loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Uçak bileti nasıl satın alınır? Bunun için dilerseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan uçak bileti satın alma sayfasını kullanarak bireysel olarak satın alma fırsatlarını değerlendirebilir ya da dilerseniz bize ulaşarak ekipl..
 • İsveç’in ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Swiss Air ile uygun fiyata farklı Avrupa destinasyonlarına uçak bileti satın almak mümkün. Swiss Air, Avrupa’nın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak kabul..
 • SunExpress'den Bütün  iç hat uçuşların da her şey dahil  muhteşem kampanya Birçok kampanya yapan sunexpress bahar kampanyası ile 2016  ya hızlı bir başlangıç yapıyor.  Özellikle Antalya izmir merkezli  olan uçuşları..
 •   Türk Havayollarının  Sponsor  olduğu bir çok Film ve Spor aktivitesi bulunmakta. Dünya'da en çok ülkeye uçan ve hizmet kalitesi konusunda her sene ödülleri toplayan THY , Müşterilerine Uzun uçuşlarda Uçuş sırasında Ko..
 • Avantaj Rotamız Şubat’ta Hatay! Her ay olduğu gibi Şubat ayında da Avantaj Rotası ile yeni ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor! Avantaj Rotamızı Hatay’a çevirdik! Şubat’ta AnadoluJet’le Hatay’a uçun ve birçok indiri..

Uçak Bileti

  Ucuz Uçak Bileti Fiyatları 29 TL den Başlayan çok özel ücretler ile Uçuyos’da. Hava Yolları Ucuz Biletleri promosyonlarını karşılaştırın az sayıda olan koltukları kaçırmayın. Alo Ucuz Bilet 0 850 333 0 848 bizi arayarak tüm Hava Yollarının en cazip özel Fiyatlarla Uçuyos’da. Güncel Uçak Sefeleri saatleri özel indirimler 7 gün 24 saat online hizmet Alo Uçak Biletleri 0850 333 0 848
ucak_bileti_satin_almak_avia İndirimli ve ucuz uçak bileti alma konusunda firmaların müşterilerine sunduğu birbirinden farklı politikalar bulunmaktadır. Bu politikalar kapsamında, önceden ayırtmış ya da satın almış olacağınız bir Uçuş fiyatlaması dahilinde de, oldukça uygun kampanyalardan yararlanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Bu şans dahilinde de, hava yolları firmaları arasından net bir seçim yapmanız yeterli olacaktır. Bu seçim aşamasında dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlarda bulunmaktadır. Bu hususların içerisinde en fazla ön plana çıkanı, mevcut hava yolu firmasının müşterilerle kurmuş olduğu iletişimdir. Mesela, biletinizi satın aldıktan sonra yolculuk gününe dair geçen süre içerisinde müşterilere karşı kuracağı bilgilendirmeli iletişimler sayesinde, yapacağınız yolculuğu sıkıntısız bir şekilde gerçekleşitirebilirsiniz.

Kaliteli Yolculuklar için Erken Rezervasyon

Ucuz uçuş araması kapsamında, online bilet satın alımlarının da bir hayli dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Keza oldukça revaçta olan bu yöntemler sayesinde, herhangi bir somut eylem gerçekleştirmeye gerek kalmadan, bir tık ile rahatlıkla biletinizi satın alabilirsiniz. Tüm bunların yanında uçak ile yapacağınız sayehatler, sizler için ham zaman hem de sağlık açısından oldukça faydalı olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra, uçak biletlerinizi aşağıdaki yöntemlerle rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu yöntemler;

 • Firmalar ile bire bir iletişim kurarak Uçuş Sorgusu
 • Online Bİlet Fiyatları karşılaştırmak
 • Peşin ödeme Bilet almak veya Havale
 • Kredi kartı ile satın almak.

Son olarak alacağınız uçak hizmeti ile güvenilir ve konforlu bir yolculuk yapmanızı diliyoruz.

