniz problemlerin çoğunu gölgede bırakacaktır.
 • Mutlaka İçhatlar biletleri üzerinde değişiklik yapılamaz ya da iade edilemez gibi unsurlara dikkat edin. Sizin lehinize işleyecek bir bilet almaya çalışın.

Tüm bu unsurlar ve erken rezervasyon yaptırarak gidiş-dönüş biletlerini aynı anda almak, sizin daha tasarruflu ve sorunsuz bir bilet alabilmenizi sağlayacaktır.

Bilet Aldıktan Sonraki İşlemler

Asıl uğraşlar bilet aldıktan sonra verilmektedir. Alınan biletlerin kontrolü, bagaj limiti, güvenlik denetlemeleri ve diğer hususlar epey vakit alabilmektedir. Bu yüzden yurtiçi uçuş biletinizi aldığınızda havalimanına son dakikada gelmemeniz çok daha iyi olacaktır. Yoksa uçağın saatini bu tür

 • Check-in
 • Bagaj Kontrolü,
 • Güvenlik Denetimleri,

yapıldıktan sonra uçağa doğru yol alabilirsiniz. Burada bazı durumlara göre otobüslerle ya da direk olarak uçağa bindikten sonra gerekli talimatlara uyarak, yolculuk için hazır olabilrsiniz.

Türkiye'de uçak ile seyahat etmek isteyen kişiler için, bilet  almaya karar verdikleri zaman bazı dikkat etmeleri gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususların her biri, bilet satın alırken uçuşu gerçekleştiren uçağın ve firmanın kalitesini de yansıtmaktadır.

Öncelik olarak Uçak biletleri ve Uçakta bilinmesi gereken başlıklar ;

 • Kanat kısmında penceresi olan bir koltuk alınmaması tavsiye edilir.
 • Yurt içi biletinizin gidiş ve dönüşünün aynı anda alınması daha sağlıklı olacaktır.
 • Erken rezervasyon yaptırmak her zaman için bilet bulamama derdinizin önüne geçecek ve daha uygun fiyatlarla yurt içi uçak bileti alabilmenizde yardımcı olacaktır.

Genel olarak en başlıca dikkat edilmesi konular bunlardır. Uçuşlara katılmadan önce  özellikle bagaj limit ölçütlerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. 10TL fazla ödeyerek bilet alın fakat bagaj limiti konusunda tekrar bir uçak fiyatına yakın bir ücret ödemeyin. Böylece daha karlı çıkar ve ödeyeceğiniz fazla zarardan da kurtulmuş olursunuz.

Yurt İçinde Uçak İle Seyahat Etmek

Öncelik olarak yurt içi ucuz biletinizin Ucuyos.com gibi doğru kaynaklardan, aracı firmalardan ve kalitesi herşeyiyle bariz olan siteler üzerinden alınması gerekmektedir. Yoksa havalimanına gittiğiniz zaman bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun olmaması için adımlarını doğru bir şekilde atmalısınız. Eğer rahat ve sıkıntısızı bir yolculuk geçirmek istiyorsanız;

 • Aktarmanın tüm detayları öğrenilmelisiniz. 
 • Nerede aktarma yapılacağı ya da hangi yolu firmasına gidileceğinin de

öğrenilmesi sorunsuz bir şekilde yolculuğunuzu geçirmenizde yardımı olacaktır.

 

Yurtiçi seyahatlerinizde uçak ile gerçekleştirmek isteyen seyahatçılar tarafından tercih edilmekte olan ucuyos.com sizlere yurtiçi ucuz uçuş sorgulaması imkânlarından en uygun koşullar altında yararlanmanızı sağlamaktadır. Bununla ilgili olarak dilerseniz zaman internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilir ve rahat bir şekilde dilediğiniz havayollarına bilet satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. basitleştirilmiş ödeme ile sizlere taksitli ödeme imkânlarını da sunuyor. Yurt içi ulaşımda en çok tercih edilmekte olan seyahat güzergâhı İstanbul Antalya olarak belirlenmiştir.

