Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Fly Pegasus Uçak Bileti Ara

UÇMANIN KOLAY YOLU !

TARİHİ
SEYAHAT BİLETLERİ
UÇUŞ NOKTALARI
HİZMET POLİTİKALARI
BİLGİ VE REKLAMLAR
TARİHİ

Pegasus Airline yada Fly Pegasus firması yıllardır Türkiye 'nin vazgeçilmez havayolları arasındadır. IATA Kodu : PC ve ICAO Kodu : PGT olarak bilinmektedir. Ortalama uçak filosu 42 olup uçabildiği destinasyonlar ortalama olarak 72 dir. (Bu bilgiler wikipedia sitesinden sağlanmaktadır.). Slogan olarak bir çok araştırmadan sonra "Uçmanın kolay yolu" sloganını tercih etmişler ve 19990 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana ise kargo hizmeti de vermektedir. Ortak şirketleri olarak Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. olarak bilinmektedir. Sabiha gökçen hava limanından kalkış ve iniş yapan hava yolu çok İzmir seferlerinin bir kısmını Atatürk hava limanından yapabilmektedir. Pegasus Havayolları 'nın bazı ucuz uçak modelleri ise şu şekildedir ; Boeing 737-300 ,Boeing 737-400 ,Boeing 737-500 ,Boeing 737-800 ,Airbus A319 ,Airbus A320 dir.

SEYAHAT BİLETLERİ

Pegasus Türkiye iç ve dış hat seferlerinde oldukça önemli bir uçuş ağına sahiptir. Ucuz uçak bileti denilince ilk akla gelen havayolu olan Pegasus ile seyahat etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tarafımızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz yöne Pegasus havayolları ile uçak bileti alarak hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

 

UÇUŞ NOKTALARI

Pegasus yurt dışında 68, yurt içinde 32, toplamda ise 40 ülke olmak üzere 100 farklı uçuş noktasına tarifeli seferler düzenlemektedir.

HİZMET POLİTİKALARI

Pegasus Hava Yolları (Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.) İstanbul, Türkiye merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost” ( düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve yeni uçaklarla seyahat etme imkanı sağlamaktadır. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayoludur. Pegasus Hava Yolu Kalite, Emniyet, Çevre ve İsg kuralları ile övgü almaktadır. Bu uygulamalar uçuşlarımızın en önemli noktalarını oluşturmaktadır. Pegasus Hava Yolları kalite, emniyet, çevre politakalarını sürekli olarak denetlemektedir. 

BİLGİ VE REKLAMLAR

pegasusPegasus Hava Yolları olarak bilinmekte olan Pegasus hava taşımacılığı aş. İstanbul merkezli bir yapıya sahip olması ile bilinmekte ve düşük maliyetli bir hava yolu şirketi olarak varlığını sürdürmektedir. Pegasus ile uçmayı tercih etmekte olan bireyler 1989 yılından günümüze dek aktif olarak varlığını sürdürmekte olan Pegasus hava yolları ile beraber rahat bir şekilde ulaşım imkânlarından yararlanabilmektedir. Pegasus airlines low cost adı altında düşük maliyetli hava yolu modeli uygulaması sayesinde yolcularını çok uygun ödeme koşulları ile beraber seyahat olanaklarından yararlandırmaktadır. Türkiye'de düşük maliyetler konusunda öncü bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Pegasus airlines sayesinde sizlerde kısa ya da orta menzilli hatlar üzerinde rahat bir şekilde ulaşım imkânlarından yararlanabilir ve uygun ödeme koşulları ile rahat bir şekilde seyahat olanaklarından yararlanabilirsiniz. Pegasus airlines temel olarak Sabiha Gökçen kalkışlı bir yapıya sahip olması ve Adnan menderes havalimanı ya da Antalya havalimanı gibi noktalara rahat bir şekilde ulaşım olanağı sağlamaktadır. Pegasus airlines filosunda yer alan 63 uçak ile beraber faaliyetlerini sürdürmektedir. Pegasus günümüzde 91 farklı noktaya uçuş sağlamakta olan bir yapıya sahip olması ile bilinir ve uçmanın kolay yolu sloganı ile varlığını sürdürmektedir.

