AtlasGlobal Uçak Bileti Ara

HAYALLERİN ÜSTÜNDE BİR DÜNYA !

AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan havayolu, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan havayolu, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlas Global’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY getirilmiştir.

 

Ucuz Uçak Bileti Atlasjet Hava Yolları

AtlasGlobal ile seyahat etmenin en kolay yolu arama sistemimiz üzerinden istediğiniz güzergahları seçerek havayolu filitresinden AtlasGlobal uçak bileti satın alabilirsiniz. Bir çok güzergaha hem konforlu hemde daha ucuz fiyatlara seyahat edebilirsiniz.

21 farklı uçuş noktasına uçabilen AtlasGlobal ucuz uçak bileti ilk uçuşunu ise 1 haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Yolcusunu en çok seven havayolu sloganıyla 2001 tarihinden bu yana Tüm dünyaya kaliteli hizmet vermek için çabalamaktadır. Diğer hava yollarına göre ucuz uçak bileti satışlarında rakiplerine 2 boy fark atmayıda bugüne kadar sağladı. Şu anda tahmini olarak 15 filoya sahip olan AtlasGlobal firması her gün filosuna biraz daha filo ekleyerek uçuş destinasyonlarını arttırmaya çabalamaktadır. Ticari işletme merkezi olarak İstanbul 'da bulanan firma kendisine gelen övgüleri başarı ile kabul etmektedir.

Alıntı : Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy'un önderliğinde AtlasGlobal’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlas Global ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

 

 

 

Yeni politikaları arasında ucuz AtlasGlobal uçak bileti sağlamakla kalmayın. Yolcusunu seven hava yolu firması ile de gönüllere taht kurmayı başardı.

Maksimum uçuş güvenliği sloganı olan teknik ekip uçakları sürekli olarak bakım planlarına göre bakımlarını yapmaktadırlar. JetMil adı altında çıkarttığı kampanya ile müşterileri için bağlılık programı çıkartmıştır. Sahip olduğu bazı uçak çeşitlerinin isimleri şu şekildedir : Airbus A319-100,Airbus A320-200,Airbus A321-100,Airbus A321-200 dır.

Sizlerde böylesine güvenilir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz hemen yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız yada online uçak bileti sorgulama sisteminden ucuz uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.

Atlas Global Hava yolları ile yolculuk 

atlas_global

Atlas Global

Atlas global hava yolu firması ile uçuş imkanlarından yararlanmak isteyen bireyler uçak filosundaki 22 uçak ve 20 farklı uçuş noktasından yararlanabilmektedir. ETS tur ile ortak bir işletme imkânına sahip olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan Atlas global'in İstanbul merkezli bir yapıya sahip olduğu gözlenmektedir. Atlas jet uçak bileti satın almak isteyen bireylere en uygun ödeme koşulları ile beraber uçuş imkânları sunulmaktadır. Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi sunar. Atlas global ile kolay  ödeme koşulları ile seyahat biletlerinizi elde etmenizi sağlar ve en uygun koşullar altında hizmet elde edebilirsiniz.

 

Atlas Global Uçuş fiyatları ne kadar?

En uygun ödeme imkânları ile beraber uçuş imkânına sahip olabileceğiniz Atlas jet sayesinde 24 ve 65 yaş arasındaki bireyler yetişkin sınıfında biletler alınabilmektedir. 12 ve 24 yaş arasındaki bireyler genç oldukları için indirimli bilet fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 2 ve 12 yaş arasındaki çocuklar için çok daha uygun fiyatlar sunulurken 0 ve 2 yaş arasındaki bebekler için bebek arabası kullanılmaması durumunda ücret talebi olmamaktadır. Lakin bu durumun bildirilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda da 65 yaş üzerindeki yaşlı bireyler için de en uygun ödeme koşulları ve en uygun taksit seçenekleri ile beraber hava yolu ulaşım olanaklarından yararlanabiliyor olduğunuzu göreceksiniz.

Atlas jet uçakları hakkında bilmeniz gerekenler;

Atlas jet business class seçenekleri ile insanların beklentilerini iyi bir şekilde karşılıyor olmasının yanı sıra her standart koltuk arası için 77 cm değerinde bir koltuk aralığı bırakıyor. Tam olarak 20 kg bagaj taşıma hakkı vermekte olan Atlas jet sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi ücretsiz koltuk seçimi yapabiliyor ve ücretsiz olarak hava alanı servisi imkânlarını değerlendirebiliyorsunuz. Aynı zamanda da nefis ikramlara yer verilmekte olan Atlas jet hava yolu firması ile beraber uçan şef imkânlarından da en iyi şekilde yararlanmanın mümkün olduğunu görebiliyorsunuz. Tabi bunların yanı sıra çeşitli kampanya ve promosyonlardan da yararlanarak hem mil kazanabiliyor hem de yırt dışına yapacağınız ulaşımlardan ekstra indirimlere sahip olabiliyorsunuz.

Atlas global Havayolları ile uçuş yapmak  isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan Uçuş sorgulama sayfası üzerinden uçmak istediğiniz hedef noktaları belirtebilirsiniz. Bunun akabinde de kişisel bilgilerinizin girişini yaparak ödeme işlemleri akabinde alacağınız pnr kodu ile beraber uçuş günü check in işlemleri akabinde rahat bir şekilde seyahat deneyimine sahip olabilirsiniz.

Sizlerde böylesine güvenilir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz hemen yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız yada online uçak bileti sorgulama sisteminden ucuz uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.

2 Comments

  1. Osman Emre Maldar on 3 Mayıs 2015 at 09:00

    Çok sık seyahat eden biriyimdir. Seyahatlerimde çoğunlukla hava yolunu tercih ederim. Hava yolu firmaları gerek uygun uçak biletleri gerekse gideceğiniz noktaya zamanında ve güvenli bir şekilde varmanızı sağlıyorsa tercih edilir. Siteden almış olduğum uygun uçak biletiyle Atlas jet firmasıyla geçirmiş olduğum yolculuk hem rahat hem de istediğim zamanda istediğim yerde olması beni çok mutlu etti.  2. Özmen Üstünel on 19 Mayıs 2015 at 09:00

    Konforlu ve hızlı yolculuk için genelde hava yolunu tercih ederim. Erken dönemlerde bilet alındığında fiyat konusunda da hava yolculuğu çok tasarrufludur. Ancak birçok havayolu firması içinde Atlas jet diğerlerinden ayrılıyor. Bu firmada hem en uygun fiyattaki bileti buluyorum hem de olabilecek en iyi hizmeti aldığıma inanıyorum. Kaliteniz için teşekkürler.