Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

THY Uçak Bileti Ara

TÜRK HAVAYOLLARI GÜVENİN ADRESİ!

HAKKINDA
ORTAKLIKLARI
UÇUŞ NOKTALARI
TECRÜBE VE KONFOR
BİLGİ VE REKLAMLAR
HAKKINDA

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, kısa adı ile THYAO Türkiye'nin ulusal bayrak taşıyıcı hava yolu şirketidir. Merkezi İstanbul olan Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Afrika, Kuzey Afrika, ve Güney Afrika'ya kadar hemen her kıtaya uçuşu vardır. 2015 yılında toplam 61 milyon 200 bin yolcu taşımıştır.

Son 6 yıldır arda arda Skytrax'ın ödüllerine Avrupa'nın en iyi hava yolu ve şimdilerde dünyanın en iyi 3. havayolu firmasıdır. Konfor ve birinci sınıf hizmetlerinde de bir çok ödüle sahip havayolu Star Alliance 49 iç hat uçuş noktası ve  243 dış hat uçuş noktası ile toplam da 117 ülkeye uçmaktadır. Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu ünvanına sahiptir.

Devlete ait %49,12 ait hisselerini 24 Şubat 2017 yılında yayımlanan kararname ile Türkiye Varlık Fonuna devredilmiştir.

ORTAKLIKLARI

Ortak uçtuğu hava yolları

Türk Hava Yolları'nın Star Alliance ve diğer özel anlaşmalarla ortak olarak uçuş yaptığı yani bu uçuşlarada Türk Havayolları uçak bileti alabilirsiniz. Ortak uçuşlu havayolu şirketlerini sizlere sunuyoruz.

Adria AirwaysAegean AirlinesAir AstanaAir CanadaAir ChinaAir IndiaPakistan International AirlinesLufthansaLuxair
Air New ZealandAll Nippon AirwaysAsiana AirlinesAustrian AirlinesAviancaAzerbaijan AirlinesSwiss International Air LinesRoyal Brunei AirlinesRoyal Jordanian
Ethiopian AirlinesEtihad AirwaysEVA AirGaruda IndonesiaHawaiian AirlinesIran AirPhilippine AirlinesUkraine International AirlinesUnited Airlines
UTairTAP PortugalLOT Polish AirlinesMalaysia AirlinesOman AirAir KyrgyzstanAir MaltaThai Airways InternationalJetblue Airways
Kuwait AirwaysEgyptAirRwandAirScandinavian AirlinesSingapore AirlinesCroatia Airlines   

 

Uluslararası Ortağı olduğu havayolları 

 • Bosna Hersek Hava Yolları %49'na sahipdir.
UÇUŞ NOKTALARI

 

Türk hava yolları

Türk Hava Yolları,  Mart 2017 tarihi itibarı ile 117 ülkede (Küba eklendi ) toplam 293 noktaya yolcu taşımaktadır.Dünyanın her köşesine yolcu taşıyan THY ile uçak bileti aramak için yukarıdaki arama formunu kullanabilir yada isterseniz müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TECRÜBE VE KONFOR

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

THY ile yapacağınız seyahatlerde öncelikli olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte konfor ve güvenlik hat safa da olacaktır. Türk havayolları kuruluşundan bu yana kalitesinden ve konforundan hiç ödün vermemiştir ve her geçen gün biraz daha büyümeye ve ilerlemeye gayret göstermiştir. Türk hava yolları Bütün bu kalite ve konfora rağmen en uygun fiyatlarla uçuş imkanları sağlamaya devam etmektedir.

 

BİLGİ VE REKLAMLAR

Sizde seyahatlerinizi Türk havayolları aracılığıyla yapmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve istediğiniz tarih aralıklarında belirttiğiniz güzergahlar arası bilet arayabilirsiniz.