Pegasus tarihçesinden önemli notlar;

Pegasus airlines 1990 yılında Aer Lingus ve Silkar yatırım yanı sıra Net Holding'in ortak girişimleri ile beraber Pegasus charter uçuşlar sayesinde havacılık sektöründe önemli bir yapıya sahip olmuştur. 2005 yılında Şevket Sabancı ve ailesine ait olan Esas holding AŞ. Tarafından satın alınmış olan Pegasus airlines, iç hat seferleri ve dış hat seferleri ile beraber en çok tercih edilmekte olan hava yolu şirketi olarak gözlenmiştir. Pegasus airlines, Hava yolları içinde sürekli olarak gelişmeler gözlenmekte ve 2012 yılında Airbus ile yapılan anlaşma dâhilinde 12 milyar dolar değerinde 25 tane opsiyonlu olacak şekilde 100 uçak daha sipariş verilmiş ve filoyu olabildiğince genişletmeyi hedeflemiştir. Türkiye genelinde borsaya kote olmuş olan ilk özel hava yolu firması olarak gözlenmektedir. Pegasus hava yolları sayesinde her yıl artış göstermekte olan bir yolcu taşıma kapasitesi göz önünde bulundurulmakta ve insanların beklentilerini karşılayacak niteliklerde bir seyahat olanağı sağlanmaktadır. Pegasus cargo'da 2010 yılı itibari ile faaliyete geçmiş ve IATA ile CASS üyesi olması ile beraber Ortadoğu, Hindistan ve Afrika bölgelerinde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Ucuz uçak bileti Pegasus ile sizi bekliyor;

Pegasus uçak bileti satın almak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere daima ucuz uçak bileti imkânlarını sunmakta ve hedef noktaya çok kısa bir süre içinde ulaşım imkânı sağlamaktadır. Bizi tercih etmeniz durumunda sizlerde rahat bir şekilde ulaşım imkânına sahip olacak ve en uygun ödeme koşullarında hava yolu seyahat deneyimi elde edebileceksiniz.

Yeni Rota - Kıbrıs Diyarbakır  Seferleri satışa açıldı . 

flight-points-pegasus

Pegasus Uçak Bileti

En Çok Aranan Pegasus Uçak Bileti Noktaları

01 Adana Uçak Bileti

Adana havaalanına bir uçuş planlıyor ve uygun fiyatlarla seyahat etmek istiyorsanız bir çok ipucu bulunan Adana uçak bileti sayfamızdan faydalanabilirsiniz.  

02 Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Şehrine seyahat eden yolcularımız biletlerini daha ucuza almak için Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden biletlerini temin ederek %30'a varan indirimli bilet buldular. 

06 Ankara Uçak Bileti

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşmak için seyahat edebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ve Pegasus havayolları dır. Türkiye içinden bir çok noktadan uçuşlar bulunmaktadır. Ankara Fırsat uçak bileti fiyatları için Ankara ucuz uçak bileti sayfamıza bakınız.  

07 Antalya Uçak Bileti

Antalya Havalimanına ister tek yön ister gidiş dönüş seyahat için bilet arayın Sayfamızdan satın alabileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ,OnurAir,Pegasus havayolları Sunexpress , Atlas Global ve Anadolu Jet  dır. İndirimli Antalya ucuz uçak bileti sayfamıza veya Alanya Gazipaşa uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.  

08 Artvin Uçak Bileti

Artvin havaalanına bilet aramak için birçok alternatif arasından size uygun olanı bulun. İndirimler, fırsatlar ve kampanyaları hemen bulun. Artvin uçak bileti sayfamızdan listeleyebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları , Anadolu Jet , Sunexpress , Pegasus havayolları , Atlas Global ve OnurAir dır. 

72 Batman Uçak Bileti

Batman'a uçuş yapan yolcuların geneli Diyarbakır ve Mardin uçak seferlerini de değerlendirmektedir. Sizde Batman uçak bileti  fırsat ve ucuz ipuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

12 Bingöl Uçak Bileti

Bingöl havaalanı şehir mekrezine 20 Km uzaklıkta bulunmakta olup Bingöl'e seyahat eden yolcularımız alternatif olarak Muş havaalanı uçak bileti fiyatlarınıda kontrol ederek bilet almışlardır. Daha fazla bilgi için Bingöl uçak bileti Sayfamıza bakabilirsiniz. 

