Butik Oteller

butik_otellerKüçük bir tatil fırsatını kim istemez ki? Yoğun iş temposu, şehrin kalabalığı ve gürültüsü kronik yorgunluğa sebebiyet verirken kenara attığımız bir meblayı kendiniz için değerlendirmek ve unutulmaz bir dinlenme Fırsatı yakalamak çok da zor değil artık.

Butik oteller kategorisinin son zamanlarda bu kadar anılmasının yegane nedeni de budur. Sadece bir hafta sonu yola çıkıp hem doğayla iç içe kalmak, hem de tüm stresinizden arınmak adına çıkılacak bu küçük tatild, buram buram tarih kokan yapıların içinde kendinizi çok huzurlu hissedeceksiniz. Yeşil ve mavinin birbirine kavuştuğu bu güzel mekanlarda doğayı koklamak hücrelerinizi yenilemenize olanak verecektir. Hele ki birbirinden güzel dekorasyonu olan Butik oteller ve size sunacağı imkanlar sayesinde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Tüm bu detayların yanı sıra; çok bunaldınız ve eşinizle ya da sevgilinize baş başa kalmayı özlüyorsanız eğer, butik oteller sizin için biçilmiş bir kaftan. Doğrusu böylesine güzel bir süpriz size bir ömürlük unutamayacağınız güzel anılar bırakır. Denize karşı uyanıp hafif bir kahvaltı ardından yapacağınız yürüyüş, temiz bir hava alma ve ardından tarihi bir Keşif gezisiyle bolca fotoğraf çekilip Romantik bir akşam yemeği ile birlikte güzel bir enerjiyle huzuru bulacaksınız. En özel anlarınızı butik oteller de Ölümsüz hale getirebilirsiniz. Bir evlilik teklifi, romantik bir balayı kalacağınız bu mekanı, hayatınız boyunca hatırasını yenilemek istediğiniz yer haline gelecektir.

Butik Otellerin Tercih Edilme Nedenleri

Peki butik otellerin son zamanlarda en çok tercih edilmesinin nedeni nedir? Tüm bu nedenleri aşağıdaki maddelerle açıklayarak yazımıza son verebiliriz.

  • Uygun kampanyalarıyla çoklu seçenekleriyle sizi ve geceninizi pişman etmeyecek olması ilk seçeneklerden biri olup rahat bir nefes almak için ideal bir imkan yaratması.
  • Dekarasyonunda ki samimi ve doğal motifleri.
  • Kahvaltı olanaklarıyla da güzel bir güne zihinde başlamak tatilin ilk günü için harika bir başlangıç seçenekleri.

Harika bir tatil Fırsatı için butik oteller den yararlanmak sizler için hem uygun hem de çok naif bir tercih olabilir. Özellikle de, masal gibi evlere sahip olan bu yerlerde rüya gibi bir tatil sizleri beklemektedir. Her sezon için farklı imkanlar sunan butik oteller sizleri mistik havasıyla da büyüleyecek. Pırıl Pırıl deniz, tarihi taş dokusu, yeşilin zarifliğiyle gözleriniz ve bedeniniz dinlenip butik otellerin unutulmaz güzelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kitaplarda okuduğunuz doğayı, eski tarihi dokuyu sizde tatilinizde yaşayabilirsiniz. Film karelerini süsleyecek kadar görkemli olmasıyla birlikte sizlere de sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak hatıralara sahip olmanıza imkan verir. Çocukken baktığımız resimli kitaplardan fırlamış gibi sadece görüntüsüyle değil odalarının konforu ve rahatlığıyla da size muhteşem bir tatil fırsatı sunar. Her geçen gün doğaya hasret yaşadığımız şu Günler’de orman havasını ve tertemiz deniz havasını içinize çekmek ve doğayla baş başa kalıp huzurla içeceğinizi yudumlamak için bulunmaz fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Mükemmel Atmosfere Sahip Oteller

Butik oteller sizleri güler yüzle karşılayıp leziz kahvaltı sofralarında doğalı tabağınıza taşıyarak da , sağlığınızdan ödün vermeden bir tatil keyfi sağlamakla birlikte bir de oda temizliği ve konfor anlayışıyla da titizliğinden ödün vermemektedir. Hem ruh sağlığınızı hem de beden sağlığınızı ön plana alıyorsanız eğer, gerçekten butik oteller tam sizlerin tatil anlayışına göre uygun kampanyalarıyla hizmet etmeye devam etmektedir. Dört mevsim yararlanacağınız butik otellerin tatil imkanlarını kaçırmayın.

Tüm bunların yanında son olarak bu tarz otellerde ki ödeme biçimlerine de değinmek isteriz;

  • Online kredi kartı ile ödeme
  • Kapıda ödeme
  • Erken rezevasyon ile kapora gönderme

gibi seçeneklerle mevcut otel ücretinizi rahatlıkla gerçekletirebilirsiniz.

Tatil seçeneklerinizi nasıl değerlendirirsiniz? Bir tatilden beklentiniz sadece dinlenmek ve eğlenmenin ötesine geçiyorsa eğer, rahat bir nefes almak veya merak ettiğiniz spor dallarını uygulamak adına butik otelleri tavisye edebiliriz. Zira naif bir mimari yapıya sahip olan butik oteller, sizin isteklerinizi karşılamakla kalmayıp sizleri orda müşteri olarak değil misafir olarak ağırlayan bir hizmet anlayışıyla varlığını sürdürmektedir. Herhangi bir otelde resepsiyonla isteklerinizi karşılarken butik oteller hizmetinde en küçük bir ricanızı direk olarak otelin sahibiyle samimi bir şekilde de çözüme ulaştırabilirsiniz.

Doğa İle İç İçe Mükemmel Oteller

Güneş’in doğuşunu tarihi bir taş konakta izlemek ve pencerenizden doğanın uyanışını seyretmek tatilinizin hafızanızdaki en güzel kartpostalı olarak kalacak ki, daha sonrasındaki tatil arayışınız için fazlaca seçenekleri düşünmeden butik otellerde sevdikleriniz birlikte muhteşem bir tatil yaşayacaksınız. Çocuklar içinde ayrı ve güzel imkanları olan butik oteller de rahatlıkla ailenizle kalabileceğiniz harika bir tatil fırsatı sunulmaktadır. Balayı için çok çok büyük paralar harcamak ve kalabalık otellerde kaybolup gitmek yerine, doğayla başbaşa kalacağınız romantik bir yemek yemeniz çok daha güzel olacaktır.

Butik otellerde yer ayırtma işlemlerini genel olarak;

  • Online internet üzerinden
  • Telefon ile iletişim kurarak
  • Bire bir görüşme yaparak

gerçekleştirebilirsiniz.Hafta sonu kaçamakları için doğayla iç içe olan butik otellerde şehrin uzantısından uzak, indirimli kampanyalardan yararlanarak yüzünüzü mutlu olabilirsiniz. Bunun için hazır sezon da bitmemişken bir an önce harekete geçmelisiniz.