Aerosvit New York Kampanyası Uçuruyor!

Aerosvit, 35 uçağıyla dünyanın çeşitli yerlerindeki 76 farklı destinasyona uçuşlar gerçekleştiriyor. Aerosvit Havayolları, Türkiye’den Ukrayna’daki beş önemli şehre seferler düzenliyor. Aerosvit Havayolları, 2014′de Türkiye’de en fazla yolcu taşıyan beşinci havayolu şirketi olmuştur.
New York, Türkiye’den Amerika’ya yapılan uçuşlar arasında en çok tercih edilen destinasyonlardan. Türkiye’de hizmet veren hemen hemen tüm havayolu şirketleri, New York’a seferler düzenliyorlar. Mesafenin uzunluğu, yolculuğun rahat geçmesi için havayolu şirketlerinin büyük çaba göstermesi gerekliliğini de şart koşuyor. Ancak “Büyük Elma” lakabıyla tanınan New York’a yolcu ulaştırmak kolay olmasa da, son derece prestijli bir misyondur.

New York, “hiç uyumayan şehir” olarak da bilinir. Şehrin beş bölgesi; finans merkezi Manhattan, sanat merkezi Brooklyn, cazın doğduru yer Bronx, kendine has mimarisi ile Queens ve Staten Adası’dır. New York’un en büyül cazibe merkezleri; Özgürlük Heykelini, Times Meydanı’nı ve Central Park olarak kabul edilir. Turizm şirketleri, New York’ta en çok ziyaret edilen noktaların bu üç yer olduğuna dikkat çekiyorlar.