48 Bodrum Uçak Bileti

Bodrum ilçesi Muğla ilimize bağlı bir tatil yöresidir. Bodrum uçak seferleri genelde Nisan sonunda doluluk göstermekte olup uygun fiyatlarla seyahat etmek için fırsat fiyatları Ocak Şubat Mart aylarında bulanabilir. Daha fazla bilgiyi Bodrum uçak bileti sayfamızda bulabilirsiniz. 

16 Bursa Uçak Bileti

Bursa'ya yapacağınız seyahat için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını da tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa'ya rahat ve çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi devi Bursa yolculuğunuz ve Bursa ya yapacağınız seyahat öncesi Bursa uçak bileti sayfamıza bekleriz.  

20 Denizli Uçak Bileti

Denizli'ye seyahat eden misafirlerimiz yüksek dönemlerde Isparta havaalanından da fiyatlara bakarak %20 tasarruf sağlamışlardır. Bir çok bilgiye Denizli uçak bileti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

21 Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır ilimize özellikle İstanbul ve Ankara 'dan yoğun uçak seferleri olmasına rağmen günümüzde Antalya ve İzmir dende haftanın belirli günlerinde seferler bulunmaktadır. Ayrıca Diyarbakır uçak bileti araması yapmadan önce sayfamıza bakmanızı öneririz. 

23 Elazığ Uçak Bileti

Elazığ havayolları taşımacılığı açısından yoğun yolcu talepleri Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Uygun fiyatlarla bilet alan yolcularımız uçuş fiyatlarının yüksek olduğu dönemler den 60 gün önce biletlerini temin ederek %25 e yakın indirimlerden faydalanmışlar detaylı bilgiler için Elazığ uçak bileti sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

24 Erzincan Uçak Bileti

Erzincan yolcularımızın istatistik fiyat karşılaştırma bilgilerine bakarak Erzincan uçak bileti almak için haftanın çarşamba günleri en ucuz bilet bulunan günler olarak dikkat çekmiştir. Diğer bilgiler Erzincan sayfamızda dır.

25 Erzurum Uçak Bileti

Erzurum'a seyahat etmek istiyor ve uygun fiyatlarla ekonomik biletler arıyorsanız, Erzurum uçak bileti sayfamızdan ücretsiz karşılaştırma yapabilirsiniz.

27 Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep ulaşım seçenekleri arasında yoğun bir şekilde uçak tercih edilmekte olup, Ankara ve İstanbul dan her hafta yüze yakın uçuş bulunmaktadır. Gaziantep uçak bileti fırsatlarını yakalamak için en az 36 gün önce bilet almanızı tavsiye ediyoruz.

28 Giresun Uçak Bileti

Giresun havaalanı Ordu ve Giresun arasında bulunmaktadır. Giresun yolcuları seyahatleri başlamadan bir buçuk ay önce bilet satın aldıklarında indirimli fiyatlarla ile uçma şansı yakalayabiliyorlar. Sayfamız yardımı ile özel indirimlerle Giresun uçak bileti bulabilirsiniz.

31 Hatay Uçak Bileti

Hatay Havaalanı şehir merkezine 25 km, İskenderun'a 45 km, Reyhanlı'ya 41 km ve Kırıkhan'a 25 km  mesafede olup ucuz bilet almak için en uygun gün ise salı ve çarşamba günlerdir. Kampanyalı Hatay uçak bileti 5 kolay adımda satın almak veya 4 adımda rezervasyon yapmak için sayfamıza bekleriz.

