Kampanyalı Uçak Bileti Arama

Havayolu firmalarının kampanya fırsat uçak biletlerini karşılaştırın ve ucuz uçuşlara rezervasyon yapın.

kampanya_ucak_biletiKampanyalı Uçak bileti sayesinde hem Türkiye’de hem de Dünyada Görmediğiniz hiçbir yer kalmayacak. Promosyon veya Kampanyalı biletler demek hem fiyat yönünden hem de uçuş sınıfı bakından en ideal biletler demektir. Bu biletler diğer tüm uçak biletlerinden diğer tüm ulaşım şekillerinin daha ucuz olmakta ve müşterilerimize büyük bir yarar sağlamaktadır. Özellikle Ucuyos.com belli dönemlerde sağladığı bu kampanyalı biletler, daha önceden bilet alımı gerçekleştirdiyseniz size mail veya kısa mesaj yolu ile bildirilmektedir. Eğer böyle bir alım yapmadıysanız da Ucuyos.com 'a girdiğinizde kesinlikle haberdar olmanız sağlanıyor.

  • Havayolları Kampanyalarından faydalanmak için www.ucuyos.com/ucak-bileti/ sayfasında bilet arama işlemi yapıyorsunuz. Bu aramalarda kampanyalı olan tüm biletler size sunuluyor.
  • Sizin için uygun olan bu biletlerden seçerek seyahatlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Kampanyalı biletler genellikle tüm yurt içi uçuşlarında ve bazı yurt dışı uçuşlarda olmaktadır.
  • Kampanyalı biletler ile normal alınan biletler arasında sadece fiyat farkı bulunmaktadır. Alınan hizmetler kesinlikle bir fark olmamaktadır.

Bu Kampanyalarla İnsanın Uçası Geliyor

Kampanyalı Ucuz Uçuşlar ile yapacağınız seyahatin sonraya veya önce tarihlere de almanız mümkün değildir. Bu biletin alımı gerçekleştirdikten sonra aynı ay içinde olmak kaydıyla bu kampanya dâhilinden yararlanamazsınız. Kampanyalı biletlerde uygun fiyat olmasının amacı ise yoğunluktan dolayı ek seferlerin koyulması ve vergi indirimlerinin gerçekleşmesinden dolayıdır.

Kampanyalı Fırsat biletler, sitemizin sağladığı özel indirimler ve konforlu uçuşları kapsamaktadır. Yurt içi uçuşlarda belli dönemlerde aşırı derecede yoğunluk olmaktadır. Bu yoğunluk nedeniyle de ek seferler oluşturulmaktadır. Bu ek seferlerde boş kalan koltuklar olduğu zaman kampanyalı uçak biletleri devreye girer. Bu ek seferler günün her saatinde olduğu için size en uygun olan bilet saatini yakalamanız mümkündür. Bu biletler hakkında bilgi gerek mail adreslerinize gerekse cep telefonlarınıza bilgi olarak geçer. Veya internet reklamlarında bilet alım sitelerinde bu kampanyalar hakkında bilgi sahibi olursunuz ve karlı uçuşları asla kaçırmazsınız.

  • Kampanyalı ucuz biletleri bayram tatillerinde, yılbaşlarında, sömestr tatil başlangıç ve bitişlerinde ve yaz sezonu başlangıçlarında olmaktadır.
  • Bu Promosyon indirimler sayesinde hem en ucuz şekilde hem de birinci sınıf mevkilerde yolculuk yapma şansınız vardır.
  • İndirimli bilet sahibi olanlar uçağın tüm imkânlarından ve hizmetlerinden herkes ile eşit ölçüde yararlanır. Fakat herkesten daha düşük uçak bilet parası ödemiş olur.

İndirimli Biletler İle Avantajlı Uçuşlar

İndirim dahilinde olan biletlerde alımları normal bilet alımları ile aynı işlemler şeklinde olmaktadır. Ucuyos.com üzerinden alımlarınızda ilk olarak kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi girerek bilet alım işlemlerine başlamış olursunuz. Daha sonra kampanyalı bilet detayları ve kimlik doğrulaması için kısa mesaj gelir. Bu mesajdaki kod ile birlikte onaylama yaptıktan sonra bilet alma işleminiz tamamlanmış olur.

Kampanya Bilet sorgulaması sayesinde Türkiye’nin her noktasına en ucuz şekilde seyahat edebilirsiniz. Promosyonlarımızda bilet fiyatları düşük olurken uçuş sınıfları yüksek olur. En ucuz bilet fiyatında 1 sınıf uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Fırsat fiyatlı biletler diğer tüm ulaşım araçlarının biletlerinden daha ucuzdur. Bu biletler sayesinde saatlerin yollarda geçmez, uykusuz kalmaz, yüksek bilet fiyatları ödemez ve varacağınız yere aynı saat içinde varabilirsiniz. Bu sayede maddi açıdan kar ettiğiniz gibi zamansal açında da avantajlı konuma geçmiş olursunuz. Kampanya müddetince gidiş bileti aldığınız gibi aynı şartlarda dönüş bileti de alırsınız.

  • Ucuz Uçuş için Bilet alımları için kampanya dâhilindeki uçuş güzergâhlarını seçmeniz gerekir.
  • Bu güzergâhlar arasında en uygun olan saat dilimini belirledikten sonra ve en iyi kampanya şartlarına sahip bileti bulduktan sonra bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Promosyona dahil olan biletlerde alacağınız hizmetlerde herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Yolculuk sırasında sağlanan her türlü olanaktan faydalanabilirsiniz. Uçağın yolcularından tek farkınız herkesten daha ucuza bilet almanızdır.

Herkesten ucuz Bilet İle Uçuşlarda Herkesle Aynı Kalitede Hizmet Alırsınız

Gerek İndirimli biletler alımlarında gerekse normal biletlerinizin alımlarında Ucuyos.com en güvenli alışveriş yöntemlerini sunarlar. Hesap bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz en güvenli şekillerde alınarak hizmet verilir. Uçak bileti satan internet siteleri 3D secure güvenlik sistemlerini kullanırlar. Bu sistemler kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından bir müdahaleye uğramaz ve tüm bilgiler özenle saklanır.