Uçak bileti nasıl alınır

BİLET ARAMA EKRANI

Uçak bileti satın almak ve kampanyalardan yararlanmak için dilerseniz 0850 333 0 848 nolu numaramızı da arayabilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl yapıldığını anlamakta zorluk çekiyorsanız yada güven problemi duyuyorsanız bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile de uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Bizimle uçak bileti almak artık ÇOK kolay!

  1. Sistemimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
  2. Sistemimizdeki uçuşlar manuel olarak değil; THY, AtlasJet, AnadoluJet, OnurAir…vb. uçuş firmalarının sistemleriyle eş zamanlı olarak otomatik eklenir.
  3. Bilet alındığı takdirde yolcumuz yine otomatik olarak havayolu firmasının yolcu listesine eklenir.
  4. Sitemizden almış olduğunuz bilet karşılığında kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bize değil, doğrudan bankanıza ulaşır; bakiye bilgileriniz kontrol edilir ve bankanız sistemimize onay gönderir. Sistemimiz de uçuş numaranızı otomatik, olarak belirttiğiniz e-mail adresine veya cep telefonunuza SMS olarak gönderir.
  5. Dilerseniz biletinizin bir çıktısını alabilir veya sadece cep telefonunuza veya e-mail adresinize gelen SMS’ teki PNR numarası ile uçabilirsiniz.
  6.  Bunların hepsi saniyelerle ifade edilebilecek bir süreçte gerçekleşir ve siz uçak biletinizi anında ve güvenli bir şekilde almış olursunuz.

 

 

Uçak Bileti Satın Alma İşlem Sırası :

 

uçak bileti arama formu

uçak bileti arama formu

 

1. Aşama : Sitemizin sol üst tarafında bulunan arama formu üzerindeki tüm bilgileri doldurunuz. Temsili resim bir üst taraftaki gibidir. Bu resim üzerinde görüldüğü üzere Nereden – Nerden – Gidiş Tarihi – Dönüş Tarihi – Gidiş/Dönüş – Tek Yön ve kişi sayılarını dilediğiniz gibi doldurunuz. Bu bilgileri doldurduğunuzda ki oluşacak arama formunun temsili resmi aşağıdaki gibi olacaktır. Alt tarafta gördüğünüz resmi açıklaması şu şekildedir : Biz Atatürk Havalimanından – Ankara Esenboğa havalimanına gitmek istemişiz ve tek yön gideceğimizi belirtmişiz. Gideceğimiz tarihi ise 24/10/2013 olarak belirtmişiz. Tek yön uçuş yapacağımız için dönüş tarihinin seçilmesine izin verilmemiş.

Uçak bileti Arama Formu Dolu Hali

Uçak bileti Arama Formu Dolu Hali

 

 

2.Aşama : Yukarıdaki temsili resmi oluşturduktan sonra “ARA” butonuna mouse ile tıklamanız durumunda istediğiniz uçuşun bilgileri aşağıdaki gibi sizlere listelenecektir. Ayrıntılı bilgiler resim üzerinden gösterilmektedir.

 

 

 

 

3.Aşama : Ara butonuna bastıktan sonra kaşınıza gelecek olan ekran bir üst resimdeki gibidir. Bu kısımda karşınıza ilk form alanında girdiğiniz bilgiler tekrardan listelenmektedir.Dilereniz sol tarafta bulunan alandan aramayı daraltabilir ve farklı sonuçlarıda listeyebilirsiniz. “Mor Renk ile çizilen ve yıldız” ile gösterilmiş alandan her hangi bir tanesini seçmeniz ile beraber yeni temsili resim alt taraftaki gibi olacaktır.

 

ucak-bileti-satın-alma-islemi-devam-et

 

 

4. Aşama : Yukarıda görüldüğü gibi size son kez nerden nereye hangi tarih uçacaksınız ve ödemeniz gereken ücreti gösterecektir. Satın alma sayfası için“Devam” Butonuna Basmalısınız. Sonraki aşamanın temsili resmi alt tarafta sizlere gösterilmektedir.

 

 

 

 

5.Aşama : Bir üst resimde gösterildiği gibi satın alma işleminin devam etmesi için “Devam” butonuna basarak uçak bileti satın alma işleminin son aşaması olan ve 256 bit şifreleme ile korunan diğer sayfaya aktarılacaksınız. Bu sayfanın temsili resmi aşağıdaki gibidir.

 

 

 

 

Bu alanda bulunan bilgileri doldurduktan sonra devam butonuna basarak uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olacaksınız. Hava alanına uçuş süresinden 1 saat önce gitmeyi unutmayınız. Dilerseniz Check-in işlemini müşteri temsilcilerimiz sizin için yapabilir. Ayrıca sizlerde THY, Pegasus, Sunexpress , Atlasjet vb diğer havayollarının kendi siteleri üzerinden kendiniz de yapabilirsiniz.

İyi seyahatler.

Leave a Comment