Qatar Havayolları Yeni Business Class Qsuite Detaylı Bakış

Qatar Airways, ITB berlin fuarında tanıtımını yaptığı QSuite konseptini siz Ucuyos.com takipçilerine sunuyoruz. Qatar Havayolları alışagelmiş bussiness klas (birinci sınıf ) uçuş deneyimini en üste çıkararak 777 model uçaklarında Haziran 2017 itibarile Doha- Londra arasında Qsuite konseptini satışa sundu.Daha önceki birinci sınıf koltukların yankısımları açık olduğu için diğer koltuklardaki yolcular bir birlerini oturdukları yerden görebiliyor buda çok rahatsızlığa neden oluyordu. Qsuite ile bu sorun tamamen çözülmüş oldu. Patentini aldığı bu koltuk tasarımı ile Qsuiete ‘de yolculuk yapan Qatar Havayolları müşterileri gerçek birinci sınıf konforunda seyahat edecek.

Qatar Hava Yolları Yeni Qsuite Birinci Sınıf Tasarımı

Q Suite kısaca açıklarsak , konforlu koltuklar, her koltukta özel olarak değiştirilebilen kapı dizaynıyla 1-2-1 gibi düzenlerde seyahat etmek mümkün. Dört kişinin kapıyı kapatıp birbirleriyle yemek yiyebileceği aile grubuna dönüşebilen yenilikçi bir tasarım ortaya çıktı. Bu konseptin 21. yüzyıl havayolu taşımacılığına öncü olacağını düşünmeden edemiyoruz.

İlk tasarımın uygulanacağı uçak modeli  olan 777-300ER’de  mevcut konfigürasyona kıyasla aynı sayıda koltuk olacağını belirten Qatar havayolları bununda fiyatlarda aynı düzeyde kalacağının sinyallerini şimdiden verdi.

 

Skytrax’ın “Dünyanın En İyi Business Class” ödülünün 2016 kazanan Qatar Airways, yolcu deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Havayolu, modernize edilmiş uyku takımları ve mobilyalarla birlikte yeni eşyalar ve çatal bıçak takımları kullanıyor. Havayolu aynı zamanda Castello Monte Vibiano Vecchio ürünlerini içeren yeni ve geliştirilmiş bussines class kitleri de sunuyor.

 

Posted in

admin