BoraJet Uçak Bileti Ara

BORAJET İYİ UÇUŞLAR DİLER !

Borajet istanbul merkezli bölgesel bir havayolu şirketidir. Küçük slot hava alanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan hava yolu şirketidir. 22 Nisan 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye'de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olmuştur.

 

borajet ucuz uçak bileti

Sizde seyahatlerinizi Borajet hava yolları ile gerçekleştiriyorsanız doğru yerdesiniz. En uygun fiyatlarla Borajet uçak bileti satın alabilir ve hemen yolculuğa başlayabilirsiniz. İstediğiniz güzergahlarda seçmiş olduğunuz tarih aralıklarına uygun havayolu seferlerini müşteri ön izleme ekranından görebilir ve hiç vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

 1. Adana (Şakirpaşa Havalimanı)
 2. Adıyaman (Adıyaman Havalimanı)
 3. Ankara (Esenboğa Uluslararası Havalimanı)
 4. Balıkesir (Edremit Körfez Havaalanı)
 5. Bursa (Bursa Yenişehir Havalimanı)
 6. Çanakkale (Gökçeada Havalimanı)
 7. Diyarbakır (Diyarbakır Havalimanı)
 8. İstanbul (Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı)
 9. Kahramanmaraş (Kahramanmaraş Havalimanı)
 10. Mardin (Mardin Havalimanı)
 11. Muğla (Dalaman Havalimanı)
 12. Muğla (Milas-Bodrum Havalimanı)
 13. Siirt (Siirt Havalimanı)
 14. Şanlıurfa (Şanlıurfa GAP Havalimanı)
 15. Tokat (Tokat Havalimanı)

EMBRAER E-190 Model uçakları ile Borajet Havayolları, Avrupa’dan Amerika’ya kadar birçok farklı ülkede 60 dan fazla havayolu firmasında güvenle hizmet veren uçakları kullanmakta , ileri teknoloji ve üst seviye güvenlik kitine sahip EMBRAER E-190 jet uçaklarından kurulmuş yeni filosunu sürekli olarak büyütüyor.

Uzman uçuş ekibinin özenli hizmetleri, kaliteli ücretsiz ikramları, konforlu kabin içinin , geniş koltuk aralıklarıyla ikili dizayn edilmiş deri koltukların rahatlığı, Borajet ile yapacağınız her uçuş konforu ile özel seyahatlere dönüşüyor. "Türkiye’nin Yüksek Kaliteli Havayolu” olduğunu her uçuşunda bir kez daha ispatlıyor.

 

İkram : Sabah uçuşlarında, sıcak sandviç ve taze sıkılan meyve suyu …  Diğer vakitlerde ise tavuklu veya etli leziz sıcak wrap’ler ile içecek olarak ayran veya sağlıklı taze sıkılmış meyve suları şeklinde güzel bir menü sunuyor.

 

2 Comments

 1. Uluç Emre Binbay on 12 Mayıs 2015 at 21:00

  Bildiğim ve bilmediğim birçok siteden uygun uçak bileti aradım durdum. Artık pes edecek noktasındayken sizin siteyle karşılaştım. Sitede istediğim noktaya çok uygun uçak bileti pek bilmediğim bir havayolu firmasına aitti. Bora jet firmasına ait aldığım uçak biletinden çok memnun kaldım. Firmanın sunduğu hizmet ve uçak içi ikramlar birinci sınıf yolculuk yapmanıza eşdeğer kalitedeydi.

 2. Manolya Güzeller on 18 Mayıs 2015 at 21:00

  Son 2 yıldır tercih ettiğim tek firma olan Borajet, uçak yolculuğunda özellikle uzak mesafelerde son derece rahat uçuş hizmeti sunuyor. Klasik uçuş sorunlarının da hiç birini yaşatmıyor. Uçak biletlerini de sadece bu siteden alıyorum. Çünkü uçakla seyahat etmekten daha cazip olan ucuz uçak biletiyle seyahat etme fırsatını bu site sağlıyor.

Leave a Comment