76 Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı şehir merkezine 16 Km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından şehir merkezine servisler bulunmaktadır. Iğdır havaalanına aktarmalı ve aktarmasız seferler bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti sayfamızdan fiyatlar ve seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

34 İstanbul Uçak Bileti

Türkiye'nin en fazla uçak yolcusu taşıyan şehri İstanbul 'a yolculuk yapacaksanız ve ucuz biletler arıyorsanız İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türk Hava Yolları , Pegasus , Anadolu Jet veya Sunexpress ile Sabiha Gökçene uçak bileti araması yapabilirsiniz. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan İstanbul Atatürk havalimanı 'nda Onurair, Atlas Global veya Türk Hava Yolları'nın seferlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti sayfamızdan tüm istanbul havalimanları seçeneği ile ucuz bilet bulabilirsiniz.

35 İzmir Uçak Bileti

İzmir'e Türkiye 'nin hemen her havaalanından aktarmalı veya aktarmasız seferler bulunmaktadır. Aktarmalı bilet bulan yolcularımızın aktarma bekletme süresine önemle dikkat etmesi gerekmekte olup İzmir uçak bileti aktarmalı veya aktarmasız sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

46 Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş uçan havayolları genelde indirimli biletleri Kasım ve Şubat ayları arasında satışa açmaktadır. Online olarak Kahramanmaraş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

38 Kayseri Uçak Bileti

Kayseri ucuz bilet aramalarında en ucuz biletlerin haftanın çarşamba günü olduğunu ve seyahat edilecek en ucuz biletlerin obulunduğu ayın ise Ekim ayı olduğunu tespit ettik. Ucuz Kayseri uçak bileti satın almak için sayfamızdan arama yapabilirsiniz.

42 Konya Uçak Bileti

Konya uçuşları arasında en ucuz bilet alınan günün Perşembe olduğunu tespit ettik. Haftanın diğer günlerine yönelik fiyatları karşılaştırmak için Konya uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

44 Malatya Uçak Bileti

Malatya ya seyahat etmek için en uygun bilet günleri Pazar günleridir. Pazar günü uçak bileti baktığınızda %20 ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm havayollarının Malataya uçak bileti kampanyalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

47 Mardin Uçak Bileti

Mardin ucuz bilet satış günü olarak Pazartesi günlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Mardin uçak bileti fiyatlarını ve Türk Hava Yolları  Pegasus Anadolu Jet inde içlerinde bulunduğu bir çok havayolunu karşılaştırabilirsiniz.

48 Dalaman Uçak Bileti

Dalaman'a en ucuz uçuşları bulduk. Pegasus & Atlasjet sık sık Dalaman uçuşlarına en iyi fiyatları göstermektedir.Yada en ucuz uçuş günlerini görmek için aşağıdaki tercih ettiğiniz havayolu şirketini seçerek Dalaman uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

49 Muş Uçak Bileti

Cumartesi günleri Muş uçak seferleri daha fazladır. Buna rağmen en ucuz biletleri Perşembe günleri satın alabilirsiniz. Muş uçak bileti aramasında en fazla tercih edilen ucuz havayolları Pegasus Airlines ve Anadolujet olarak belirlenmiştir.

50 Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir ucuz bilet aramaları nisan ayında daha popüler gözükmektedir. Fiyatların yüksek olduğu dönemlere Nevşehir uçak bileti arıyorsanız biletinizi 60-90 gün önceden alarak %35 e varan indirimden yararlanabilirsiniz.

52 Ordu Uçak Bileti

Ordu uçak biletleri arasında en uygun fiyatları bulabileceğiniz günler Pazartesi ve Çarşamba günleridir. Ordu ya uçan havayolları arasından uygun fiyatlarla bilet satın almak için Ordu bilet sayfamıza bakabilirsiniz. 

55 Samsun Uçak Bileti

Samsun'a bilet arayan yolcular genellikle Giresun uçuşlarına da baktılar. Samsun uçak bileti satın almak ve tercih ettiğiniz havayollarını araştırmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

63 Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Havalimanı Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir. Güney Doğu Anadolu bölgesinin Hac uçakları genelde bu havaalanından sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa uçak bileti araması için sayfamıza bakabilirsiniz.

73 Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Havaalanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmakta olup, Şırnak uçak bileti sayfamızada havaalanından şehir merkezine ulaşım alternatiflerini bulabilirsiniz.

58 Sivas Uçak Bileti

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta olup, Ucuz uçuşların bulanabileceği en uygun ay Kasım ayıdır. Sivas'a uçan havayolları arasından en ucuz biletleri bulmak için Sivas uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.