Hava yolu seyahati ile hızlı bir şekilde ulaşım imkanlarından yararlanmak isteyen bireyler rahat bir şekilde hedefe ulaşabilmektedir. Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan yöntemlerden biri olan hava yolu ulaşımı özellikle uluslararası seyahatler için en önemli etkenlerden biri olarak görülmektedir. Türkiye genelinde yer alan hava alanları üzerinde rahat bir şekilde Türk hava yolları ya da diğer Türk hava yolu firmaları ile beraber yurt içi ve yurt dışı ulaşım imkanlarından yararlanabilecek aynı zamanda da yurt dışı ulaşım imkanlarını değerlendirebileceksiniz. Yurt dışı ulaşım imkanlarından yararlanmak isteyen bireyler tarafından da tercih sebebi olarak görülmekte olan şirketimiz sizlere daima ucuz uçak bileti sunuyor olması ile bilinmektedir. Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan bilet satıcısı konumunda olan şirketimiz gerek hava yolu ulaşımında gerek ise kara yolu ulaşımında sizlere bilet satışı sunmaktadır. En ucuz ulaşım imkanlarını, en hızlı ulaşım imkanlarını değerlendirmek de size bırakılmaktadır.

Fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmek ve hedefe kısa bir süre içinde ulaşmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz hem güvenilir olması ile hem de uygun fiyatlarla ulaşım imkanı sunuluyor olması sebebi ile hava yolu ulaşımını tercih etmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan hava yolu seyahati için sizlerde dilerseniz  Uçuyos ‘dan uygun ücretlerle bilet satın alabilirsiniz. İnternet sitemiz’de bulunan fırsatlar kampanyalar ve promosyonlar ile satışı sayfasına giriş yaptığınızda şunları uygulamanız gerekiyor;

 1. Nereden, nereye uçmak istediğiniz hakkında bilgi girişi yapınız.
 2. Hangi gün gitmek, hangi gün dönüş yapmak istediğiniz hakkında bilgi girişi yapınız.
 3. Kaç kişi ile gidileceği hakkında bilgi girişi yapınız.
 4. Kaç yetişkin, kaç öğrenci, kaç 65 yaş üzeri ve kaç tane 0-2 yaş arası yolcu olacağını belirtiniz.
 5. Hava yolu firmaları arasında sıralama yapılmasını belirleyiniz.
 6. En uygun hava yolu firmaları arasında sizin için en uygun zaman dilimini belirleyiniz.
 7. Kişisel bilgilerinizin girişini yapınız.
 8. Ödeme aşamasında kredi kartı ile ödeme ya da diğer ödeme seçeneklerini değerlendiriniz.

Ödeme sonrasında uçak biletinizin satın alma işlemleri tamamlanmış olacaktır. Bu aşamada çeşitli hava yolu firmaları size çeşitli fiyat tarifeleri ve çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu imkanları ve fiyat tarifelerini değerlendirerek hangi zaman diliminde uçmak istediğinize yönelik bilgi girişi yaparak rahat bir şekilde seyahat imkanına sahip olabileceksiniz. Türkiye genelin de çok uyguna uçak biletleri satışı yapmakta olan web sitemiz insanlar tarafından beğeni ile tercih edilmektedir.

Ucuz Bilet satışına yönelik bireyler beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi ile karşılaşıyor ve en uygun ödeme koşulları ile beraber hedefe çok kısa bir süre içinde ulaşabiliyor.
Uçak yolculukları denilince akıllarda, geçmiş yıllarda ulaşılması oldukça zor bir kavram oluşmaktaydı. Nitekim, gerçekten de önceleri bir uçakla seyahat etmek gereksizce lükse kaçmaktaydı. Bu lüks kavramı günümüzde ise, çok daha uygun fiyat poliitalarıyla şekillenmektedir. Kaldı ki Ucuz Uçuşları ve kampanyaları bulmak için ve satın almak adına birbirinden farklı püf noktalarının varlığından bahsedebiliriz. Ülkemizde faaliyet gösteren hava yolları firmaları, sene içerisinde yapmış oldukları kampanyalar sayesinde, müşterilerineİndirimli bilet fiyatları satın almalarını sağlamaktadır. Özellikle de, yurt dışı şeyahatleriniz de gerçekten de normal bir şehirler arası otobüs yolculuğuyla eş değer bir uçak seyahati geçirebilirsiniz. Bu denli ucuza bilet satın almak için bir kaç küçük detaya dikkat etmelisiniz.

