THY Uçak Bileti Ara

TÜRK HAVAYOLLARI GÜVENİN ADRESİ!

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, kısa adı ile THYAO Türkiye'nin ulusal bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. Merkezi İstanbul olan Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, ve Güney Afrika'ya kadar hemen her kıtaya uçuşu vardır. 2015 yılında toplam 61 milyon 200 bin yolcu taşımıştır.

Son 6 yıldır arda arda Skytrax'ın ödüllerine Avrupa'nın en iyi hava yolu ve şimdilerde dünyanın en iyi 3. havayolu firmasıdır. Konfor ve birinci sınıf hizmetlerinde de bir çok ödüle sahip havayolu Star Alliance 49 iç hat uçuş noktası ve  243 dış hat uçuş noktası ile toplam da 117 ülkeye uçmaktadır. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu ünvanına sahiptir.

Devlete ait %49,12 ait hisselerini 24 Şubat 2017 yılında yayımlanan kararname ile Türkiye Varlık Fonuna devredilmiştir.

Ortak uçtuğu hava yolları

Türk Hava Yolları'nın Star Alliance ve diğer özel anlaşmalarla ortak olarak uçuş yaptığı yani bu uçuşlarada Türk Havayolları uçak bileti alabilirsiniz. Ortak uçuşlu havayolu şirketlerini sizlere sunuyoruz.

Adria Airways Aegean Airlines Air Astana Air Canada Air China Air India Pakistan International Airlines Lufthansa Luxair
Air New Zealand All Nippon Airways Asiana Airlines Austrian Airlines Avianca Azerbaijan Airlines Swiss International Air Lines Royal Brunei Airlines Royal Jordanian
Ethiopian Airlines Etihad Airways EVA Air Garuda Indonesia Hawaiian Airlines Iran Air Philippine Airlines Ukraine International Airlines United Airlines
UTair TAP Portugal LOT Polish Airlines Malaysia Airlines Oman Air Air Kyrgyzstan Air Malta Thai Airways International Jetblue Airways
Kuwait Airways EgyptAir RwandAir Scandinavian Airlines Singapore Airlines Croatia Airlines      

 

Uluslararası Ortağı olduğu havayolları 

 • Bosna Hersek Hava Yolları %49'na sahipdir.

 

Türk hava yolları

Türk Hava Yolları,  Mart 2017 tarihi itibarı ile 117 ülkede (Küba eklendi ) toplam 293 noktaya yolcu taşımaktadır.Dünyanın her köşesine yolcu taşıyan THY ile uçak bileti aramak için yukarıdaki arama formunu kullanabilir yada isterseniz müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

THY ile yapacağınız seyahatlerde öncelikli olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte konfor ve güvenlik hat safa da olacaktır. Türk havayolları kuruluşundan bu yana kalitesinden ve konforundan hiç ödün vermemiştir ve her geçen gün biraz daha büyümeye ve ilerlemeye gayret göstermiştir. Türk hava yolları Bütün bu kalite ve konfora rağmen en uygun fiyatlarla uçuş imkanları sağlamaya devam etmektedir.

 

Sizde seyahatlerinizi Türk havayolları aracılığıyla yapmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve istediğiniz tarih aralıklarında belirttiğiniz güzergahlar arası bilet arayabilirsiniz.

TurkishairlinesUluslararası bir alanda hizmet veren Türk Hava Yolları, milyonlarca müşterisinin seyahat hizmetlerini karşılamaktadır. Dünyada 4. en iyi bir hava yolu firması olarak göstermiş olduğu hizmetinde, kendisinden beklenen tüm hizmeti en iyi şekilde göstermektedir. Bu sayede küresel alanda birçok organizasyonda yer alarak, pek çok reklam tanıtımları ile kendini öne çıkararak, uluslararası bir alandaki etkinliğini sürdürmektedir.

 • Bir global marka olma yolunda, 260 filosu ve büyük uçak siparişleri ile hizmetini sürekli olarak geliştirmektedir.
 • İlk kez 1933 yılında Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak kurulmuş ve bugün dünyanın en iyi hava yollarının arasında 4. sıraya yükselmiştir. En iyi hava yolu ittifaklarına üye olarak, saygın hizmetini ve geniş uçak ağı ile, tüm dünya üzerinde çeşitli hatlara sahip olarak hizmet vermektedir.
 • Türkiye içerisinde çeşitli hatlarda etkinliği göstermesi, 20.000'den fazla personel ile hizmet vermesiyle dünya üzerindeki kalitesini her açıdan göstermektedir.

