Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

THY ÖĞRETMEN İNDİRİMİ %25

THY_Ogretmen_indirimiÖğretmenlere Müjde THY ve Ortaklığında Bulunduğu Anadolujet Hava Yolları İle tüm içhat Uçuşlarında  %25 indirim uygulanacaktır. Her sene çeşitli oranlarda promosyonlar yapan THY , Geçtiğimiz sene %50 indirim uygulamıştı. Bu sene ise %25 indirim yaparak öğretmenlere yine bir hediye vermeyi başardı.  THY ve Anadolujet seferlerinde geçerli bu kampanya ile Öğretmen indirimi kampanyasından Satın almak için  0850 333 0 848 Nolu Telefondan Bizlere ulaşabilirsiniz.

 Ortaklığımız ve Anadolujet içhat seferlerinde (Ercan ve Code Share seferleri hariç) 24 Kasım – 14 Aralık 2014 tarihleri arasında yapılacak seyahatlerde geçerli olmak üzere, aşağıdaki şartlarda %25 içhat öğretmen indirimi uygulanacaktır.

 UYGULAMA KOŞULLARI

 

* Açık olarak düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır.

* Aynı rezervasyon kaydında ve sadece aynı soyadlı yolculara birlikte seyahat etmeleri durumunda indirim uygulanacaktır. Çift soyada sahip yolcular, rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesi ait soyadını girmek suretiyle öğretmen indiriminde yararlanabileceklerdir. Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabileceklerdir.

* PNR’da aynı soyada sahip en az 1 yolcu, en fazla 4 yolcuya uygulanacaktır.

* FQ*DT komutu ile ekonomi ve business kabin ücretleri ( promosyon ücret seviyeleri hariç ) üzerinden %25 tutarında indirimli ücret yüklenecektir. Aktarmalı seferlerde de indirim uygulanacaktır. Diğer indirimler ile birleştirilmeyecektir. INF ( bebek yolcu tipi ) ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.

* Kullanılan ücret kuralı doğrultusunda Refund/Reissue’a izin verilecektir.

* Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve Kampanya kapsamındaki uçuşlarda, kampanyanın başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanacaktır. indirimsiz ücret kullanılacaktır.

Saygılarımızla,

2 Comments

  1. Melike Göksoy 26 Mart 2015 - 22:00

    Geçtiğimiz günlerde mezun ettiğim bir öğrencimin nikâhına gidecektim. Tesadüfen bulduğum bu sitede THY’nin öğretmen indirimini farkettim. Hemen ilgili numarayı arayıp biletimi aldım Öğrencimin beni nikâh şahidi olarak çağırması öğretmenine verdiği değeri beni çok duygulandırmıştı. Ülkemizde de öğretmenlere böyle bir ayrıcalık tanınması çok güzel kibar ve gururlandırıcı bir hareket bence

  2. Sena Çekmecelioğlu 15 Mayıs 2015 - 09:00

    Bilet alımı son günlere kalınca uçak bileti çok pahalı olduğu için memur bir aile olarak otobüs yolculuğu yapmaya karar verdik. Gideceğimiz yer otobüsle nerdeyse bir gün sürecekti. Düşünmek bile çok yorucuyken bu firmada öğretmenler için uçak biletinde indirim yapıldığını öğrendik. Bu tam aradığımız fırsattı ve değerlendirdik. Çok teşekkür ederiz.

Yorum Yaz