TurkishairlinesUluslararası bir alanda hizmet veren Türk Hava Yolları, milyonlarca müşterisinin seyahat hizmetlerini karşılamaktadır. Dünyada 4. en iyi bir hava yolu firması olarak göstermiş olduğu hizmetinde, kendisinden beklenen tüm hizmeti en iyi şekilde göstermektedir. Bu sayede küresel alanda birçok organizasyonda yer alarak, pek çok reklam tanıtımları ile kendini öne çıkararak, uluslararası bir alandaki etkinliğini sürdürmektedir.

 • Bir global marka olma yolunda, 260 filosu ve büyük uçak siparişleri ile hizmetini sürekli olarak geliştirmektedir.
 • İlk kez 1933 yılında Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak kurulmuş ve bugün dünyanın en iyi hava yollarının arasında 4. sıraya yükselmiştir. En iyi hava yolu ittifaklarına üye olarak, saygın hizmetini ve geniş uçak ağı ile, tüm dünya üzerinde çeşitli hatlara sahip olarak hizmet vermektedir.
 • Türkiye içerisinde çeşitli hatlarda etkinliği göstermesi, 20.000'den fazla personel ile hizmet vermesiyle dünya üzerindeki kalitesini her açıdan göstermektedir.

Türk Hava Yolları Hedefleri ve Bilet Fiyatları

Türkiye içi uçuşlarda ve diğer ülkelere uçuşlarda tüm vergiler dahil olmak üzere Türk hava yolları belirli bir fiyat sistemi izlemektedir. Bu fiyatlar koltuklara ve sınıflarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Her bilet internet üzerinden ya da şahsen Türk Hava Yolları şubelerine girilerek uygun bir fiyat dahilinde satın alınabilir. Fakat her zaman için uygun fiyat arayışındaysanız mutlaka erken rezervasyon yaptırarak biletlerin alınması gerekmektedir.
Havacılık ve ulaşım alanında büyük bir yol kat eden Türk Hava Yolları Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olarak hizmet vermektedir. Küresel bir alandaki tanınmasıyla ve büyük bir başarılar kaydetmiştir. Genelde uçaklarındaki doluluk oranlarında %80'e yakın bir talep görerek, kendini her anlamda kanıtlayan bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

 • Skytrax 2015 ödüllerinde 5.kez dünyanın en iyi havayolu seçilmesi,
 • Dünyanın en iyi 4. hava yolu firmalarından bir tanesi olması,
 • Bir yılda 50 milyonu aşan bir yolcu kapasitesi ile hizmet vermesi,

27 üyesi bulunan Star Alliance'ye 1 Nisan 2008 yılında İstanbul'da imzalanan anlaşma ile üye olmuştur. (Star Alliance Almanya'nın Frankfurt şehrinde yer alan küresel merkezli bir hava yolu ittifakıdır. 193 ülkede toplam 1,321 havalimanına uçuş gerçekleştirmektedir ve bu oranda sürekli olarak değişmektedir.)

Her yıl yeni ülke ve Türkiye içerisindeki illere yeni havalimanları ve hatlarda üzerine düşen payı yerine getirmesi ile çok tercih edilen bir yapıya kavuşmasını sağlamıştır. Bu nedende dünyanın çeşitli bölgelerine uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, ilk uluslararası seferini 1974 yılında Atina'ya yapmıştır.

Türk Hava Yolları Hizmeti

Türk Hava Yolları dünyanın her bir bölgesinde çeşitli aktivitelere katılarak varlığını hissettirmektedir. Ayrıca bulunduğu her bir ülkeye uygun olarak reklam çalışmaları ve yatırımları yaparak, küresel alandaki kalitesini korumaktadır.

Dünya üzerinde hizmet veren Türk Hava Yolları, büyük yatırımlar ve girişimler yaparak havacılık sektöründe hizmetini vermektedir. Tüm alanlardaki etkin yapısı ve detaylarıyla tüm yolcularına 260 filosu üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca yepyeni filocularıyla da deneyimli bir uçuş deneyimini yaşatarak, herkese uygun bir yapıda, hava yolculuğunu sağlamaktadır. Türk Hava Yolları;