Türk Hava Yolları Hedefleri ve Bilet Fiyatları

Türkiye içi uçuşlarda ve diğer ülkelere uçuşlarda tüm vergiler dahil olmak üzere Türk hava yolları belirli bir fiyat sistemi izlemektedir. Bu fiyatlar koltuklara ve sınıflarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Her bilet internet üzerinden ya da şahsen Türk Hava Yolları şubelerine girilerek uygun bir fiyat dahilinde satın alınabilir. Fakat her zaman için uygun fiyat arayışındaysanız mutlaka erken rezervasyon yaptırarak biletlerin alınması gerekmektedir.
Havacılık ve ulaşım alanında büyük bir yol kat eden Türk Hava Yolları Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olarak hizmet vermektedir. Küresel bir alandaki tanınmasıyla ve büyük bir başarılar kaydetmiştir. Genelde uçaklarındaki doluluk oranlarında %80'e yakın bir talep görerek, kendini her anlamda kanıtlayan bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

 • Skytrax 2015 ödüllerinde 5.kez dünyanın en iyi havayolu seçilmesi,
 • Dünyanın en iyi 4. hava yolu firmalarından bir tanesi olması,
 • Bir yılda 50 milyonu aşan bir yolcu kapasitesi ile hizmet vermesi,

27 üyesi bulunan Star Alliance'ye 1 Nisan 2008 yılında İstanbul'da imzalanan anlaşma ile üye olmuştur. (Star Alliance Almanya'nın Frankfurt şehrinde yer alan küresel merkezli bir hava yolu ittifakıdır. 193 ülkede toplam 1,321 havalimanına uçuş gerçekleştirmektedir ve bu oranda sürekli olarak değişmektedir.)

Her yıl yeni ülke ve Türkiye içerisindeki illere yeni havalimanları ve hatlarda üzerine düşen payı yerine getirmesi ile çok tercih edilen bir yapıya kavuşmasını sağlamıştır. Bu nedende dünyanın çeşitli bölgelerine uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, ilk uluslararası seferini 1974 yılında Atina'ya yapmıştır.

Türk Hava Yolları Hizmeti

Türk Hava Yolları dünyanın her bir bölgesinde çeşitli aktivitelere katılarak varlığını hissettirmektedir. Ayrıca bulunduğu her bir ülkeye uygun olarak reklam çalışmaları ve yatırımları yaparak, küresel alandaki kalitesini korumaktadır.

Dünya üzerinde hizmet veren Türk Hava Yolları, büyük yatırımlar ve girişimler yaparak havacılık sektöründe hizmetini vermektedir. Tüm alanlardaki etkin yapısı ve detaylarıyla tüm yolcularına 260 filosu üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca yepyeni filocularıyla da deneyimli bir uçuş deneyimini yaşatarak, herkese uygun bir yapıda, hava yolculuğunu sağlamaktadır. Türk Hava Yolları;

 • Türkiye'de ve küresel bir alandaki hizmetinde kalite değerini korumak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır.
 • Bulunduğu her bir ülkeye özgü reklam ve tanıtım çalışmaları sergilemektedir. Bunun için o ülkelerin ünlü isimleriyle de anlaşarak reklamların ilgi çekiciliğini arttırmaktadır. Türkiye'deki varlığını da büyük ölçüde hissettirmektedir.
 • Spor yatırımlarını büyük bir destekleyici özelliği ile yaptırmaktadır. Hedefine doğrudan odaklı bir çalışma ile, gerçek bir sonuç alabilmek için spor yatırımları yapmaktadır. Bunlara örnek olarak Golf turnuvasında sponsor olarak Antalya'da, Turkish Airlines World Golf Cup ile birçok alanda küresel alanda tanınmasını sağlamıştır.

Türk Hava Yolları Kalitesi

Türk Hava Yolları her açıdan etkili bir yapıya sahip olarak verdiği hizmette, Türkiye'deki yatırımlarına hiç hız kesmeden devam etmektedir. Hava yolu ulaşımı konusunda son teknolojik uçak ve diğer sistemlere sahip olarak hizmetini göstermektedir. Ayrıca 15 farklı şirket ile de çalışarak, hizmet ağını epeyce büyütmüştür.

