SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Ucuyos.com web sitemizde tek seferde  en fazla 4 yolcu (çocuk + yetişkin dahil) için rezervasyon ve uçak bilet satış işlemleri yapılabilmektedir.

 

Ucuyos.com Web Sitemizden tek başına çocuk için uçak bileti rezervasyonu yapılamamaktadır. Uçak bileti rezervasyonu için mutlaka 1 yetişkin ile beraber uçak bileti rezervasyonu yapılabilir. Bebek yolcular (0-2 yaş) kucakta seyahat eder, hava yolları tarafından bebek biletleri için koltuk ayrılmamaktadır.

 

Havayolu ve uçuş/fiyat sınıfına bağlı olarak opsiyonlu uçak bileti rezervasyonu yapabilir ve sadece kredi kartınız ile bilet satın alabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirirken Havayolu Şirketinin biletleme opsiyonuna mutlaka dikkat ediniz. Bu opsiyonun takibi rezervasyon yapan kişiye aittir. Opsiyonlu rezervasyonlarınızı daha sonra satın almak için opsiyon tarih/saatinden önce 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak  gerçekleştirebilirsiniz.

 

Opsiyonlu rezervasyonlarınız için uygulanan opsiyon süreleri Havayolları şirketleri tarafından uygulanan otomatik opsiyon süreleri olup, Ucuyos.com web sitemizin müdahale hakkı bulunmamaktadır. Opsiyon süresi içerisinde uçak biletinin düzenlenmemesinden Ucuyos.com sorumlu tutulamaz.

 

Ucuyos.com web sitesinden gerçekleştirilmiş rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması ve satın alınmış bir uçak biletinin bir başka isme devir edilmesi mümkün değildir.

 

Bilet alımını onayladığınızda uçak bileti tutarı (vergi ve diğer masraflar dahil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartı sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunlu değildir.Ancak biletleme yapılan havayolunun, ödeme yapılan kredi kartının c-in sırasında gösterilmesini talep etmesi söz konusu olabilmektedir, böyle bir durumda kredi kartının ibraz edilememesi halinde Ucuyos.com yolcunun uçuşu kullanamamasını bahisle iade için başvurması halinde hiç bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

 

Ucuyos.com web sitemiz, müşteri ile hava yolu firmaları arasında aracı kurum durumundadır. Bu nedenle uçak bileti satın alınan havayolunun uygulamadaki uçuş kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle uçuş gerçekleştirilememesi durumunda Ucuyos.com herhangi bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

 

Bu nedenle, uçuşun vaktinde başlayamaması, ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü Ucuyos.com herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

 

İç Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında olunması gerekmektedir. Dış Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında olunması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular o uçuşla ilgili tüm haklarını kaybederler.

 

İptal ve İade Şartları:

Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.

İadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

 

Sitemiz üzerinden online uçak bileti formu ile aldığınız tüm biletlerin değişiklik ve iptal durumları için  0850 333 0 848 No`lu telefon numarasını arayınız. Biletiniz hakkında ayrıntılı bilgileri ve değişikleri müşteri temsilcileri aracılığı ile yapabileceğiniz telefon görüşmesi ile sağlayabilirsiniz.   Sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan bize direk ulaşarak satın aldığınız yada alacağınız uçak bileti ve diğer verdiğimiz hizmetler hakkında soru, öneri, şikayet, değişiklik ve vb  işlemler için lütfen alt tarafta bulunan telefon numaralarımızı arayarak bilgi alınız.

 

0216 348 0 404  (Kurumsal Müşterilerimiz)  /   0850 333 0 848 (Diğer Müşterilerimiz)

 

Sizlere daha sağlıklı ve güvenli hizmet verebilmek adına müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız tüm görüşmelerin ses kaydı altına alınmaktadır.

2 Yorum

  1. Tülay Tuğçe Misoğlu 6 Mayıs 2015 - 21:00

    Gerçekleştirdiğim uçak yolculuklarımda bu web sitesiyle tanışmadan önce başka konumlarda gerçekleştirdiğim uçak biletleri konusunda sunulmayan kurumsal satış sözleşmesi detayları nedeniyle büyük sorunlar yaşadım. Bu nedenle araştırarak güven sunan site bulma noktasında karar kıldığım bu site gerekli uçak satış bilgileri hakkında her bilgiyi ayrıntılarına sağlayarak satış sözleşmeleri sorunlarından beni uzaklaştırdı.

  2. Chakan Kukaracı 22 Mayıs 2015 - 21:00

    Burada direkt böyle bir sayfa ile karşılaşınca çok şaşırdım. Genelde bu sözleşmeler aracı olan sitelerin, en olmadık ve göze çarpmayan yerlerde olurdu. Bir de minicik minicik yazılır ki görülmesin ve de okunmasın. Siteden bilet alıp, almamak konusunda kararsız içinde gezerken bu sayfayı görünce tamam dedim.

Yorum Yaz