İzmir Kahramanmaraş Uçak Bileti Ara

İzmir Kahramanmaraş uçak bileti ücretini en ucuzunu sayfamızdan bulun.bütün havayolları arasından İzmir Kahramanmaraş en uygun biletlerinizi satın al.

Taksitli Uçak Biletleri
Anasayfa - Uçak Bileti - İzmir - Kahramanmaraş

İzmir'den Kalkışlı Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur ?

Eğer ucuyos.com/ucak-bileti/ web sitesi üzerinden uçak bileti satın almak istiyorsanız ve seyahatinize İzmir'den başlamayı planlıyorsanız, size İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan kalkış yapan havayolu şirketlerinin tümü için uçak bileti arama kısmını kullanarak en uygun fiyatları bulmanızı öneriyoruz. Onur Air, SunExpress, Atlasglobal ve Pegasus gibi ekonomik fiyatlarla uçak bileti satışı yapan havayollarında hızlıca bilet sorgulaması yapabilirsiniz. Bu sayede seyahat etmek istediğiniz tarihlerde en uygun fiyatları bulabilir ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ucuyos.com olarak sizlere her zaman en uygun uçak bileti seçeneklerini sunmak için çalışıyoruz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) Hakkında

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Türkiye'nin en işlek havalimanlarından biridir. Havalimanı, İzmir şehir merkezine yakın konumda yer almakta ve tüm seyahatlerinizde size kolaylık sağlamaktadır. Havalimanında birçok havayolu şirketi bulunmakta ve iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilmektedir.

İzmir Şehir Merkezinden Adnan Menderes Havalimanına (ADB) Ulaşım

İzmir şehir merkezinden Adnan Menderes Havalimanı'na birçok ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İZBAN banliyö treni, ESHOT otobüsleri ve HAVAŞ servis otobüsleri havalimanına kesintisiz ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca taksi veya araç kiralama seçenekleri de mevcuttur. İzmirlilerin kolaylıkla kullanabileceği bu ulaşım seçenekleri, havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafeyi rahatlıkla kat etmenizi sağlar.

 

  • İzmir şehir merkezinden Adnan Menderes Havalimanı'na ulaşım
  • İZBAN banliyö treni ile havalimanına ulaşım
  • ESHOT otobüsleri ile havalimanına yolculuk
  • HAVAŞ servis otobüsleri ile havalimanı ulaşımı
  • Taksi veya araç kiralama seçenekleri
  • Ulaşım seçenekleri ile havalimanına kolayca ulaşın

İzmir şehir merkezinden Adnan Menderes Havalimanı'na ulaşım: İzmir'de yaşayanlar veya şehre gelen ziyaretçiler, Adnan Menderes Havalimanı'na birçok ulaşım seçeneği ile rahatlıkla ulaşabilirler.

İZBAN banliyö treni ile havalimanına ulaşım: İZBAN, İzmir'in Aliağa ilçesinden başlayarak Cumaovası istasyonunda son bulan ve havalimanının da içinde yer aldığı banliyö trenidir. İZBAN sayesinde havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ESHOT otobüsleri ile havalimanına yolculuk: ESHOT, İzmir'in toplu taşıma sistemi olup, 200 numaralı otobüsüyle havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı otobüs de havalimanına ulaşım için kullanılabilmektedir.

HAVAŞ servis otobüsleri ile havalimanı ulaşımı: HAVAŞ servis otobüsleri, İzmir'in Çeşme, Karşıyaka ve Konak ilçelerinden kalkarak havalimanına yolcu taşımacılığı yapmaktadır. HAVAŞ otobüsleri seyahatinize göre tercih edebileceğiniz bir ulaşım alternatifi olabilir.

Taksi veya araç kiralama seçenekleri: Havalimanı içindeki taksi durağı ya da İzmir'in herhangi bir yerinden taksiye binerek ulaşım sağlanabilir. Ayrıca havalimanında araç kiralama şirketleri de bulunmaktadır.

Ulaşım seçenekleri ile havalimanına kolayca ulaşın: Yukarıdaki seçeneklerin yanı sıra özel aracınızla da havalimanına ulaşmanız mümkündür. İzmirliler, İZBAN, ESHOT, HAVAŞ, taksi, araç kiralama ya da özel araçları ile havalimanına rahatlıkla ulaşabilirler.


Kahramanmaraş Hakkında

Eski adı ile Maraş olarak da bilinen Kahramanmaraş, Türkiye’nin en kalabalık on dokuzuncu ili olarak da bilinmektedir. Kurtuluş savaşında işgale direnen ve Kahraman ünvanını alan Maraş, aynı zamanda dövme dondurması ile de tüm dünyada adından sıkça söz ettirmektedir. En eski uygarlıklardan bir tanesi olan Hititlere de ev sahipliği yapmış olan Maraş, birbirinden farklı tarihi ve kültürel özellikleri ile Türkiye’nin en zengin illerinden bir tanesi olarak yerini almış durumdadır. Akdeniz bölgesinde yer alan Kahramanmaraş’ta Akdeniz iklimin etkileri görülürken, kışlarının ılık ve yağışlı olduğu, yazlarının ise sıcak ve nemli olduğu bilinmektedir. Kahramanmaraş müzesi ve kalesinin yanında Katip Han gibi noktaları da gezilebilecek turistler yerleri arasında yer almaktadır.