61 Trabzon Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti arayan yolcularımız ortalamaya göre en ucuz biletleri 60-90 gün önceden almışlardır.  Buna rağmen son 15 gün kala bilet arayan yolcularımızda %25 e yakın indirimlerden yararlanmışlardır.

65 Van Uçak Bileti

Van Turizm açısından giderek gelişmekte olup özellikle ilkbahar sonunda ve Haziran ortasında uçuş yoğunluğu bulunmaktadır. Yüksek dönemde ucuz Van uçak bileti satın almak için 60 gün öncesinden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

6 Comments

 1. Onur Taylan Boylu 11 Mayıs 2015 - 09:00

  Kesinlikle bir başka hava yolu firmalarına değişemeyeceğim tek firma bence Pegasustur. Siteden aldığım birçok uçak bileti bu firmaya ait olup istediğiniz her noktaya seferleri mevcuttur. Üstelik uygun fiyatlarda yolculuk yapmanız mümkün. Kaliteden ve hizmetten asla ödün vermeden çalışmaktadır. Müşterilerinin güvenliğini ve rahatlığını çok düşünen bir firma olarak tercihlerimde ilk sırada yer almaktadır.

 2. Akife Erbay 14 Mayıs 2015 - 21:00

  Antalya tatil planım için internetten İstanbul, Antalya uçak biletlerini araştırırken sitenize giriş yaptım. Uçuş arama formunu doldurdum. Birçok havayolu firmaları Pegasus, Atlasjet, Borajet, Sunexpres gibi firmaların uçuş sefer saatlerini ve biletlerini sıralayan bir sayfa açıldı. Pegasus’tan rezervasyonumu yaptırdım. Siteniz sayesinde Pegasus havayolu ile uçmaktan çok memmun kaldım.

 3. Alperen Küskü 7 Mart 2017 - 01:02

  Pegasus adı hep cazip gelmişti bana ama hiç fırsat olmamıştı bu havayolu ile uçmak. Ucuz uçak biletlerini araştırırken sizin site de Pegasus kampanyalarını ve bilgilerini yayınladığınız bu sayfaya denk geldim. Arayıp, bilgi istedim. Çok detaylı bilgi aldım ve hafta sonunu Pegasus ile beni İstanbul’ u gezmeye hemen ikna etti.

 4. Mimoza Kaynamış 7 Mart 2017 - 01:04

  Pegasus’un son indirimli fiyatından ben de yararlanma fırsatı bulmuştum. Bu fiyatlarla gerçekten uçmak çok daha kolay. Zamandan kazanıyorsunuz, paradan kazanıyorsunuz, yorgunluk yaşamanıza gerek kalmıyor, ulaşabilirlik güzel, sistem kolay daha ne olsun ki ? Biletimi gösterdiğimde tüm arkadaşlarım bu sitenin adını ve adresini istedi. Bir sonraki tatilde de buna benzer kampanyalı fiyatları Pegasus’tan bekliyoruz. Teşekkürler Pegasus.

 5. Necip Fazıl Kanlı 7 Mart 2017 - 01:06

  İnternette uçak bileti ararken pegasus uçak biletlerini görünce çok şaşırdım.Böyle bir hava yolunun biletleri çok ucuza bu sitedeydi. Küçük bir şaşkınlık yaşamama neden oldu. Önce şaka gibi geldi. Daha sonra hemen bu şaşkınlığı üzerimden attım ve bilet alıp annemin yanına gittim. İnanılmaz bir yolculuk geçirdim. Kolay gelsin. İyi uçuşlar..

 6. Cemile Kazici 7 Mart 2017 - 01:06

  Düşük maliyetli hava yolu şeklinde slogan yaptığı ve uyguladığı için sürekli pegasus hava yollarını seçiyordum. Sizin sitenizdeki sayfayı görünce çok şaşırdım ve memnun oldum. Seçimimin doğru olduğunu bir kere daha görerek kendimi tebrik ettim. Şimdi artık ucuzucak bileti ve hava şirketimin adresi belli.

Yorum Yaz