 • Türkiye'de ve küresel bir alandaki hizmetinde kalite değerini korumak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır.
 • Bulunduğu her bir ülkeye özgü reklam ve tanıtım çalışmaları sergilemektedir. Bunun için o ülkelerin ünlü isimleriyle de anlaşarak reklamların ilgi çekiciliğini arttırmaktadır. Türkiye'deki varlığını da büyük ölçüde hissettirmektedir.
 • Spor yatırımlarını büyük bir destekleyici özelliği ile yaptırmaktadır. Hedefine doğrudan odaklı bir çalışma ile, gerçek bir sonuç alabilmek için spor yatırımları yapmaktadır. Bunlara örnek olarak Golf turnuvasında sponsor olarak Antalya'da, Turkish Airlines World Golf Cup ile birçok alanda küresel alanda tanınmasını sağlamıştır.

Türk Hava Yolları Kalitesi

Türk Hava Yolları her açıdan etkili bir yapıya sahip olarak verdiği hizmette, Türkiye'deki yatırımlarına hiç hız kesmeden devam etmektedir. Hava yolu ulaşımı konusunda son teknolojik uçak ve diğer sistemlere sahip olarak hizmetini göstermektedir. Ayrıca 15 farklı şirket ile de çalışarak, hizmet ağını epeyce büyütmüştür.

Anadolujet ise Türk Hava Yollarının bir markası olarak 23.04.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Uçak bileti satın almadan önce bilinmesi gerekenler;

Türk hava yolları Bilet satın almak isteyen yolcular dilerse doğrudan internet sitemiz www.ucuyos.com/ucak-bileti/ içeriğinde yer alan bilgilerin doldurulması ile beraber Ucuza Biletler satın alabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ulaşması durumunda görüşerek Türk hava yolları Ekonomik Uçuş fırsatlarını değerlendirebiliyor. Türk hava yollarının sadece geçen yıl toplamda 54.7 milyon üzerinde bir yolcu potansiyeline ulaşmış olduğunu biliyor musunuz? Günümüzde en çok tercih edilmekte olan hava yolu firmalarından biri olarak tanınmakta olan Türk hava yolları bundan 82 yıl önce kurulmuştur. 1933 yılından günümüze dek faaliyetlerini sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak bilinmesi gereken en temel etken 294 adet uçak filosuna sahip olması ve 280 farklı noktaya aynı anda uçabiliyor olması dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

Avrupa’nın en iyi hava yolu firmalarından biridir;

Temel olarak Atatürk Havalimanı üzerinde yer alan ticari işletme merkezi Türk hava yollarının Skytrax'da 2015 ödüllerine göre art arda 5. kez Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi seçilmesini sağlamıştır. Türk hava yolları günümüzde dünyanın en iyi 4. havayolu firması olarak bilinmekte ve bunun yanı sıra birçok başarı elde etmiş olan Türk hava yolları Star Alliance üyesi olarak bilinmektedir. Şu anda 110 farklı ülke ile 230 farklı dış hat üzerinde varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları, 280 farklı noktaya seferler düzenlemektedir. Bu durum Türk hava yollarının en çok uçuş ağına sahip olan hava yolları sıralamasında 4. sırada yer almasını sağlamaktadır. Türkiye genelinde ve dünya genelinde aktif olarak varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak sizlerde dilerseniz uçak biletinizi en uygun ödeme koşulları ve en uygun fiyat teklifleri ile beraber satın alabilirsiniz. Dolayısı ile sizlerde ayrıcalıklı hava yolu ulaşımının avantajlarını Türk hava yolları ile yaşayabilirsiniz.

Uçuş sorgularken bilmeniz gerekenler;

Yılın belli dönemlerinde kampanya yapmakta olan THY sizlere en uygun ödeme koşulları ile beraber sizlere hizmetler vermektedir. Türk hava yolları ile rahat bir şekilde bilet satın almak ve keyifli bir şekilde seyahat deneyimine sahip olmak isterseniz sizlerde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar elde edebilirsiniz. Türk hava yolları Ucuz Uçuş Kampanyalarından yararlanarak en uygun koşullarda bilet satın alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Lounge Ayrıcalıkları ?

Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Lounge Hizmetleri ve Sabiha Gökçen e Özel İndirimler için Sayfamızı Takip edin!

THY Uçak Bileti Araması ile Yurt İçi Uçuş Noktaları

01 Adana Uçak Bileti

Adana havaalanına bir uçuş planlıyor ve uygun fiyatlarla seyahat etmek istiyorsanız bir çok ipucu bulunan Adana uçak bileti sayfamızdan faydalanabilirsiniz.  

02 Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Şehrine seyahat eden yolcularımız biletlerini daha ucuza almak için Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden biletlerini temin ederek %30'a varan indirimli bilet buldular. 

06 Ankara Uçak Bileti

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşmak için seyahat edebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ve Pegasus havayolları dır. Türkiye içinden bir çok noktadan uçuşlar bulunmaktadır. Ankara Fırsat uçak bileti fiyatları için Ankara ucuz uçak bileti sayfamıza bakınız.  

07 Antalya Uçak Bileti

Antalya Havalimanına ister tek yön ister gidiş dönüş seyahat için bilet arayın Sayfamızdan satın alabileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ,OnurAir,Pegasus havayolları Sunexpress , Atlas Global ve Anadolu Jet  dır. İndirimli Antalya ucuz uçak bileti sayfamıza veya Alanya Gazipaşa uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.  

08 Artvin Uçak Bileti

Artvin havaalanına bilet aramak için birçok alternatif arasından size uygun olanı bulun. İndirimler, fırsatlar ve kampanyaları hemen bulun. Artvin uçak bileti sayfamızdan listeleyebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları , Anadolu Jet , Sunexpress , Pegasus havayolları , Atlas Global ve OnurAir dır. 

72 Batman Uçak Bileti

Batman'a uçuş yapan yolcuların geneli Diyarbakır ve Mardin uçak seferlerini de değerlendirmektedir. Sizde Batman uçak bileti  fırsat ve ucuz ipuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

12 Bingöl Uçak Bileti

Bingöl havaalanı şehir mekrezine 20 Km uzaklıkta bulunmakta olup Bingöl'e seyahat eden yolcularımız alternatif olarak Muş havaalanı uçak bileti fiyatlarınıda kontrol ederek bilet almışlardır. Daha fazla bilgi için Bingöl uçak bileti Sayfamıza bakabilirsiniz. 

48 Bodrum Uçak Bileti

Bodrum ilçesi Muğla ilimize bağlı bir tatil yöresidir. Bodrum uçak seferleri genelde Nisan sonunda doluluk göstermekte olup uygun fiyatlarla seyahat etmek için fırsat fiyatları Ocak Şubat Mart aylarında bulanabilir. Daha fazla bilgiyi Bodrum uçak bileti sayfamızda bulabilirsiniz. 

16 Bursa Uçak Bileti

Bursa'ya yapacağınız seyahat için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını da tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa'ya rahat ve çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi devi Bursa yolculuğunuz ve Bursa ya yapacağınız seyahat öncesi Bursa uçak bileti sayfamıza bekleriz.  

20 Denizli Uçak Bileti

Denizli'ye seyahat eden misafirlerimiz yüksek dönemlerde Isparta havaalanından da fiyatlara bakarak %20 tasarruf sağlamışlardır. Bir çok bilgiye Denizli uçak bileti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

21 Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır ilimize özellikle İstanbul ve Ankara 'dan yoğun uçak seferleri olmasına rağmen günümüzde Antalya ve İzmir dende haftanın belirli günlerinde seferler bulunmaktadır. Ayrıca Diyarbakır uçak bileti araması yapmadan önce sayfamıza bakmanızı öneririz. 

23 Elazığ Uçak Bileti

Elazığ havayolları taşımacılığı açısından yoğun yolcu talepleri Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Uygun fiyatlarla bilet alan yolcularımız uçuş fiyatlarının yüksek olduğu dönemler den 60 gün önce biletlerini temin ederek %25 e yakın indirimlerden faydalanmışlar detaylı bilgiler için Elazığ uçak bileti sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

24 Erzincan Uçak Bileti

Erzincan yolcularımızın istatistik fiyat karşılaştırma bilgilerine bakarak Erzincan uçak bileti almak için haftanın çarşamba günleri en ucuz bilet bulunan günler olarak dikkat çekmiştir. Diğer bilgiler Erzincan sayfamızda dır.

