En Ucuz Uçak Biletlerini Bulmak İçin Bazı İp Uçları

ucuz_ucak_bileti_fiyatlari_bulmak_icin_ip_uclari  Eminim yazın geliyor olması ile şehirler arası yolculuk ihtiyacımız biraz daha artacaktır. Ancak kim o sıcak yaz günlerinde otobüs veya otomobillerle yapılan karayolcuğunu tercih etmek ister ki! İşte bu noktada akla gelen ilk şey uçakla gitmek oluyor. Ancak malesef onunda en kötü tarafı biraz daha pahalıya geliyor olması gibi duruyor. Fakat ümidinizi kaybetmemeniz lazım, çünkü dikkat edeceğiniz birkaç ufak tefek şey ile gerçekten ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. İşte sizin ucuz uçak bileti bulmanızı sağlayacak ipuçları.

Biletinizi erken alın!

Eğer biletinizi yeterince erken alırsanız, emin olun otobüs biletinden bile ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. Eğer yolculuk yapacağınız tarih belli ve de değişme ihtimali yok ise, birkaç ay önceden alacağınız bir uçak bileti size çok yardımcı olacaktır.

İndirimleri takip edin!

Ucuz uçak bileti bulmak için yapmanız gereken bir diğer şey de gözünüzü kulağınızı açık tutmak ve bloglarda, haberlerde veya gazetelerde geçen indirim reklamlarını takip etmektir.

Uçuş günü ve saatinize dikkat edin!

Uçak bilet ücretleri tam bir arz talep mantığına bağlı olduğu için, eğer uçak boşsa ucuza, doluysa pahalıya bilet bulacaksınızdır. Bu yüzden insanların daha nadir seyahat etmek isteyecekleri gün ve saatleri seçmeniz önemlidir. Yani Salı, Çarşamba ve Cumartesi için alacağınız biletler diğer günlere göre biraz daha uygun fiyatlı olacaktır. Ayrıca geç ve çok erken saatlerdeki uçuşlar da sizin daha ucuza uçak bileti bulmanızı sağlayacaktır.

Sonuç olarak; eğer bu yukarıdaki şeylere dikkat ederseniz, gerçekten de ucuza uçak bileti bulabilirsiniz. iddia ediyorum, otobüsten daha ucuza uçak bileti bulmanız işten bile değildir..

Leave a Comment