Hizmetlerimiz

Detaylı bilgi için 0850 333 0 848 Nolu telefondan bize ulaşın. 

Hizmetlerimizin en önünde gelen kurumsal müşterilerimize sağlıklı ve güvenli uçuşlar sağlamaktır. Bu sırayı takip eden diğer başlıklarımız ise aşağıdaki gibidir ;

 
Kurumsal Hizmetlerimizden Bazıları; 

» Kurumsal Uçak Bileti Satış
» Gençlik Turları
» Yurt Dışı Tur Paketleri
» Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
» Yurtiçi-Yurtdışı Ulaşım Hizmetleri
» Kayak Turları
» Kapalı Grup Organizasyonları
» Otel ve Tatil Köyleri
» Cruıse Seyahatleri
» Fuar Organizasyonları
» Vize Asistans Hizmetleri
» Kiralık Araç Hizmeti
» Mavi Yolculuk
» Motivasyon ve Teşvik Gezileri
» Kültür Turları
» Balayı Paketleri
» Vize İşlemleri

 

THY (Türk Havayolları) , Lutfhanse, British Airways, Pegasus, AtlasJet,Air France Alitalia vb bir çok hava yolu firmasını yakından takip ediyoruz ve indirimli fiyatları sizler için araştırıyoruz. Sizlere cebinizi yakmayan uçuş planları çıkartıyoruz ve bunu kendi alanında eğitim almış müşteri temsilcilerimiz ile dilerseniz telefon aracılığı ile dilerseniz ofisimize gelerek karşılıklı olarak oluşturabiliyorsunuz.

 

Her zaman sizler için en iyi ve en kaliteli hava yolunu araştırarak fiyat takiplerini sizler için yaparak, gerek vize, gerek haç, gerek otel ve tatil köyleri gerek motivasyon ve teşvik gezileri vb bir çok ihtiyacınızı bizimle karşılayabilirsiniz.

 

Sizlere bu rahatlığı yaşamak ve kurumsal müşterimiz olmak için hemen bizi arayın...

2 Yorum

  1. Omaç Çıngır 18 Nisan 2015 - 21:00

    Uçak seyahati hizmetinde kurumsal hizmetler son derece önemlidir. Uygun fiyatta bilet bulabilmek, kaliteli hizmet almak, güler yüz görmek, yolcuları mağdur etmemek adına her ihtimali göz önüne almak ve her ihtimale karşı da çözüm önerileri bulundurmak firmanın kurumsal anlamdaki en büyük başarısıdır. Bu anlamda firmanın kurumsal hizmetlerini çok başarılı buluyorum.

  2. Pırıltı Bahçeli 5 Mayıs 2015 - 09:00

    Her zaman müşterilerimiz için güvenilir ve en iyi hizmet verenher türlü bilgiye, döküme sahip firma olmaya özen görterdiğimiz sitemizde siz müşterilerimiziz ilgisi ve tercihleri ile daha da büyümeye çalışıyoruz. Bşr çok hizmeti barındıran sitemizin ilk hedefi kesinlekle müşteri memnuniyetini sağlamak olmakla birlikte bize,harç,uçak bileti,tatil fırsatları,promasyonlar ile ilgili haberleri ,bilgileri en iyi şekilde,en uygun fiyatlarla birlikte sunmaktayız.

Yorum Yaz