Swiss Air’den Avrupa Seyahat Bilet Kampanyaları

swiss_havayollariİsveç’in ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Swiss Air ile uygun fiyata farklı Avrupa destinasyonlarına uçak bileti satın almak mümkün. Swiss Air, Avrupa’nın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tüm dünyada İsveç’e duyulan güven, Swiss Air’e de aynı oranda duyulmaktadır. Swiss Air, hem fiyatları hem de destinasyonları ile dikkatleri çekiyor.
İsveç havayolu Swiss Air, Star Alliance üyesidir ve 1931 yılından beri hizmet veren güvenilir bir havayolu şirketidir. Merkezi Zürih Havalanı’nda bulunan Swiss Air, Türkiye’ye de seferler düzenlemeye devam ediyor.
Swiss Air’in 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli olan bazı Avrupa destinasyonları için uygun uygun Uçuş ile seyahat fiyatları aşağıdaki gibidir:

İstanbul – Zürih: 199 Euro
İstanbul – Milano: 222 Euro
İstanbul – Viyana: 240 Euro

ZÜRİH
Zürih, İsveç’in başkenti ve en güzel şehridir. Ayrıca tren istasyonları, otobanları ve havayolu ile Avrupa’nın en işlek, trafiğin en yoğun olduğu şehirlerinden de biridir. Tarihi 7 bin yıl öncesine kadar giden Zürih, dünyanın en önemli politika ve ekonomi merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Zürih ayrıca, dünyanın en yaşanılası şehirlerinden biri ve hayat kalitesinin en yüksek olduğu Avrupa kentlerinin en ön sıralarında yer alıyor. İsviçre bankaları ve dünya ekonomisi için de son derece önemli olan Zürih ayrıca bir sanat kenti olarak da bilinir. Şehirde pekçok önemli müze ve ayrıca önem arz eden yapı bulunmaktadır. Orta Avrupa’nın en çok turist çeken şehirlerinden olan Zürih, gelişmiş şehircilik anlayışı sayesinde yılın her zamanı hiçbir sorun yaşamadan gezilebilen şehirlerden.

MİLANO
Moda deyince ilk önce akla gelen ülke İtalya’dır. Milano ise İtalya’nın en önemli moda ve alışveriş şehri olarak bilinir. Ayrıca İtalya’nın en büyük şehridir. Avrupa’nın da en büyük beşinci şehri olan Milano, İtalya’da Roma’dan ve Floransa’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerden. Geçmişi Keltlere kadar giden Milano, İtalyan mimarisinin e sanatının en güzel örneklerini de barındırıyor. Leonardo Da Vinci eserleri UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Milano, ülkenin kuzeyinde yer aldığı için hem genel Avrupa özellikleri taşır, hem de tipik bir İtalya kentidir. Milano muhakkak görülmeli.

VİYANA

Avusturya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Viyana, dünyanın müzilk başkenti olarak biliniyor. Tarih boyunca çok önemli klasik müzik bestecileri yetiştirmiş olan şehir, sadece konserler için bile her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Bunun yanında diğer sanat alanlarındaki başarısı da tartışılmaz. Viyana müzeleri ve sarayları, Avrupa’nın en güzellerinden bazılarıdır. Rönesans ve barok mimarinin en güzel örneklerini barındırır. Ayrıca Avrupa Birliği’nin dokuzuncu büyük şehri olan Viyana, sadece sanat anlamında değil ekonomik anlamda da önemli bir merkezdir.
Viyana en ucuz uçuşlar için farklı seçenekler de mevcut. Viyana promosyon biletlerin THY’den de olduğu gibi, ayrıca Pegasus’la Viyana da başka bir tercih olabilir.