Sınavlara Hazırlık İçin Doğru Adres Feneryolu Okulları

ozel okullar

Sınavlar, Türkiye’de yaşayan birçok gencin ve ailelerinin en önemli gündemidir. İyi bir üniversiteye yerleşmek, mesleki yeterliliği ispat etmek, yurtdışında eğitim ve kariyer fırsatlarını yakalamak için sınavlarda yeterli puanları alabilmek gerekir. Diğer yandan, bu sınavlarda rekabetin her geçen yıl daha çok zorlaştığını belirtmekte fayda var. Ancak iyi bir özel okul öğrencilerin sınavlara etkin ve başarılı bir biçimde hazırlanmasını sağlayabillir. Feneryolu Okulları olarak, öğrencilerimizi başta üniversite sınavları olmak üzere, sınavlara nitelikli bir biçimde hazırlıyoruz.

Okul Eğitiminin Sınavlardaki Rolü

Feneryolu Koleji

Üniversiteye giriş, yüksek lisans, mesleki yeterlilik, dil yetkinliği gibi farklı amaçlarla yapılan sınavların ortak bir noktası bulunuyor. Bu sınavlarda başarılı olmak için, branş hakimiyetiyle pratiğe aynı anda hâkim olabilmek gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, bir dil sınavı olan TOEFL’da başarılı olmak için İngilizce bilmek tek başına yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda, sınavdaki sistematiğe de hâkim olmak gerekir.

Feneryolu Okulları, çocukların sınavlardaki başarısını hedefleyen bir İstanbul özel okul olarak hizmet veriyor. Öğrencilerimizin başta üniversiteye giriş sınavları olmak üzere, eğitim ve kariyer süreçleri boyunca girecekleri sınavlarda başarılı olmaları, eğitim sistemimizin temel amaçları arasında yer almakta.

 

Öğrencilerimizi Sınavlara Nasıl Hazırlıyoruz?

Öncelikle, okulumuzda öğrencilerin sınavlara hazırlanması için ayrı bir eğitim uygulanıyor. Standart müfredatımızın yanında, sınavlara yönelik bir müfredat eğitimi de uyguluyoruz ve çocukların sınavların mantığını çözmesini sağlayarak, başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.

Sınavlara hazırlanmak için yapılması gereken tek şey test çözmek değildir. Bunun farkındayız ve öğrencilerin nitelikli bir biçimde hazırlanmaları için gereken her şeyi yapıyoruz. Sınavlar için ek dersler uygulayarak, öğrencilerimizin sınav müfredatına eksiksiz bir biçimde hakim olmasını sağlıyoruz. Seçmeli etüt programı ve etüt dersleriyle, sınava yönelik çalışmaları zengin bir müfredat ile destekliyoruz.

Feneryolu Okulları olarak temel hedefimiz, öğrencilerimizin hayatın her alanında başarılı olabilmelerini sağlamaktır. Şüphesiz ki, sınavlardaki başarı burada önemli bir yer tutuyor. Bu yüzden, çocuklarımızın üniversite giriş, akademik kariyer ve dil yeterliliği sınavlarında ihtiyaç duyacakları düşünce sistemini kazandıklarından emin olmaya çalışıyoruz. Çocuklarınızın sınavlara nitelikli bir biçimde hazırlanarak başarılı olmaları için farklı bir özel okul modeli uygulayan kurumumuzu seçebilirsiniz.

ozel okul devlet destegi kac yilozel okul ucretleriozel okul devlet destegi alan okullar

 

Swiss Air’den Avrupa Seyahat Bilet Kampanyaları

İsveç’in ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Swiss Air ile uygun fiyata farklı Avrupa destinasyonlarına uçak bileti satın almak mümkün. Swiss Air, Avrupa’nın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tüm dünyada İsveç’e duyulan güven, Swiss Air’e de aynı oranda duyulmaktadır. Swiss Air, hem fiyatları hem de…

SunExpress HavaYolları ile Bütün İç Hatlar 39.99 TL

SunExpress’den Bütün  iç hat uçuşların da her şey dahil  muhteşem kampanya Birçok kampanya yapan sunexpress bahar kampanyası ile 2016  ya hızlı bir başlangıç yapıyor.  Özellikle Antalya izmir merkezli  olan uçuşlarında indirimi koltuklar bulmak çok kolay. Sunexpress kampanyalı Bilet alma alışverişinizi web sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Çünkü Ucuyos.com Sunexpress Acentası ve online satış yetkisi…