Bilmenizi isterim ki Türkiye’de havayolu istatistiklerine göre 2002 yılında 138 adet uçak varken 2012 yılına gelindiğinde 370 e kadar bu filo sayısının çıktığını görüyoruz. Aradan geçen yıllarla beraber filolarını çok daha iyi bir hale getirerek genişletmeye çalışan havayolu firmaları için gerekli alımlar en iyi şekilde arttırılmaktadır. Böylelikle hava yolu firmaları en uygun koşullar altında faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir. Bununla ilgili olarak hava yollarında 1960 yılında toplamda 713 bin civarında yolcu taşınmış 2000’li yıllara gelindiğinde bu sayı 34 milyonlara çıkmış ve 2010’lu yıllarda 102 milyonları çıkmış geçen yıl 365 milyon civarında bir yolcu taşıma kapasitesi elde edildiğini bize göstermektedir.

En ucuz ücretler kampanyalar ve promosyonlar arayan yolcularıma ucuyos.com aracılığı ile her ay milyonlarca insanın rahat bir şekilde uçuş imkânlarından yararlanmasını sağlamaktadır. Şirketimiz Türk hava yolları, Anadolu jet, Onur air, Sun Express, Pegasus airlines, Atlas global, Bora jet, Lufthansa ve KLM gibi havayolu firmalarının Kampanya biletlerini'de satışlarına sağlamaktadır.

Yurt içi Ucuz Uçuş imkânlarından yararlanmak ister misiniz?

Türkiye genelinde ve dünya genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan hava yolu ulaşımı ile ilgili olarak ucuza bilet bulma imkânlarından yararlanmak isterseniz dikkat etmeniz gereken en temel etken aylar öncesinden bilet almak olacaktır. Böylelikle kampanya ve promosyonları yakından takip etme fırsatına sahip olacak ve rahat bir şekilde promosyon bilet imkânlarını değerlendirebileceksiniz. Yurt içi uçuşlarda çok sık olmasa da charter uçak seferlerini de değerlendirmekte fayda olacaktır. Bu tip uçak seferleri genellikle belli bir kafileyi taşımakta olan hava yolu firmaları tarafından ön plana çıkarılmakta ve kısa bir süre içinde size en uygun ödeme koşulları ile ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Ucuz Bilet alırken Nelere Dikkat etmek gereklidir ;

Dikkat etmeniz gereken en temel etkenlerden bir tanesi ödeme aşamasıdır. Ödemenizi eğer kredi kartı ile yapacaksanız mutlaka 3D secure bulunmasına özen göstermekte fayda olacaktır. Böylece kredi kartınız güvence altına alınacak ve herhangi bir şekilde sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Adana havaalanına bir uçuş planlıyor ve uygun fiyatlarla seyahat etmek istiyorsanız bir çok ipucu bulunan Adana uçak bileti sayfamızdan faydalanabilirsiniz.  

Adıyaman Şehrine seyahat eden yolcularımız biletlerini daha ucuza almak için Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden biletlerini temin ederek %30'a varan indirimli bilet buldular. 

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşmak için seyahat edebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ve Pegasus havayolları dır. Türkiye içinden bir çok noktadan uçuşlar bulunmaktadır. Ankara Fırsat uçak bileti fiyatları için Ankara ucuz uçak bileti sayfamıza bakınız.  

Antalya Havalimanına ister tek yön ister gidiş dönüş seyahat için bilet arayın Sayfamızdan satın alabileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ,OnurAir,Pegasus havayolları Sunexpress , Atlas Global ve Anadolu Jet  dır. İndirimli Antalya ucuz uçak bileti sayfamıza veya Alanya Gazipaşa uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.  

Artvin havaalanına bilet aramak için birçok alternatif arasından size uygun olanı bulun. İndirimler, fırsatlar ve kampanyaları hemen bulun. Artvin uçak bileti sayfamızdan listeleyebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları , Anadolu Jet , Sunexpress , Pegasus havayolları , Atlas Global ve OnurAir dır. 

