Emirates Uçak Bileti 100 Euro İndirimli

EMİRATES HAVAYOLLARI
emirates_logoDubai merkezli Emirates Havayolları, Ortadoğu’nun en büyük havayolu şirketi olarak biliniyor. Haftada iki bin beş yüz sefer düzenlemektedir. Altı kıtada yüz yirmi iki şehre seferler düzenleyen Emirates Havayolları’nın destinasyonları altı kıtaya yayılır. 1985′te hizmete giren Emirates, 123 uçaklık filosu ile de biliniyor.
Türkiye’den Kuala Lumpur, Ho Chi Minh, Erbil, Güney Amerika gibi destinasyonlara seferler düzenlemektedir. Emirates ile Güney Amerika uçak bileti, özellikle tercih ediliyor ve hesaplı fiyatları ile de dikkatleri çekiyor.
Air Transport World, 2011 yılında Emirates’i, “Yılın Havayolu” şirketi olarak seçti. Bu ödül; güvenlik, müşteri memnuniyeti, servis kalitesi ve fiyat listesi gibi etmenler göz önünde bulundurularak verildi.
Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai’den başlamak üzere hızla gelişen bir ülke olma yolunda ilerliyor. Dubai merkezli Emirates Havayolları da bu kalkınma dalgasına uyum sağlayabilen bir havayolu şirketi olarak çoktan tastiklendi. Aldığı ödüller ile saygın bir yere de oturan Emirates, Ortadoğu’nun en büyük, dünyanın da sayılı büyük şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor ve her geçen gün daha çok yolcu taşıyor.
Avrupa seferleri ile dikkatleri çeken, Hindistan’da hizmet veren en büyük havayolu şirketi olan Emirates, bir süredir Türkiye’de de hizmet veriyor ve büyük ölçüde takdir ediliyor. Emirates ve Ucuyos.com işbirliği ile gerçekleştirilen bu fırsat da Emirates’in müşteri memnuniyetine verdiği önemi gösteriyor. 6 Eylüle kadar Emirates uçak biletinizi alın, 100 – 200 Euro’luk indirim fırsatını kaçırmayın!