Hakkımızda Online ucuz uçak bileti karşılaştırmalı sorgulama ekranları üretimi ve müşterilerine en ucuz uçak bileti için en güvenilir sistemleri kurmakta olan  Ucuyos.com sizlere en iyi hizmeti vermek için 7 yıldır hizmetinizdedir. Ucuyos.com İzge Tour ile yıllara dayanan tecrübesi ile size mümkün olan en kısa ve ucuz uçuş rotalarını önerir.
Dünyanın dörtbir yanına uçak bileti satışlarında uzmanız. Beş kıta üzerinde yapacağınız bütün seyahatlerde IATA üyesi ve charter havayollarının uçuşlarıyla şirketimizin profesyonel ekibi sizlere yardıma hazırdır. Turk Hava Yollari, Delta, Lufthansa, British Airways, Singapur, Malezya, Air France, Alitalia ve 200 farklı Havayolu firması ile uçuş keyfini sizlere sunmaktayız.
Sizde bu rahatlığı yaşamak için mail formunu doldurun veya telefonla bize ulaşın.
Kapı kapı dolaşıp bilet aramaya son veriyoruz. Satın aldığınız ürünü kapınıza teslim ediyoruz. Ic hat bilet Satış sistemlerimiz ile Ucuyos.com web sitemizden sizlere hizmet vermekteyiz.  Yurt dışında ise 0216 348 04 04  nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Her türlü turistik ve ticari vize işlemlerinizi yapmaktayız.
Ayrıca en ekonomik fiyatlarla seyahat sigorta poliçelerinizi düzenlemekteyiz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…

 

Vize

IZGE TOUR vize departmanı size vakit kaybi yaratan,birçok bürokratik işlemden kurtaran vize servisiyle,işlemlerinizi kanunen sizin şahsen başvurunuzu gerektirmeyen durumlarda mümkün olan en hızlı şekilde yapmaktadir..

Detayli bilgi icin 0212-348 0 404 no lu telefonumuzu arayınız.

 

Araç Kiralama – Rent a Car

En uygun fiyata en iyi hizmet anlayışına sahip IZGE TOUR Rent a Car teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri sizlere sunmakta gecikmeyen yapısı, filosunun yeniliği ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacaktır.

Ucuyos.com Bilet Şartları

 

Yolcu, bileti Ucuyos.com web sitesi’ nden satın alırken havayolu firmasının uyguladığı her türlü iptal ve iade kurallarını kabul etmiş sayılır. Ucuyos.com bu konuda sorumlu tutulamaz.

Yolcunun satın almış olduğu bileti temsil eden havayolunun yapacağı gecikmeler, rötarlar ve değişikliklerden Ucuyos.com sorumlu değildir.

Müşteri, bileti satın alırken girdiği Yolcu Adı , soyadı, doğum tarihi ve telefon gibi bilgilerin yanlışlığından dolayı bileti satın aldığı havayolunun gerektirdiği her türlü cezai şart, iptal ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır ve uçak biletini bu koşullara göre satın almış olur.

Thy Normal Ücretli  iade Koşulları ( Promosyonlarda İptal İade Yoktur.)
– Thy bazı Biletlerinde 12 saatten az bir zaman kaldığında iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 ‘u ceza olarak tahsil edilir. Bilet bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.

– Thy bazı Biletlerinde Uçuşa 24 saatten az kalan biletlerin iptali durumunda brüt bilet ücretinden Servis Ücreti kesilerek kalan miktarın iadesi sistemimize girilen kredi kartına yapılır.

2 Comments

  1. Zafer Engin Memişler on 3 Nisan 2015 at 09:00

    Biz sizlere daha uygun uçak fiyatları sunabilmek adına 7 senedir sizler için, daha iyi olanak sağlayabilmek adına burada sizlere hizmet veriyor ve hizmetlerimizi de vermeye devam ediyoruz. Sizlerin görüşleri altında bu zamana kadar gelişmekte olduğumuz bu düzeyde artık daha bilinçli şekilde sizlere iyi hizmet vermeye devam etmeye çalışıyoruz.

  2. Rafi Akaş on 17 Nisan 2015 at 09:00

    Web sitenizdeki hakkımızda kısmında yaptığınız açıklamalara beraber uyan, müşteri memnuniyetini esas alan eşsiz bir yapılanmasınız. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp dört dörtlük bir hizmet veriyorsunuz. Sizden aldığım hizmetlerden çok memnun kalıyorum. Hem ucuz, hem kalitelisiniz. Öyle bir sistem kurmuşsunuz ki şaşırdım. Aldığım her türlü hizmetiniz çok kaliteli oldu bugüne kadar.

Leave a Comment