Harika Yolculuklar Artık Çok Daha Uygun

Ucuz biletler satın alma konusunda, yapacağınız seyahat kararını birkaç ay önceden netleştirmek sizlerin yararına olacaktır. Öyle ki, seyahatten bir kaç ay önce alınan biletlerde neredeyse yarı yarıya fiyat kampanyasından yararlanabilirsiniz. Tüm unların yanı sıra, uçak yolculuklarınızda bilet satın alımlarınızda oldukça geniş bir seçenekten bahsedebiliriz. Biletlerinizi;

 • Online işlemler
 • Kredi kartları
 • Banka cüzdanları
 • Peşin olarak
 • Firmalalarla bire bir görüşerek alabilirsiniz.

Sonuç olarak, günümüzde artık uçak biletlerini çok uygun fiyatlarda bulabiliriz. Bu uygunluk dahilinde de, arzu ettiğiniz o mükemmel konforda ki yolculuklarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şunu da unutmamalısınız ki en güzel yolculuklar gökyüzünde gerçekleşmektedir.

Uçak yolculuklarınız için satın alacağınız uçak biletlerinizi en uygun fiyat politikalarıyla gerçekleştirmeniz artık çok daha mümkündür. Çünkü günümüzde hava yollar firmaları arasında ki rekabet günden güne çok daha fazla artış göstermektedir. Bu artış dahilinde de mevcut müşteri potansiyelini arttırmak ve elde olanı da kaçırmamak adına birbirinden farklıPromosyon Bilet Kampanyaları uygulanmaktadır. Bu uygulamalar dahilinde de arzu ettiğiniz konfora sahip uçak yolculuğunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. En Ucuza Uçak Biletlerini satın almak için ilk olarak, yapacağınız seyahat tarihinizi netleştirmeniz sizlerin yararına olacaktır. Çünkü bir kaç dönem önceden alacağınız ya da ayıracağınız Ucuz Bilet Fırsatlarında  % 50 ye kadar mükemmel bir indirimden yararlanabileceksiniz. Tüm bunların yanı sıra, geçmiş senelerde ki gibi çok yüksek rakamlarla uçak yolculuğu yapmayacağınızı da bilmenizi isteriz. Nitekim, bu yolculuklarınız pek çoğu normal bir taşıt yolculuğundan farkı olmamaktadır. Bu sebepten dolayı da, Bileti Ucuza satın alımlarınız çok pratik bir biçimde gerçekleşebilmektedir. Özellikle de yurt dışına yapılacak olan seyahatlerde gidiş – dönüş biletlerle hareket etmeniz sizlere daha da fazla avantaj sağlayacaktır.

Kaliteli ve Uygun Uçak Yolculukları

Saymış olduğumuz bu avantajların yanı sıra, uçak bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz alternatif yöntemlere de değinmek isteriz. Bu yöntemler içerisinde en fazla tercih edilenleri de;

 • Kredi kartı ile
 • Online rezervasyon
 • Havale yöntemi ile ödeme
 • Peşin ödeme olmaktadır.