Kahramanmaraş (KCM) Havalimanından Kahramanmaraş Şehir Merkezi Ulaşımı

Kahramanmaraş havaalanından şehir merkezine uzaklık yaklaşık olarak 5 km olarak bilinmektedir. Ulaşım ise genel olarak taksi ve araç kiralama şirketlerinin yanı sıra belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Havaalanının şehir merkezine yakın olması, ulaşımında kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Ancak bunlara rağmen yolcuların mağdur olmaması adına birbirinden farklı ulaşım türü kullanılmaktadır. Hava yolu şirketlerinin sağladığı yolcu servisleri de en çok kullanılan servis hizmetleri arasında yer almaktadır. Genel olarak şahsi araçlarla da en kolay şekilde havaalanından şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

BELEDİYE OTOBÜSÜ

Kahramanmaraş havaalanından şehir merkezine ulaşım, çoğu zaman belediyenin oluşturduğu otobüs hizmetleri ile de sağlanmaktadır. Üstelik Kahramanmaraş Belediyesi bu noktada hassas davranarak, 0534 593 90 99 numaralı hattı yolcuların araması takdirinde özel havaalanı servislerinin de oluşturulduğunu belirtmektedir. Her zaman havaalanı belediye otobüsü hizmeti bulunmamak ile birlikte, yolcuların çok olması ya da uçakların sıklaşması durumunda, yaz aylarında olduğu gibi belediye otobüsü hizmetleri de sıklaşmaktadır. Belediye ve valilik gibi noktalardan geçen belediye otobüsleri ise havaalanı iç hatlarına kadar ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Belediye otobüs fiyatları ise tam 5tl, indirimli ise 3.5tl olarak belirlenmektedir. Bu durum yolcuların mağdur olmaması adına oluşturulmaktadır.

 

YOLCU SERVİSİ VEYA HAVAYOLU ŞİRKETLERİ İLE ULAŞIM

Havaalanlarında en çok kullanılan ulaşım türlerinden bir tanesi de yolcu servisleri yani Havaşlardır. Ancak kahramanmaraş havaalanın Havaş hizmetleri bulunmamaktadır. Havaş hizmetlerinin yanı sıra hava yolu şirketlerinin yolcu servisleri yer almaktadır. Pegasus, THY ve Anadolu jet gibi havayolu şirketleri, uçuş saatleri ile birlikte yolcularının mağdur olmaması adına servis hizmetleri de koymaktadır. Belirtilen servis saatleri uçuş sürelerine göre değişiklik gösterdiği için detaylı bilgiye bireylerin Kahramanmaraş havaalanından ya da havayolu şirketleri iletişim bilgilerinden ulaşmaları mümkündür. Aşağıda havaalanına dair bilgi alınabilmesi adına iletişim bilgileri yer almaktadır.

Kahramanmaraş havaalanı: 0 344 236 53 52

TAKSİ

Havaalanlarında yolcuların ihtiyaç duydukları en kolay ulaşım hizmetleri taksiler olarak bilinmektedir. Diğer ulaşım türleri ile ya da yolcu servisleri ile uğraşmak istemeyen bireyler, taksilerle birlikte istedikleri mekana en konforlu şekilde ulaşım sağlayabilmektedirler. Kahramanmaraş havaalanında da taksi hizmetleri ve durak noktaları genel olarak terminal binası ve iç hatlar çıkış kapısından sağlanmaktadır. Taksi ücretleri ise gidilen mesafenin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. 40tl ile 200tl arasında değişen taksi ücretleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen birey için aşağıda havaalanına ait taksi durağının iletişim bilgileri yer almaktadır.

Kahramanmaraş havaalanı taksi durağı: 0 545 609 04 40 - 0538 656 50 43

Kahramanmaraş Havalimanı Araç Kiralama Ofisleri

Araç kiralama hizmetleri tüm havaalanlarında olduğu gibi Kahramanmaraş havaalanında da verilmektedir. Bölgeyi ve şehri yeni gören bireylerin ya da iş seyahatinde olan iş adamlarının genellikle tercih ettiği araç kiralama hizmetleri, konforlu ve güvenli şehir turu yapmak isteyen bireylerin en çok sevdiği ulaşım türleri arasında yer almaktadır. Araç kiralama ücretleri ise firmalara göre ve araç kiralama sürelerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Günlük araç kiralama fiyatı 150tl’den başlarken, belirtilen fiyatlar 2000tl’ye kadar yükselebilmektedir. Kahramanmaraş havaalanı çevresinde yer alan araç kiralama firmaları ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Firmaları arayan bireyler fiyatlarla ilgili de detaylı bilgiye sahip olabilmektedirler.

Otorento  Araç Kiralama: 444 30 09

Tontonlar Rent a Car: 0 506 606 67 59

MSM Rent a Car: 0 344 235 03 99

Kentmar Kahramanmaraş Oto Kiralama: 0 541 567 30 46