Onur Air Uçak Bileti Ara

UÇ TÜRKİYE UÇ !

 

Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 1992 Mayıs'ından itibaren ilk uçuşlarına başladı. 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. İlk seferlerine iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003'te düşük ücretli yerel uçuşlara başladı. Onur air yaklaşık olarak yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Tur 2009 özel yarışmasını 436 puanla 1.sırada tamamlamıştır. Türkiye'de EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip havayolu kuruluşudur.

onurair ucuz uçak bileti

Ortalama 23 uçak filosuna sahip Onur Air 1992 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Şu anda Türkiye 'nin en özel charter seferlerinin çoğunu yapmakta ve THY ile ortak çalışmaktadır. "Uç Türkiye Uç" sloganıyla dünyaya ün yayan Onur Air havayolu firması Türkiye 'de birçok ilke imza atmaktadır. En son sunduğu kampanyasında 19 TL ye uçak bileti sağlamıştı. Özellikle sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi bir çok özel günde uçak biletlerinde harika kampanyalar ve indirimler yapması ile ünlenmiştir. Paranın herşeyden önce gelmediğini bir çok kez bizlere anlatan OnurAir 'i taktire şayan görmekteyiz. Vatandaşların ceplerini yakmadan ucuz Onur Air uçak bileti satın alma fırsatını kaçırmayın.

İstanbul - Adana karşılık uçuşu Adana  - İstanbul
İstanbul - Antalya karşılık uçuşu Antalya  - İstanbul
İstanbul - Bodrum karşılık uçuşu Bodrum  - İstanbul
İstanbul - Dalaman karşılık uçuşu Dalaman  - İstanbul
İstanbul - Diyarbakır karşılık uçuşu Diyarbakır  - İstanbul
İstanbul - Elazığ karşılık uçuşu Elazığ  - İstanbul
İstanbul - Erzurum karşılık uçuşu Erzurum  - İstanbul
İstanbul - Gaziantep karşılık uçuşu Gaziantep  - İstanbul
İstanbul - İzmir karşılık uçuşu İzmir  - İstanbul
İstanbul - Malatya karşılık uçuşu Malatya  - İstanbul
İstanbul - Trabzon karşılık uçuşu Trabzon  - İstanbul
İstanbul - Samsun karşılık uçuşu Samsun  - İstanbul
İstanbul - Gence karşılık uçuşu Gence  - İstanbul
İstanbul - Lefkoşa karşılık uçuşu Lefkoşa  - İstanbul
İstanbul - Odessa karşılık uçuşu Odessa  - İstanbul
İstanbul - Urmiya karşılık uçuşu Urmiya  - İstanbul
İstanbul - Erbil karşılık uçuşu Erbil  - İstanbul

Yeni bir noktaya uçuş açarken temel olarak, yolcularımızın yoğun olarak tercih ettiği uçuş noktalarına ulaşmayı prensip edinen Onur Air, bu güzergahlarda her zaman sefer adetlerini artırarak büyümeyi hedefliyor.

Onur Air günün en çok tercih edilen saatlerinde uçuş gerçekleştirerek yolcularına tarife düzenli bir uçuş planı hedeflemiştir. En başta uçuş güvenliğini esas alan yapısıyla uçak bakımı ve uçuş ekibinin kalitesi konularında hiçbir şeyden kaçınmayarak yolcularının emniyet ile seyahatini gerçekleştirmesini hedeflemiştir.

Onur air ile Seyahat fiyatları;

onurair2015 Eylül ayı itibari ile yeni bir kampanya düzenlemiş olan Onur air hava yolları yurt içi 39 liradan yurt dışı 39 dolardan başlayan fiyatlarla rahat bir şekilde Uçak Bileti imkânları sunmaktadır. Üstelik Atatürk Havalimanı bağlantılı bir şekilde uçuş imkânlarından yararlanmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Kış hayalleri kurmakta olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan Onur air en uygun ödeme koşulları ile beraber Ucuz Bilet fırsatlarını değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Onur air uçak filosu hakkında bilinmesi gerekenler;

Onur air filosunda 6 adet Airbus A330, 9 adet A321 ve 8 adet A320 modeline yer verilmiştir. Airbus A330 model uçakta 1986 kişilik koltuk kapasitesine yer verilmiştir. A321 modelinde 1975 kişilik koltuk kapasitesine yer verilmiştir. A320 modelinde ise 1440 kişilik koltuk kapasitesi bulunmaktadır.

