Havayolu yolcularının en büyük sorunlarından bir tanesi müşteri hizmetlerine bağlanma sorunuydu. Şimdi bu durumu ortadan kaldırmaya yönelik yapılan çalışmalar bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşmeleriniz rahat bir şekilde geçecek ve sorunlarınız için müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu hizmetin yürürlüğe geçmesiyle sorunlar ortadan kalkacaktır. Firmaların ayrı ayrı olan müşteri hizmetlerine bağlanmak bir hayli sorun olmaktaydı. Bu ortak temsilci sayesinde yolcular diledikleri zaman bu temsilcilere bağlanabilmektedir.

Gün içerisinde her dakika ulaşabileceğiniz bu müşteri hizmetleri ile bütün sorunlarınızı iletebilirsiniz. Şikayetleri belirteceğiniz bu hat ile şikayetler anında üst birime iletilecektir. Rötarlarla ilgili soru ve sorunların da belirtileceği bu hatlar müşterilerin sorunlarını çözmeye yönelik olarak ortaya çıkarılmıştır. Yetkililer ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına
alınacaktır. Bu durumun olumlu etkileri zamanla görülecektir. Web sitelerinde  de bu müşteri hizmetlerinin numaralarının belirtilmesi daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacaktır. Telefonun her şey olduğu günümüz döneminde havayolları ile ilgili sorunların da telefonla halledilmesi büyük bir olaydır. Müşterilerin fikirlerinin öneminin olduğunu gösteren bu sistem ülkemizde de büyük bir ilgi görmektedir.

TAKSİ HİZMETİ

Hava_Alanı_taksi

Nakit para bulunmadığı zamanlarda taksilere binmek büyük bir sorun olmaktadır. Bu sorunu bilen yetkililer ortak bir hizmet hakkı oluşturarak kolaylıkla yakın taksileri bulmanızı sağlamaktadır. Taksiler günümüzün özellikle gece zamanlarının en önemli ulaşım aracıdır. Bu ulaşım aracının kullanılma alanı giderek genişlemektedir. Özellikle İstanbul’un her yerinde hizmet veren bu taksilerde istanbul kart ve kredi kartı kullanılması gibi bir fikir büyük bir ilgi görecektir. Bankamatikten para çekilemediği durumlarda sorun olan taksi hizmeti bu çözümler ile sorun olmaktan çıkacaktır. Taksilerde kredi kartının kullanılması daha çok kişinin taksi hizmeti almasını da sağlamaktadır. Taksi hizmetlerindeki bu çağın en büyük gelişmesi ile taksiciler de derin bir oh çekmektedir. Şu bankamatikten para çekeyim vereceğim dönemi de geride kalacaktır. Kredi kartları ile ilgili yapılan bu taksi düzenlemeleri taksicilerin de yüzünü güldürmektedir. Her türlü ulaşım aracı hakkında bilgi alacağınız ALO 134 ile internetten taksi durağı arama devri geride kalmıştır

 

 

2 Comments

  1. Sevginur Aşcı on 7 Nisan 2015 at 09:00

    Uçak bileti satan firmaların müşteri hizmetlerine bağlanmak büyük bir problemdi. Şimdi bütün firmaların ortak müşteri hizmetlerinin olması oluşabilecek karışıklıkların ve bağlanma sorunlarının önüne geçiyor. Artık her türlü sorunumda müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorum ve çok hızlı bir şekilde sorunumu çözebiliyorlar. Müşteri hizmetlerinde çalışan arkadaşların hepside yolcuya yardımcı olma konusunda uzmanlar. Teşekkürler.

  2. Işıltı Yardımcı on 9 Nisan 2015 at 09:00

    Uçak bileti satan firmaların müşteri hizmetleri müşterileriyle iyi bir iletişim sağlamalıdır. Sorunlarına makul şekilde çözüm bulmalı veya yönlendirmelidirler. Sitede yer alan firmaların müşteri hizmetleri çözüm olmaktan çok hizmetleriyle bana her konuda bilgi verdiler. Kafama takılan uçuşlarla ilgili bilgiye bir telefon kadar yakın bir şekilde ulaşmam mümkün olduğundan bu siteyi tercih ediyorum.

Leave a Comment