ekonomi_klas_uçuş  Ekonomi sınıfı olarak bilinen ve genel olarak economy class olarak tabir edilmekte olan bu sınıf, uçak bileti satın alacak bireyler tarafından genel olarak tercih sebebi olarak görülmektedir ve genel olarak business class yolcukların arkasındaki yolcu grubudur. Promosyon sınıfı ise genel olarak uçağın kanat bölgesi ve arka kısımdaki bireylerden oluşmaktadır. Ekonomi sınıfı ile uçmayı tercih eden bireyler en uygun koşullarda uçuş yapmakta olan diğer yolcular ile aynı haklara sahip olan bireylerdir. Ekonomi sınıfında uçmanın diğerlerine nazaran hiçbir ek avantajı olmasa da promosyon sınıfına göre biraz daha pahalı olması ile bilinir. Promosyon sınıfında sunulmakta olan uçak biletleri ise sona kalan biletler ya da aylar öncesinden alınmış olan uçak biletleri olarak tabir edilmektedir. Bu sınıflar üzerinden uçak bileti satın almak isterseniz internet sitemiz üzerinde yer alan ucuz uçak bileti olanaklarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ekonomi sınıfı uçak bileti satın alabilir ya da dilerseniz uzun yolculuklar için business class uçak bileti seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Neden ekonomi sınıfı bilet satın almalıyım?

Eğer aylar öncesinden uçak bileti satın alarak bir planlama yapmadıysanız ve business class tercih etmiyorsanız ekonomi sınıfından uçak bileti tercih edebilir ve uygun fiyatlarla şehirlerarasında hatta ülkeler arasında rahat bir şekilde uçuş imkânlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan ekonomi sınıfı özellikle acil uçuşlar için tercih edilmekte olan ekonomik uçuş olanaklarının sunulduğu bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlerde dilerseniz en uygun ödeme koşulları ile beraber ekonomi sınıfından uçak bileti satın alma imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilen bu sınıf iç hat seferleri ve dış hat seferleri için uygun fiyatlarla hızlı bir ulaşım imkânı elde etmek isteyen bireyler için tercih sebebi olarak görülmektedir.

Business için de ekonomi sınıfı bulunmaktadır. Standart business class tarifelerine göre daha ekonomik fiyatlarla uçmanın mümkün olduğu bu sınıftan da dilerseniz yararlanabilir, ikram, eğlence, özel yolcu salonları ve koltuklardan en uygun koşullarda faydalanırsınız.