Tatil sezonunun bayram ile birleştiğini ve bunu duyan başta memur kesimi olmak üzere pek çok seyahat düşkünü gezginin son bir kez daha yola çıkmak istediğini göz önünde bulundurduğumuzda, Fırsat Ucuz Bilet  İndirimleri iyi değerlendirilmesi gerektiğine inananlardanız. Öyle ki, gerek şehirler arası gerek ise yurt dışı Bilet satışlarında, özellikle de erken rezervasyon ya da satın alım dahilinde oldukça uygun bir politikadan yararlanabilirsiniz. Nitekim, önceden satın alınmış bir Ucuz Bilet Ücretlerinde  herhangi bir şehirler arası otobüs yolculuğundan istenilen ücretten çok fazla farkı bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı da, yapacağınız seyahat planlarını uçak taşıtıyla şekillendirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Uygun Seyahat İmkanları

Havayolları Kampanyalı Bilet  Satışları dahilinde de pek çok yere en uygun fırsatlarda gidiş yapılabilmektedir. Özellikle de;

 • Yurt dışı
 • Şehirler arası
 • Gidiş – geliş

kategorileri sayesinde, satın aldığınız biletlerle normalin de altında bir fiyat politikası kazanabilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey, internet ve uçak bileti bayilerinden iyi bir araştırma içerisine girmek olacaktır. Bu sebepten dolayı da, hem pratik, hem güvenilir ve hem de kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşayabilmeniz adına, uçakta ki yerinizi şimdiden ayırmanızı tavsiye ederiz. Kaliteli bir uçak yolculuğunu doyasıya yaşayabilmek adına, yukarıda ki tavsiyelerimizi mutlaka dikkate almanızı öneririz. Farklı olanı bir de gökyüzünde yaşayabilmek adına, uygun uçak biletlerini mutlaka denemelisiniz.

taksitli_ucak_bileti

Son zamanlarda Havayolları firmaları arasında var olan tatlı rekabetin biz seyahat tutkunlarına yaradığını söyleyebiliriz. Özellikle de yurt dışı ve yurt içi seyahatler içerisinde uygulanan indirimlerin günden güne dikkat çekmeye başladığını göz önünde bulundurduğumuzda, gideceğiniz yere otobüs ya da tren yerine uçak vasıtasıyla varmak çok daha uygun bir hale gelmiştir. Bu sebepten dolayı da, önceden ayıracağınız bir Ucuza uçaak bileti sayesinde çok daha kazançlı ve sıkıntısız bir yolculuk yapabilirsiniz. Bunun için de sadece küçük bir araştırma yapmanızın yeterli olacağını bilmeniz gerekir. Tüm bunların yanı sıra gelişen teknoloji ve sürekli kullanım halinde olduğumuz internetin de Ucuz Uçuşları Bulma konusunda bir hayli dikkat çekici bir konumda olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı da, yapacağınız uçak bileti alışverişlerinizi online sistemler üzerinden de yapmanız mümkündür. Bu sistem içerisinde sadece sizlere en iyi hizmet edebilecek uçak firmasını bulmanız yeterli olacaktır. Bunun için de mevcut konu hakkında yazılan forum ve makaleleri inceleyebilirsiniz.

 

Ucuz Uçak Biletlerini Satın Alma Yöntemleri

 

Uçak biletlerinizi;

 • Online satın alma
 • Önceden satın alma
 • Rezervasyon
 • Bire bir satın alma
 • Kampanyalı gidiş – geliş satın alma

gibi işlemleri kullanarak çok daha uygun bir fiyata alabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle de, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi kendilerine bir nevi hayat felsefesi haline getiren pek çok insan için uygun Fiyatlı Ucuz uçak bileti bulunmaz bir nimettir. • Adana Ucuz Uçak  Biletleri ile 49 TL den başlayan ücret sorgulaması yapabilir ve fırsat indirimlerden faydalanabilirsiniz.  Alo Adana Ucuz Uçak Bileti Hattımız 0850 333 0 848 Adana uçak ..
 • Ankara Havalimanı Ucuz Uçak Biletletleri Araması Yapın  Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Şehrin bir kısmında yabancı ülkeleri andıran ış..
 • Antalya Uçak Bileti fiyatlarını ve seferlerini sorgulamak uçuyos ile çok kolay sizde en uygun ve ucuz fiyatları  bulmak için Antalya'ya uçak bileti  sorgulayın ve ucuz bilet avantajlarında..
 • Mısır’ın ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Egypt Air’den sonbahar sonuna kadar harika Mısır uçak bileti fiyatları. Star Alliance üyesi olan ve merkezi Kahire ol..
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Sayın Müşterilerimiz yılların verdiği deneyim ile Size Vip hizmet sunmaya devam ediyoruz. Türkiyede ve dünyada 700 den fazla

