MİSYON VE VİZYONUMUZ

0-850-333-0848

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun ve hesaplı çözümleri birlikte üreterek,  bilgiyi ve teknolojiyi yakından takip ederek en iyi hizmeti güven içerisinde müşterilerine aktarmak bunun yanında lider olmayı ilke edinerek, karlılığı arka planda tutan, gelişen teknolojiyi sürekli araştıran ve sistemlerine entegre eden ve hatta bu gelişimlere yön veren, müşterisine en iyi şekilde bilgisini aktarabilen, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir kuruluş olarak pazarda tercih edilen bir acente olabilmektir.

uluslarasi-ucuslar

VİZYONUMUZ

Türkiye`de ve dünyada müşterisini en değerli varlığı olarak kabul eden ve her yerde yaygın,güvenilir,şeffaf ve aynı kalitede hizmet sunan. Tüm imkanlarını sürekli olarak fark ve değer yaratmak için kullanan ve rakiplerinin örnek aldığı bir acente olabilmek benimsediğimiz vizyonumuzu temsil etmektedir.

Vizyonumuz doğrultusunda sürekli teknolojiyi takip ederek sizler için hesaplı bilet araştırması yapan firmamız her zaman en iyisi olabilmek için çabalamaktadır. 5 Yılı aşkın süredir müşterilerini hiç bir zaman madur etmeyen firmamızın kapıları sizlere de açıktır. Firmamız müşterilerine sağladığı indirimli uçak biletleri ve güvenilir seyehat çözümler ile sizlerin sayesinde bu zorlu yolda hep bir adım daha önde olmayı başarmıştır.

Müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Saygılılarımızla,

ANLAŞMALI HAVAYOLLARI

ONLİNE BİLET

MUTLU MÜŞTERİLER

Neden Bizi Tercih ettiler ?

Müşterilerimizin %90'ı   7/24 online bilet almak ve satın alınan biletlerin satış sonrası destek hizmetlerimizi beğendikleri için bizimle çalışmaktadırlar. 

İletişim

Adres: Rıhtım Cad. No :40-42 Kadıköy/İstanbul
Email: [email protected]
0-850-333-0848

2 Comments

  1. Thomas Aygen on 5 Nisan 2015 at 21:00

    Taşıdığı vizyon ilkesini daima güncel teknolojiyle bağdaştıran bu site üzerinden daima güvenilir uygun uçak bileti satın alma kolaylığı ve hızı dışında müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine şeffaf bir penceren bakılması oldukça güven arttırıcı ve tercih edilme nedeni olarak görüyorum. Her zaman her yolculukta müşterilerine hesaplı bilet imkânını özveriyle yerine getiren sağlıklı bir site, teşekkürler.

  2. Zafer Engin Memişler on 4 Mayıs 2015 at 09:00

    Türkiye’de değil Dünyanın her köşesinden her müşterisine ayrı bir ilgi ile sorunsuz bilet sunma noktasında en uygun olanı sağlayan hizmet anlayışına sahip bir site. Her defasında sorunlarla karşılaşma olasılığı düşüncesiyle hizmet aldığım site daima düşüncelerimi çürüterek yeni bilgilerle karşıma çıkıyor. Bu nedenle kurumsal vizyonu konusunda teknolojiyle yenilenen bir site

Leave a Comment