Onur air nerelere uçuyor?

Yurt içi ve yurt dışı seferler düzenlemekte olan Onur Air İstanbul üzerinde birçok noktaya uçuş sağlamaktadır. Bunları değerlendirmeye alacak olursak Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarakır, Gaziantep, İzmir, Malatya, Elazığ, Samsun, Trabzon, Şanlıurfa,Lefkoşe, Odessa, Kayseri, Amsterdam, Düsseldorf, Frankfurt, Paris, Viyana, Stuttgart, Berlin, Nalçik gibi yerlere uçuş imkanı sağlamaktadır. Bu uçuşlar İstanbul üzerinden kalkış sağlamakta olan uçaklar baz alınarak yazılmıştır.

Onur air ikramları nelerdir?

Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan havayolu firmalarından biri olarak bilinmekte olan Onur Air filosunu daima genişletiyor ve insanların beklentilerini iyi bir şekilde karşılayabiliyor. Uçuş sürecinde sıcak ve soğuk alkollü ya da alkolsüz içeceklere yer veriliyor olmasının yanı sıra sandviç, tatlı ve tuzlu besinlere de yer verilmektedir. Cafeteria Onair Menüsü üzerinden de ayrıca istediğiniz ürünleri satın alam imkânı sunulmakta olan Onur Air yolculuklarında sizlerde beklentileriniz karşılayacak niteliklerde keyifli bir seyahat deneyimine sahip olabiliyor olduğunuzu göreceksiniz.

Onur air uçuşlarında yerinizi almak için  hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilir ya da dilerseniz doğrudan bilgilerinizin girişini yaparak Ucuz Biletler satın alabilirsiniz.

ZAGROSJET ile CODE SHARE İŞBİRLİĞİ

Zagrosjet ile havayolu arasında yapılan Code Share Anlaşması neticesinde  , Istanbul - Erbil - İstanbul ek olarak Ankara - Erbil - Ankara uçuş hatlarında Zagrosjet kodu ile gerçekleşen tüm seferler ortak yapılmaktadır. Karşılıklı satış anlaşması nedeni ile de söz konusu  uçuşlar için, Onur Air Pnr kodu ve uçuş numaraları ile Onur Air biletleri satın alınabilmektedir.

Söz konusu Uçuşlarda , Operating Carrier olan Zagrosjet ‘in taşıma kuralları vardır.

Yapılan istatistik ile 2011 yılı sonunda Onur Air, 16 milyon müşteri sayısı ile yurt içi seferlerde en fazla yolcuya hizmet veren özel havayolu firması unvanına sahip olmuştur.

2 Comments

  1. Ayşe Cansu Yaşa on 21 Nisan 2015 at 21:00

    Benim gibi hem zaman hem konfor açısından mümkün oldukça uçak yolculuğu tercih eden herkese bu siteden ve Onurair’ den bilet almasını tavsiye ederim. Onurair’in birçok güzergâhında uçak yolculuğu yaptım. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firmayı ve bu siteyi tercih etmeye başladığım günden beri en ufak sorun yaşamadım.

  2. Mehmet Ziya Pançar on 23 Nisan 2015 at 21:00

    Ani gelişen iş seyahatim için bu siteye bakmıştım. Tüm havayolu firmalarının yer aldığı, saat seçeneklerinin fazla olduğu, ayrıca ucuza bilet bulabildiğim yerlerden biriydi. Sitesinin kolay anlaşılır olması bilet alışlarından sonra hiç problem yaşanmaması her zaman beni bu siteden bilet almamı sağlar. Saat olrak ve ucuzluk olarak bana uyan Onurair uçak biletimi de yine bu siteden aldım.

Leave a Comment