25 Erzurum Uçak Bileti

Erzurum'a seyahat etmek istiyor ve uygun fiyatlarla ekonomik biletler arıyorsanız, Erzurum uçak bileti sayfamızdan ücretsiz karşılaştırma yapabilirsiniz.

27 Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep ulaşım seçenekleri arasında yoğun bir şekilde uçak tercih edilmekte olup, Ankara ve İstanbul dan her hafta yüze yakın uçuş bulunmaktadır. Gaziantep uçak bileti fırsatlarını yakalamak için en az 36 gün önce bilet almanızı tavsiye ediyoruz.

28 Giresun Uçak Bileti

Giresun havaalanı Ordu ve Giresun arasında bulunmaktadır. Giresun yolcuları seyahatleri başlamadan bir buçuk ay önce bilet satın aldıklarında indirimli fiyatlarla ile uçma şansı yakalayabiliyorlar. Sayfamız yardımı ile özel indirimlerle Giresun uçak bileti bulabilirsiniz.

31 Hatay Uçak Bileti

Hatay Havaalanı şehir merkezine 25 km, İskenderun'a 45 km, Reyhanlı'ya 41 km ve Kırıkhan'a 25 km  mesafede olup ucuz bilet almak için en uygun gün ise salı ve çarşamba günlerdir. Kampanyalı Hatay uçak bileti 5 kolay adımda satın almak veya 4 adımda rezervasyon yapmak için sayfamıza bekleriz.

76 Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı şehir merkezine 16 Km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından şehir merkezine servisler bulunmaktadır. Iğdır havaalanına aktarmalı ve aktarmasız seferler bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti sayfamızdan fiyatlar ve seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

34 İstanbul Uçak Bileti

Türkiye'nin en fazla uçak yolcusu taşıyan şehri İstanbul 'a yolculuk yapacaksanız ve ucuz biletler arıyorsanız İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türk Hava Yolları , Pegasus , Anadolu Jet veya Sunexpress ile Sabiha Gökçene uçak bileti araması yapabilirsiniz. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan İstanbul Atatürk havalimanı 'nda Onurair, Atlas Global veya Türk Hava Yolları'nın seferlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti sayfamızdan tüm istanbul havalimanları seçeneği ile ucuz bilet bulabilirsiniz.

35 İzmir Uçak Bileti

İzmir'e Türkiye 'nin hemen her havaalanından aktarmalı veya aktarmasız seferler bulunmaktadır. Aktarmalı bilet bulan yolcularımızın aktarma bekletme süresine önemle dikkat etmesi gerekmekte olup İzmir uçak bileti aktarmalı veya aktarmasız sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

46 Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş uçan havayolları genelde indirimli biletleri Kasım ve Şubat ayları arasında satışa açmaktadır. Online olarak Kahramanmaraş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

38 Kayseri Uçak Bileti

Kayseri ucuz bilet aramalarında en ucuz biletlerin haftanın çarşamba günü olduğunu ve seyahat edilecek en ucuz biletlerin obulunduğu ayın ise Ekim ayı olduğunu tespit ettik. Ucuz Kayseri uçak bileti satın almak için sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

42 Konya Uçak Bileti

Konya uçuşları arasında en ucuz bilet alınan günün Perşembe olduğunu tespit ettik. Haftanın diğer günlerine yönelik fiyatları karşılaştırmak için Konya uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

44 Malatya Uçak Bileti

Malatya ya seyahat etmek için en uygun bilet günleri Pazar günleridir. Pazar günü uçak bileti baktığınızda %20 ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm havayollarının Malataya uçak bileti kampanyalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

47 Mardin Uçak Bileti

Mardin ucuz bilet satış günü olarak Pazartesi günlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Mardin uçak bileti fiyatlarını ve Türk Hava Yolları  Pegasus Anadolu Jet inde içlerinde bulunduğu bir çok havayolunu karşılaştırabilirsiniz.

