Charter uçuşları aramasını arama formumuzdan yaparak uygun fiyatlarla charter uçak bileti satın alabilirsiniz.

Charter Uçuşlar - Tarifesiz Uçuşlar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

charter_ucuslar

Charter Uçuşlar

 Charter uçuş kavramı genel olarak uçağın seyahat firması tarafından kiralanması ile beraber bir uçuş imkanı elde edilmesi durumu olarak değerlendirilmektedir. Bu durum genel olarak kiralama işlemlerinin yapılması ile beraber seferlerin tarifeli uçuşlara nazaran çok daha uygun bir fiyat ile sunuluyor olduğunu bize göstermektedir. Bu durumda Charter kelime anlamında olduğu gibi özel bir uçuş sağlanmakta dolayısı ile seyahat acentelerinin toplu uçuş imkanları durumunda özellikle tatil dönemleri sürecinde ya da dini vecibeler için tercih edildiği gözlenmektedir. bu uçuşlar ile beraber genel olarak bir gidiş bir de geliş noktasına düzenlenmesi istenmektedir. Böyle bir durumda ilgili dönemlere ait uçuşlar sayesinde genellikle en uygun fiyatlarla bu tip uçuş imkanlarından yararlanılıyor olduğu gözlenmektedir. Saatlerinde esneklik payı olduğu gözlenmektedir. Charter Uçak Bileti İçin Bizi 0850 333 0 848 nolu Alo Charter Hattımızdan arayabilirsiniz.  Charter Ucuz Uçuşları www.ucuyos.com/ucak-bileti/ sayfamızdan sorgulayabilirsniz.

Hasta ya da engelli yolcular Charter uçaklar için uçak izni var mı?

Hasta yolcular için uçak seyahatlerinde uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur ibaresinin yer aldığı bir doktor raporu bulundurmaları gerekmektedir. Bu raporun Türkçe ya da İngilizce seçenekleriyle sunulması mümkün olacaktır. Aynı zamanda da dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir tanesi raporun 10 günden eski olmaması gerektiğidir. Görme engelli ya da duyma engelli yolcular için uçak seyahatlerinizde herhangi bir sağlık raporu olmadan tek başına seyahat edebilir. Ancak hem görme hem de duyma engeli olan yolcular için bir refakatçi bulundurulması gerekmektedir. Bu yolcular engelli yolculara refakat edecek olan rehber köpekler kabine ücretsiz olarak kabul edilmekte rehber köpeklerle ilgili olarak rezervasyonunuzu kalkış saatine yaklaşık olarak 48 saat kalana kadar yaptırmanızda fayda olacaktır. Çünkü uçak içine kafessiz bir şekilde alınacak olan bu köpekler temiz ve sağlıklı bir şekilde sahiplerinin ayak diplerinde oturması sağlanacak düzeyde olmalıdır.

Charter uçuş için dikkat edilmesi gereken önemli unsurlar;

Bu uçuş türleri genel olarak yurt dışında daha yoğun olması ile bilinir lakin ülkemizde de özel uçuşlar düzenlenmektedir. Bu tip uçuş seferleri düzenlemek isterseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilir ve en uygun koşullarda kiralama yapabilirsiniz.