Ürünler

Krumsal Bilet

Grup Rezervasyonu

Otel Rezervasyonları

Vize Hizmetleri

Konferans Toplantı

Rehberlik Hizmetleri

Gezi Tur Hizmetleri

İZGE TOUR

İzge Tour 2009 yılından bu güne kadar kurumsal firmalara seyahat uzmanlığı olarak hizmet veren,  alanında bir çok önemli kamu kuruluşundan ve Holding ler ile çalışarak referans edinen,  uzman ve yenilikçi kadrosu ile kurumsal olarak bir çok yeniliklerin öncüsü olarak hizmet vermektedir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti dir. En önemli kaynağımız insan kaynağımızdır felsefesini uygulayarak ispatlayan Türkiye 'de turizm sektörüne öncülük yapan Türsab ve Kültür Turizm bakanlığı yetki belgesi ve IATA uluslar arası yolcu taşımacılığı belgesine sahiptir. 

kurumsal_izge_tour
online_bilet

Online bilet rezervasyonu konusunda uzman IT ekibi ile bilet sorgulaması işlemlerini bir kaç dakika içinde yapmanızı sağlayan UCUYOS.COM  markası ile 2013-2014 sezonunda en çok bilet satan online acenta olan İzge Tour,  Ucuz bilet arayışlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. 

Kariyer

Güçlü ve hergün gelişen bir ekiple çalışmak istermisiniz? Kendine has yapısı Ucuyos.com olarak gezi uzmanı köşemize yazar arayışımız sürmektedir. Sizi de aramızda görmek istiyoruz. 

ekip

2 Yorum

  1. Serdar Kaan Barbaros 1 Haziran 2015 - 09:00

    Firmanıza çok teşekkür ederim öncelik ile, mobil ile eriştiğim web sitenizden telefon ile destek alıp, en uygun uçak biletini bulmama yardımcı olan ekibinize ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. İş seyehatı için acil uçak bileti tedarik etmemde çok yardımcı olundu. Tavsiye ederim.

  2. Kürşat Oğuz Fp 2 Haziran 2015 - 09:00

    Kurumsal bir işletme olarak şirketimizin seyahat olanaklarını her defasında bizlere sağlayan bu site isteklerimiz doğrultusunda bizlerle güvenli bilgi paylaşımı sunup en uygun bağlantıları bizler adına detay atlamadan sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyor. Dinamik bir ekiple dinamik bir hizmeti geniş olanaklarla hatasız sunan kaliteli bir site.

Yorum Yaz