48 Dalaman Uçak Bileti

Dalaman'a en ucuz uçuşları bulduk. Pegasus & Atlasjet sık sık Dalaman uçuşlarına en iyi fiyatları göstermektedir.Yada en ucuz uçuş günlerini görmek için aşağıdaki tercih ettiğiniz havayolu şirketini seçerek Dalaman uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

49 Muş Uçak Bileti

Cumartesi günleri Muş uçak seferleri daha fazladır. Buna rağmen en ucuz biletleri Perşembe günleri satın alabilirsiniz. Muş uçak bileti aramasında en fazla tercih edilen ucuz havayolları Pegasus Airlines ve Anadolujet olarak belirlenmiştir.

50 Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir ucuz bilet aramaları nisan ayında daha popüler gözükmektedir. Fiyatların yüksek olduğu dönemlere Nevşehir uçak bileti arıyorsanız biletinizi 60-90 gün önceden alarak %35 e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

52 Ordu Uçak Bileti

Ordu uçak biletleri arasında en uygun fiyatları bulabileceğiniz günler Pazartesi ve Çarşamba günleridir. Ordu ya uçan havayolları arasından uygun fiyatlarla bilet satın almak için Ordu bilet sayfamıza bakabilirsiniz. 

55 Samsun Uçak Bileti

Samsun'a bilet arayan yolcular genellikle Giresun uçuşlarına da baktılar. Samsun uçak bileti satın almak ve tercih ettiğiniz havayollarını araştırmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

63 Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Havalimanı Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir. Güney Doğu Anadolu bölgesinin Hac uçakları genelde bu havaalanından sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa uçak bileti araması için sayfamıza bakabilirsiniz.

73 Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Havaalanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmakta olup, Şırnak uçak bileti sayfamızada havaalanından şehir merkezine ulaşım alternatiflerini bulabilirsiniz.

58 Sivas Uçak Bileti

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta olup, Ucuz uçuşların bulanabileceği en uygun ay Kasım ayıdır. Sivas'a uçan havayolları arasından en ucuz biletleri bulmak için Sivas uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

61 Trabzon Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti arayan yolcularımız ortalamaya göre en ucuz biletleri 60-90 gün önceden almışlardır.  Buna rağmen son 15 gün kala bilet arayan yolcularımızda %25 e yakın indirimlerden yararlanmışlardır.

65 Van Uçak Bileti

Van Turizm açısından giderek gelişmekte olup özellikle ilkbahar sonunda ve Haziran ortasında uçuş yoğunluğu bulunmaktadır. Yüksek dönemde ucuz Van uçak bileti satın almak için 60 gün öncesinden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

2 Comments

 1. Bahar Cemre Erin 12 Nisan 2015 - 09:00

  Bu sitedeki hava yolu firmalarının hepsi ile de yolculuk yaptığımı söyleyebilirim. İşim gereği sürekli uçmam gerekebiliyor. Yurtiçi ve yurt dışı seyahatlerimin hepsinde de hesaplı ve kaliteli yolculuklar yaptım. Firmalar farklı olabilirler, personelleri ve uçakları farklı olabilir ama ortak oldukları bir nokta var kaliteli hizmet sunmalarıdır. Bu hizmeti bu siteden ve farketmez hangi firma olduğu hepsinden de memnun kaldım. Herkese tavsiue ederim.

 2. Saime Şura Tokaç 26 Nisan 2015 - 09:00

  Dünyanın her yerine uçabilen bir havayolu şirketimiz olduğunu bildiğim için sürekli Türk hava yolları ile seyahat ediyorum. Farklı farklı yerlerde farklı fiyat ve kampanyalara rast geliyorum. Ama uçuyos sitesi kadar uygun ve doğru bilgi verenine rastlamadım. Burayı bulduğumdan beri başka yerlere bakmaz oldum. Çok detaylı ve açıklayıcı bilgilerde mevcut.

Yorum Yaz