Anadolujet ise Türk Hava Yollarının bir markası olarak 23.04.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Uçak bileti satın almadan önce bilinmesi gerekenler;

Türk hava yolları Bilet satın almak isteyen yolcular dilerse doğrudan internet sitemiz www.ucuyos.com/ucak-bileti/ içeriğinde yer alan bilgilerin doldurulması ile beraber Ucuza Biletler satın alabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ulaşması durumunda görüşerek Türk hava yolları Ekonomik Uçuş fırsatlarını değerlendirebiliyor. Türk hava yollarının sadece geçen yıl toplamda 54.7 milyon üzerinde bir yolcu potansiyeline ulaşmış olduğunu biliyor musunuz? Günümüzde en çok tercih edilmekte olan hava yolu firmalarından biri olarak tanınmakta olan Türk hava yolları bundan 82 yıl önce kurulmuştur. 1933 yılından günümüze dek faaliyetlerini sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak bilinmesi gereken en temel etken 294 adet uçak filosuna sahip olması ve 280 farklı noktaya aynı anda uçabiliyor olması dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

Avrupa’nın en iyi hava yolu firmalarından biridir;

Temel olarak Atatürk Havalimanı üzerinde yer alan ticari işletme merkezi Türk hava yollarının Skytrax'da 2015 ödüllerine göre art arda 5. kez Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi seçilmesini sağlamıştır. Türk hava yolları günümüzde dünyanın en iyi 4. havayolu firması olarak bilinmekte ve bunun yanı sıra birçok başarı elde etmiş olan Türk hava yolları Star Alliance üyesi olarak bilinmektedir. Şu anda 110 farklı ülke ile 230 farklı dış hat üzerinde varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları, 280 farklı noktaya seferler düzenlemektedir. Bu durum Türk hava yollarının en çok uçuş ağına sahip olan hava yolları sıralamasında 4. sırada yer almasını sağlamaktadır. Türkiye genelinde ve dünya genelinde aktif olarak varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak sizlerde dilerseniz uçak biletinizi en uygun ödeme koşulları ve en uygun fiyat teklifleri ile beraber satın alabilirsiniz. Dolayısı ile sizlerde ayrıcalıklı hava yolu ulaşımının avantajlarını Türk hava yolları ile yaşayabilirsiniz.

Uçuş sorgularken bilmeniz gerekenler;

Yılın belli dönemlerinde kampanya yapmakta olan THY sizlere en uygun ödeme koşulları ile beraber sizlere hizmetler vermektedir. Türk hava yolları ile rahat bir şekilde bilet satın almak ve keyifli bir şekilde seyahat deneyimine sahip olmak isterseniz sizlerde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar elde edebilirsiniz. Türk hava yolları Ucuz Uçuş Kampanyalarından yararlanarak en uygun koşullarda bilet satın alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Lounge Ayrıcalıkları ?

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Lounge Hizmetleri ve Sabiha Gökçen e Özel İndirimler için Sayfamızı Takip edin!

THY Uçak Bileti Araması ile Yurt İçi Uçuş Noktaları

2 Comments

 1. Bahar Cemre Erin on 12 Nisan 2015 at 09:00

  Bu sitedeki hava yolu firmalarının hepsi ile de yolculuk yaptığımı söyleyebilirim. İşim gereği sürekli uçmam gerekebiliyor. Yurtiçi ve yurt dışı seyahatlerimin hepsinde de hesaplı ve kaliteli yolculuklar yaptım. Firmalar farklı olabilirler, personelleri ve uçakları farklı olabilir ama ortak oldukları bir nokta var kaliteli hizmet sunmalarıdır. Bu hizmeti bu siteden ve farketmez hangi firma olduğu hepsinden de memnun kaldım. Herkese tavsiue ederim.

 2. Saime Şura Tokaç on 26 Nisan 2015 at 09:00

  Dünyanın her yerine uçabilen bir havayolu şirketimiz olduğunu bildiğim için sürekli Türk hava yolları ile seyahat ediyorum. Farklı farklı yerlerde farklı fiyat ve kampanyalara rast geliyorum. Ama uçuyos sitesi kadar uygun ve doğru bilgi verenine rastlamadım. Burayı bulduğumdan beri başka yerlere bakmaz oldum. Çok detaylı ve açıklayıcı bilgilerde mevcut.

Leave a Comment