Pegasus Ankara Merkezli Uçuşlarını Arttırıyor

 Ankara-Şanlıurfa ve AnkaraElazığ karşılıklı seferlere 29 Ekim ‘de başlıyor. Pegasus havayolları bilet satışlarının bugün başladığını ve  ilk uçuşa özel sınırlı sayıda 49 TL den biletler olduğunu bildirdi.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara merkezli uçuş sayısını arttırmayı planlayan Pegasus 2018 yılı yaz dönemi için Ankara’dan 45 noktaya uçuş sağlayacağını ve uçmak herkesin hakkı sloganı ile yeni uçuşlarını yıl sonuna kadar planlayacak.

Ankara’dan Avrupa’ya 2018 Yeni Uçak Seferleri 

Ankara’dan Avrupa’ya uçuşların azlığı nedeni ile uçuşların Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı aktarmalı yapılıyordu. Ankara için ucuz biletin adresi 2018 senesi itibari ile Pegasus olacak . Ayrıca havayolu firmasının müşterilerine özel çıkardığı Pegasus Kart sayesinde her uçuştan puan kazanmakta mümkün.

 

Yeni rekabetin adresi Ankara Esenboğa Havalimanı 

Ankara uçuşlarının çok pahalı olduğunu zamanlar artık geçmişte kalıyor. Ankara’ya en fazla sefer sağlayan havayollarının çok uygun fiyatlarla seyahat ettirmeyi hedef almış Pegasus ile kıyasaya rekabeti 29 Ekim tarihinde başlayacak. Bu rekabet ise en çok ucuz bilet arayan yolculara yarayacağa benziyor.

Özellikle Elazığ ve Şanlıurfa halkı Pegasus’un şehirlerine Ankara’dan her gün karşılıklı olarak başlatacağı seferlerden çok mutlular. Daha önceleri 300 TL gibi rakamlara yer bulamayan sık uçan yolcular Pegasus ile 49 TL den başlayan fiyatlarla ve fiyat artışlarından etkilenmeden şimdiden bilet almaktadırlar.

Pegasus ile Sömestr Tarihlerine Ucuz Biletler

Pegasus Ankara Elazığ ve Şanlıurfa Uçuşları

Ankara-Şanlıurfa arasında ve Ankara-Elazığ arasında Sömestr için bilet almak isteyen üniversite öğrencileri planlamalarını yaparak ucuz biletlerini fiyatlar yükselmeden almalarını tavsiye ediyoruz. 49 TL ile 89 Tl arasında diğer ulaşım araçları ile mümkün olmayan sürede ve konforda seyahat etmek için hemen Pegasus uçak biletlerinizi sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Posted in

admin