Anadolujet Uçak Bileti Ara

ANADOLUJET UÇAMAYAN KALMASIN !

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları 'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu sayısı %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2012 ortalarında ise 20 uçakla hizmet vermekteydi.

 

Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

Anadolu'nun her köşesine en uygun fiyatlarla seyahat imkanı tanıyan Anadolujet, her geçen gün yolcu kapasitesini ve kalitesini arttırmaktadır. Öncelikli hedefleri konfor ve kalite olan anadolujet yolcularına çok önem vermektedir. Anadolujet biletlerini müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonu arayarak satın alabileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanarak da alabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz her güzergahta biletleri bulabilir ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

Anadolujet uçak bileti 59 Tl den başlayan fiyatlarla Ucuyos.com'da ! . Anadolu havayolları  ile ucuz fiyatları sizlere sunuyoruz. Özellikle Ankara kalkışlı uçuşlar gerçekleştiren Anadolu jet İstanbul 'dan ise Sabiha Gökçen 'den uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Anadolujet  Trabzon, Diyarbakır ,Şanlıurfa, Samsun, İzmir, Sabiha Gökçen, Çanakkale, Bodrum, Gaziantep, Erzurum, Elazığ, Malatya, Hatay vb.

İş birliğimizin sürekli olması dileğiyle.

Başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu'ya; cazip ücretlerle güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir. Sloganı: "Uçmayan Kalmasın!"

Anadolujet Türkiye havacılık sektörünün kaliteli markalarından biridir. Kuruluşundan bu yana gösterdiği hizmet ile kendini ispatlamış ve bir çok alanda üstünlüğünü sağlamıştır. Ucuyos.com web sitemizde Anadolujet hava yolunun uçak biletlerini sorgulatabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı istediğiniz tarihler aralığında uçak bileti sorgulayabilirsiniz.

Anadolu Jet Havayolları ile yolculuk yapanlar Bora Jet ve Türk Hava yolları ile ortak uçtuğu bir filo imkânından yararlanabilmektedir. Anadolu Jet filosunda şimdiye dek toplamda 31 uçağa yer verilmiş olduğu bilinmektedir. Anadolu Jet uçakları arasında 4 adet Boeing 37 – 700 modeline yer verilmiştir. Ayrıca 24 adet Boeing 737 – 800 modeli var iken, 3 tane de Embrae 190 modeli bulunmaktadır. Bu 31 uçak ile beraber toplamda 5462 kişilik yolcu kapasitesini aynı anda hedefe ulaştırabilmektedir. Anadolu Jet ile keyifli bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Jet genç uygulamasını değerlendirmelisiniz;

Anadolu Jet kullanmayı tercih eden gençler, Jet genç uygulaması ile beraber çeşitli kampanya ve promosyonlardan en iyi şekilde yararlanabiliyor. Anadolu Jet ile beraber aklım havada ne işim var yerde diyenlere yönelik aktiviteler, etkinlikler, kampanyalar ve yeni üyelik imkânları ile beraber ödüllü bilet olanaklarından en iyi şekilde yararlanmanın mümkün olduğunu görebileceksiniz. Anadolu Jet ‘den ucuz bilet almak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz sayesinde sizlerde rahat bir şekilde kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla uçuş sorgulamaları yapabilirsiniz. Anadolu Jet tariflerinde en ekonomik ödeme koşulları, kolay ödeme yöntemlerimiz ile hizmet alabilirsiniz. Anadolu Jet biletlerinin satışına yönelik hizmet vermekte olan şirketimiz sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi elde edilmesini sağlamaktadır.

Anadolu Jet kampanyalarını değerlendirmelisiniz;

Çünkü en uygun koşullar altında uçuş imkânlarını değerlendirmek mümkün olacaktır. Anadolu Jet sayesinde günlük 12 TL’ye otopark hizmetlerinden yararlanabilecek ve en uygun fiyatlar ile araç kiralama olanaklarını değerlendirebileceksiniz. Anadolu Jet hava yolu şirketi sayesinde avantajlı hava limanı transfer olanaklarını değerlendirmenin mümkün olduğunu görebilecek ve Anadolu Jet sayesinde mil kazanma imkânlarını değerlendirebileceksiniz. Anadolu Jet i seyahatlerinizde kullanmak  isterseniz, internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerini değerlendirebilir ve hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca internet sayfamız üzerinde yer alan satış bölümü üzerinden uçmak istediğiniz noktayı ve hedefi belirtebilir ve bunun akabinde gidiş tarihi ve dönüş tarihini belirtebilirsiniz. Bunun akabinde de kaç yetişkin birey, kaç çocuk, kaç bebek ve kaç jet genç üyesi bireyin yola çıkacağı hakkında bilgi girişi yapmanız ile beraber herhangi bir şekilde kimseyle görüşmeye gerek kalmadan online rezervasyon  imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda da internet üzerinden check in işlemleri yapabilir ya da hava alanı üzerinde yer alan Anadolu Jet sayesinde günlük 12 ₺’ye otopark hizmetlerinden yararlanabilecek ve en uygun fiyatlar ile araç kiralama olanaklarını değerlendirebileceksiniz.

Anadolujet uçak bileti satın almak istiyorsanız yani uçuşlarınızı anadolujet firması ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir ve anadolujet firmasına ait uçak seferlerini listelebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız uçak bileti satışı işlemleri 3d security güvenlik sistemi ile korunaklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

2 Comments

  1. Ahmet Raşit Akoğuz on 20 Nisan 2015 at 21:00

    Geçen hafta işim sebebi ile Ankara’ya gitmem gerekti. Hemen Ucuyos.com a girdim ve biletimi aldım. Gazipaşa’dan aktarmalı olarak aldığım bilet çok ucuza geldi. Anadolu Jet ile Ankara’ya gittim ve çok memnun kaldım. Herkes çok kibardı ve uçuşta hiçbir sorun çıkmadı. Ankara’ya yolunuz düşer ise tavsiyem ucuyos.com ve Atlas Jet.

  2. Emine Selcen İmre on 10 Mayıs 2015 at 21:00

    Sitemde bir çok hava yolu firmalarından yararlanılmaktadır.Bunlar hakkında yeterli sayıda bilgi seferleri ile ilgili yorumlar yer almaktadır.Bunlardan birisi olan Anadolu jet’e ulaşmak oldukça basittir.Telefon ve internetten online bilet alarak her zaman ulaşmak münkündür.Özellikle müşteri memnuniyetini dikkate alan anadolu jet ile yolculuk yapmak keyif ve hizmet bakımından güven verici olabilir.

Leave a Comment