Batman'a uçuş yapan yolcuların geneli Diyarbakır ve Mardin uçak seferlerini de değerlendirmektedir. Sizde Batman uçak bileti  fırsat ve ucuz ipuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Bingöl havaalanı şehir mekrezine 20 Km uzaklıkta bulunmakta olup Bingöl'e seyahat eden yolcularımız alternatif olarak Muş havaalanı uçak bileti fiyatlarınıda kontrol ederek bilet almışlardır. Daha fazla bilgi için Bingöl uçak bileti Sayfamıza bakabilirsiniz. 

Bodrum ilçesi Muğla ilimize bağlı bir tatil yöresidir. Bodrum uçak seferleri genelde Nisan sonunda doluluk göstermekte olup uygun fiyatlarla seyahat etmek için fırsat fiyatları Ocak Şubat Mart aylarında bulanabilir. Daha fazla bilgiyi Bodrum uçak bileti sayfamızda bulabilirsiniz. 

Bursa'ya yapacağınız seyahat için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını da tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa'ya rahat ve çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi devi Bursa yolculuğunuz ve Bursa ya yapacağınız seyahat öncesi Bursa uçak bileti sayfamıza bekleriz.  

Denizli'ye seyahat eden misafirlerimiz yüksek dönemlerde Isparta havaalanından da fiyatlara bakarak %20 tasarruf sağlamışlardır. Bir çok bilgiye Denizli uçak bileti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Diyarbakır ilimize özellikle İstanbul ve Ankara 'dan yoğun uçak seferleri olmasına rağmen günümüzde Antalya ve İzmir dende haftanın belirli günlerinde seferler bulunmaktadır. Ayrıca Diyarbakır uçak bileti araması yapmadan önce sayfamıza bakmanızı öneririz. 

Elazığ havayolları taşımacılığı açısından yoğun yolcu talepleri Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Uygun fiyatlarla bilet alan yolcularımız uçuş fiyatlarının yüksek olduğu dönemler den 60 gün önce biletlerini temin ederek %25 e yakın indirimlerden faydalanmışlar detaylı bilgiler için Elazığ uçak bileti sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

Erzincan yolcularımızın istatistik fiyat karşılaştırma bilgilerine bakarak Erzincan uçak bileti almak için haftanın çarşamba günleri en ucuz bilet bulunan günler olarak dikkat çekmiştir. Diğer bilgiler Erzincan sayfamızda dır.

Erzurum'a seyahat etmek istiyor ve uygun fiyatlarla ekonomik biletler arıyorsanız, Erzurum uçak bileti sayfamızdan ücretsiz karşılaştırma yapabilirsiniz.

Gaziantep ulaşım seçenekleri arasında yoğun bir şekilde uçak tercih edilmekte olup, Ankara ve İstanbul dan her hafta yüze yakın uçuş bulunmaktadır. Gaziantep uçak bileti fırsatlarını yakalamak için en az 36 gün önce bilet almanızı tavsiye ediyoruz.

Giresun havaalanı Ordu ve Giresun arasında bulunmaktadır. Giresun yolcuları seyahatleri başlamadan bir buçuk ay önce bilet satın aldıklarında indirimli fiyatlarla ile uçma şansı yakalayabiliyorlar. Sayfamız yardımı ile özel indirimlerle Giresun uçak bileti bulabilirsiniz.

Hatay Havaalanı şehir merkezine 25 km, İskenderun'a 45 km, Reyhanlı'ya 41 km ve Kırıkhan'a 25 km  mesafede olup ucuz bilet almak için en uygun gün ise salı ve çarşamba günlerdir. Kampanyalı Hatay uçak bileti 5 kolay adımda satın almak veya 4 adımda rezervasyon yapmak için sayfamıza bekleriz.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı şehir merkezine 16 Km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından şehir merkezine servisler bulunmaktadır. Iğdır havaalanına aktarmalı ve aktarmasız seferler bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti sayfamızdan fiyatlar ve seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

Türkiye'nin en fazla uçak yolcusu taşıyan şehri İstanbul 'a yolculuk yapacaksanız ve ucuz biletler arıyorsanız İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türk Hava Yolları , Pegasus , Anadolu Jet veya Sunexpress ile Sabiha Gökçene uçak bileti araması yapabilirsiniz. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan İstanbul Atatürk havalimanı 'nda Onurair, Atlas Global veya Türk Hava Yolları'nın seferlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti sayfamızdan tüm istanbul havalimanları seçeneği ile ucuz bilet bulabilirsiniz.