  Hava yolları

  172 000 adet otel ve Türkiye'de 15 'e yakın Banka 10 adet Sigorta firmasının ürünlerini sizlere tek ekran ile karşılaştırma fırsatı sunuyoruz. Üstelik ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hem seçkin markaların hemde bizim garantimiz altında. Sizde şimdi
  Ucuyos.com
  'dan sorgulama yapın zamandan ve paradan tasarruf edin.

  Ucuz Uçuşlar

  Şimdi rakebetin verdiği avantajı sizlere sunuyoruz. 700 Havayolu ‘nun ve 1000 lerce seyahat acentesının fiyatlarını Türkiye’nin yerli markası Uçuyos’da sizlere anında sunuyor, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  Otel Rezervasyonları

  172 000 adet otele Uçuyos sayesinde çok yakınsınız. üstelik Tasarruf ettirecek indirimler ve taksit seçenekleri sizleri bekliyor. Tatilinizi güzel geçirmek için binlerce etkinlikten sizi haberdar ediyor ve tatil hayellerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. şimdi sizde

  Tatil

  bölümümüzden dilediğiniz tatili seçip preminum hizmetlerimizden yararlanın.

  Kredi Hesaplama

  Krediyemi ihtiyacınız var? Şuan Doğru yerdesiniz. Tüm bankaların rekabetçi fiyatları ile kredi almanız Uçuyos sayesinde mümkün. Ucuyos.com ile 10 ‘dan fazla bankanın sitemize özel hazırladığı oranlarla kredi hesaplaması yaparak anında kredi almanın keyfine ulaşabilirsiniz. Kredi verilerimiz anlık olarak güncellenmek tedir. Ev Araç veya Tatil Kredisi hesaplamak için Tıklayınız.

  Sigorta

  En ekonomik sigorta fiyatlarını hesaplamak ve avantajlı rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak için sigorta hesaplama yapın. Tüm firmaların sigortalarını anında güncel ve uygun fiyatlarla araştırarak size uygun Araç sigortası , Dask veya sağlık sigortanızı anında onaylı olarak yaptırabilirsiniz. Sigorta işlemleri için www.ucuyos.com/sigorta/ adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

  Yardım Konuları

  Ne konuda yardıma ihtiyacınız olursa olsun Ucuyos.com sizlerle. Her müşterimiz bizim için özel müşteridir. Satın aldığınız ister bir Tatil yada bir Uçak Bileti veya

  Sigorta

  olsun uzmanlarımız 7 gün 24 saat yanınızda. Hemen bize ulaşın ve anında uzman hizmetlerimizden yararlanın.
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Serena Turizm Seyahat Aş. Merkezi Ankara da kurulu 1992 Yılında tescil olunmuş IATA uluslararası Yolcu Taşamacılığı belgesine Sahiptir. Telefon: 0850 333 0 848 Ucuyos.com Serena Turizm Aş. Rıhtım Caddesi No:1 Kat 1 , kadikoy istanbul 81200 Phone: +902163480404 Fax: +902163480710 Monday to Sunday — 07:00-04:00 Adres : Bahçelievler Mah. 7. Cadde No :10/1 Çankaya /Ankara
En Ucuz Fiyat Garantisiyle Konaklama Otel Tatil Uçak Bileti Kredi Hesaplama ve Sigorta karşılaştırma hizmetleri vermekteyiz.