Kullanım
Koşulları

Yapacağınız tüm rezervasyon ve bilet işlemlerinde, ilgili havayolunun, seçtiğiniz ücretle ilgili geçerli tüm kuralları gösterilmekte ve müşterilerimizden bu kuralları okuyup onaylamaları talep edilmektedir.

Müşterilerimiz ücret kurallarını onaylamadan rezervasyon yapamamaktadırlar.

Ücret kuralları içinde, satın alınan biletin iptal bilgisi, iade yapılıp yapılamadığı (kullanılmamış veya kısmen kullanılmış bilet) , bilet geçerliliğinin uzatılması, rezervasyon değişikliği, öğrenci biletlerinin yaş sınırlaması, parkur değişikliği vs. gibi tüm durumlar seçtiğiniz ücret ve havayolunun izin verip vermediği görülebilmektedir.

Bilet ücret ve kurallarını taşıyıcı havayolları belirlediğinden her havayolunun her fiyat seviyesinde farklı kural ve uygulamaları olabilmektedir.

Bilet ücretlerinin kuralları ucuz fiyattan pahalıya doğru esneklik göstermektedir. Sitemizde seçtiğiniz tarihlere göre en ucuz ücretten başlayarak olasılıklar gösterildiği için, dönüş tarihinizi veya dönüş şehrinizi değiştirme gibi bir ihtimalinizin varsa lütfen deneyimli seyahat danışmanlarımıza başvurunuz.

Ucuyos.com‘un “opsiyonlu bilet” bölümünden yapılan rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması veya satın alınmış bir biletin bir başkasına devri mümkün değildir.

Aynı parkurda, aynı havayolunda aynı yolcu için birden fazla rezervasyon yapılması durumunda tüm rezervasyonlar havayolu tarafından haber verilmeden iptal edilebilir.

Ucuyos.com‘un “Opsiyonlu Bilet” bölümünden kredi kartı kullanmadan ön rezervasyon yaparak da uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bu seçenek tercih edildiğinde sistemin verdiği opsiyon tarihine kadar biletin satın alınması gerekmektedir. Bazı durumlarda önceden haber verilerek bu süreden daha önce bileti satın almanız gerektiği size e-mail yoluyla bildirilebilir.

2 Yorum

  1. Güniz Özdel 25 Nisan 2015 - 21:00

    Kıbrıs seyahatim için Ercan’a uçak bileti revervasyonu yaptırdım. Sitenizde yer alan diğer bilgileri ve yolculara verdiğiniz tavsiyelere göz atarken kurumsal kullanım koşulları bölümündeki yazınız ilgimi çekti. Yolcuların mağdur olmaması için gereken çok güzel bilgilere yer vermişsiniz. Diğer havayolu sitelerinde olmayan bilgileri burada bulabilmem bir müşteri olarak beni çok memmun etti. Teşekkür ederim.

  2. İlma Aldağ 13 Mayıs 2015 - 21:00

    Sitenizi askerlik yaparken bir asker arkadaşımdan öğrenmiştim ve 3 yıldır kullanmaktayım. Sitenizde yer verdiğiniz yolcular için faydalı metinleri beğenerek okuyorum. Son olarak kurumsal kullanım koşulları yazınızı okudum. Özellikle ücret kuralları bütün yolcular tarafından bilinmesi gerekli. Daha sonra karışıklık çıkmaması için bu konuya değinmenizi takdir ettim ve bütün yolcuların okumasını tavsiye ederim.

Yorum Yaz