İzmir'e Türkiye 'nin hemen her havaalanından aktarmalı veya aktarmasız seferler bulunmaktadır. Aktarmalı bilet bulan yolcularımızın aktarma bekletme süresine önemle dikkat etmesi gerekmekte olup İzmir uçak bileti aktarmalı veya aktarmasız sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş uçan havayolları genelde indirimli biletleri Kasım ve Şubat ayları arasında satışa açmaktadır. Online olarak Kahramanmaraş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

Kayseri ucuz bilet aramalarında en ucuz biletlerin haftanın çarşamba günü olduğunu ve seyahat edilecek en ucuz biletlerin obulunduğu ayın ise Ekim ayı olduğunu tespit ettik. Ucuz Kayseri uçak bileti satın almak için sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

Konya uçuşları arasında en ucuz bilet alınan günün Perşembe olduğunu tespit ettik. Haftanın diğer günlerine yönelik fiyatları karşılaştırmak için Konya uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

Malatya ya seyahat etmek için en uygun bilet günleri Pazar günleridir. Pazar günü uçak bileti baktığınızda %20 ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm havayollarının Malataya uçak bileti kampanyalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

Mardin ucuz bilet satış günü olarak Pazartesi günlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Mardin uçak bileti fiyatlarını ve Türk Hava Yolları  Pegasus Anadolu Jet inde içlerinde bulunduğu bir çok havayolunu karşılaştırabilirsiniz.

Dalaman'a en ucuz uçuşları bulduk. Pegasus & Atlasjet sık sık Dalaman uçuşlarına en iyi fiyatları göstermektedir.Yada en ucuz uçuş günlerini görmek için aşağıdaki tercih ettiğiniz havayolu şirketini seçerek Dalaman uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

Cumartesi günleri Muş uçak seferleri daha fazladır. Buna rağmen en ucuz biletleri Perşembe günleri satın alabilirsiniz. Muş uçak bileti aramasında en fazla tercih edilen ucuz havayolları Pegasus Airlines ve Anadolujet olarak belirlenmiştir.

Nevşehir ucuz bilet aramaları nisan ayında daha popüler gözükmektedir. Fiyatların yüksek olduğu dönemlere Nevşehir uçak bileti arıyorsanız biletinizi 60-90 gün önceden alarak %35 e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

Ordu uçak biletleri arasında en uygun fiyatları bulabileceğiniz günler Pazartesi ve Çarşamba günleridir. Ordu ya uçan havayolları arasından uygun fiyatlarla bilet satın almak için Ordu bilet sayfamıza bakabilirsiniz. 

Samsun'a bilet arayan yolcular genellikle Giresun uçuşlarına da baktılar. Samsun uçak bileti satın almak ve tercih ettiğiniz havayollarını araştırmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir. Güney Doğu Anadolu bölgesinin Hac uçakları genelde bu havaalanından sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa uçak bileti araması için sayfamıza bakabilirsiniz.

Şırnak Havaalanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmakta olup, Şırnak uçak bileti sayfamızada havaalanından şehir merkezine ulaşım alternatiflerini bulabilirsiniz.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta olup, Ucuz uçuşların bulanabileceği en uygun ay Kasım ayıdır. Sivas'a uçan havayolları arasından en ucuz biletleri bulmak için Sivas uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

Trabzon uçak bileti arayan yolcularımız ortalamaya göre en ucuz biletleri 60-90 gün önceden almışlardır.  Buna rağmen son 15 gün kala bilet arayan yolcularımızda %25 e yakın indirimlerden yararlanmışlardır.

Van Turizm açısından giderek gelişmekte olup özellikle ilkbahar sonunda ve Haziran ortasında uçuş yoğunluğu bulunmaktadır. Yüksek dönemde ucuz Van uçak bileti satın almak için 60 gün öncesinden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.