Emirates ile Güney Amerika Uçak Bileti

emirates_guney_amerikaHaftada yaptığı 2500 sefer ile Ortadoğu’nun en büyük havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları, bazı Güney Amerika destinasyonları için uçak bileti fiyatlarını açıkladı. Emirates Güney Amerika seferleri, dünyanın en büyük yolcu uçağı da olan A380 yolcu uçağı ile gerçekleştirilecektir. First class yolcuları uçakta duş alma keyfine erebileceklerdir. Ayrıca bussiness class yolcuları da masaj fonksiyonlu koltuklarla rahat bir yolculuk geçirebilirler. Ayrıca uçata her sınıf yolcu için düşünülmüş 1400 kanallı bir eğlence sistemi de bulunmaktadır. Emirates ayrıca 8 saati geçen Dubai seferlerinde konuklarına ücretsiz konaklama imkanı sunuyor. Emirates ile ucretsiz konaklayın.
Emirates ile bazı Güney Amerika uçak bileti fiyatları aşağıdaki gibidir:

İstanbul – Sao Paulo: 837 Euro / 3693 Euro
İstanbul – Rio de Janeiro: 837 Euro / 3693 Euro
İstanbul – Buenos Aires: 945 Euro / 3700 Euro

Emirates Güney Amerika uçak bileti ücretleri gidiş dönüş fiyatlandırmadır. Ücretler ayrıca economy class ve bussiness class başlangıç seviyeleridir.

SAO PAULO
Brezilya’nın en büyük şehri olan Sao Paulo, ülkenin en elit şehri olarak kabul ediliyor. Sao Paulo ayrıca Güney Amerika’daki ve Latin Amerika ülkelerindeki en büyük şehirdir. Dünyanın ise altıncı büyük şehridir. Son yıllarda Güney Amerika ülkeleri arasından en hızlı büyüyen ekonomiye sahip olan Brezilya’nın en önemli finans şehridir. Ayrıca şehirde çok sayıda önemli ve saygın müze bulunmaktadır. Sao Paulo’nun çok rafine bir gece hayatı ve çok özel bir mutfağı bulunur. Latin Amerika kültürü ile Portekiz kültürünün harmanlandığı en güzel şehirlerden olan Sao Paulo, Latin Amerika’da görülmeye değer şehirlerdendir.

RİO DE JANEİRO
Tüm dünyada Rio Karnavalı ile haklı bir üne sahip olan Rio, Brezilya’nın en kozmopolit şehri olma özelliğine sahip. Bu bağlamda Rio için “Brezilya’nın İstanbul’u”, Sao Paulo için ise “Brezilya’nın Ankara’sı” denebilir. Rio özellikle çok renkli ve hareketli gece hayatı ile tanınır. Dünyanın en güzel gecelerinin Rio’da yaşanabileceğini iddia edenlerin sayısı hiç de az değildir. Rio “favela”larında ise (Rio varoşları, gecekondu bölgeleri) çok karma bir hayatın izlerini bulmak mümkündür. Ancak favelalara ayak basarken dikkatli olmakta fayda var. Çünkü bu favelalarda dünyanın en tehlikeli uyuşturucu mafyalarının elemanları ikamet ediyor. Buralara yerel bir rehberlere girmek akıllıca olacaktır.

BUENOS AİRES
Arjantin’in başkenti ve en güzel şehri olan Buenos Aires, tam anlamıyla bir “yüksek kültür” şehridir. Özel tango geceleri, milonga geceleri, kaliteli şaraplar ve tango şarkıları ile bir masalı yaşayabileceğiniz Buenos Aires, barok mimarinin de en güzel örneklerini sunuyor. Buenos Aires, dünyanın en güzel doğal limanlarından ve en önemli liman kentlerinden biri olarak kabul ediliyor. Tarih boyunca da büyük önem arz eden Buenos Aires limanı, günümüzde de bu önemini sürdürüyor. Bu yüzden Buenos Aires sakinleri “Porteños” (limanlı) olarak bilinirler. Limanlı olmak, Buenos Airesliler için bir saygınlık ve yüksek kültürlü olmak anlamına da gelir. Buenos Aires, dünyanın en çok tercih edilen turist cazibe merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor.