loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Uçak bileti nasıl satın alınır? Bunun için dilerseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan uçak bileti satın alma sayfasını kullanarak bireysel olarak satın alma fırsatlarını değerlendirebilir ya da dilerseniz bize ulaşarak ekipl..
 • İsveç’in ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Swiss Air ile uygun fiyata farklı Avrupa destinasyonlarına uçak bileti satın almak mümkün. Swiss Air, Avrupa’nın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak kabul..
 • SunExpress'den Bütün  iç hat uçuşların da her şey dahil  muhteşem kampanya Birçok kampanya yapan sunexpress bahar kampanyası ile 2016  ya hızlı bir başlangıç yapıyor.  Özellikle Antalya izmir merkezli  olan uçuşları..
 •   Türk Havayollarının  Sponsor  olduğu bir çok Film ve Spor aktivitesi bulunmakta. Dünya'da en çok ülkeye uçan ve hizmet kalitesi konusunda her sene ödülleri toplayan THY , Müşterilerine Uzun uçuşlarda Uçuş sırasında Ko..
 • Avantaj Rotamız Şubat’ta Hatay! Her ay olduğu gibi Şubat ayında da Avantaj Rotası ile yeni ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor! Avantaj Rotamızı Hatay’a çevirdik! Şubat’ta AnadoluJet’le Hatay’a uçun ve birçok indiri..

Türk hava yolları

TurkishairlinesUluslararası bir alanda hizmet veren Türk Hava Yolları, milyonlarca müşterisinin seyahat hizmetlerini karşılamaktadır. Dünyada 4. en iyi bir hava yolu firması olarak göstermiş olduğu hizmetinde, kendisinden beklenen tüm hizmeti en iyi şekilde göstermektedir. Bu sayede küresel alanda birçok organizasyonda yer alarak, pek çok reklam tanıtımları ile kendini öne çıkararak, uluslararası bir alandaki etkinliğini sürdürmektedir.

 • Bir global marka olma yolunda, 260 filosu ve büyük uçak siparişleri ile hizmetini sürekli olarak geliştirmektedir.
 • İlk kez 1933 yılında Milli Savunma Bakanlığına bağlı olarak kurulmuş ve bugün dünyanın en iyi hava yollarının arasında 4. sıraya yükselmiştir. En iyi hava yolu ittifaklarına üye olarak, saygın hizmetini ve geniş uçak ağı ile, tüm dünya üzerinde çeşitli hatlara sahip olarak hizmet vermektedir.
 • Türkiye içerisinde çeşitli hatlarda etkinliği göstermesi, 20.000’den fazla personel ile hizmet vermesiyle dünya üzerindeki kalitesini her açıdan göstermektedir.

Türk Hava Yolları Hedefleri ve Bilet Fiyatları

Türkiye içi uçuşlarda ve diğer ülkelere uçuşlarda tüm vergiler dahil olmak üzere Türk hava yolları belirli bir fiyat sistemi izlemektedir. Bu fiyatlar koltuklara ve sınıflarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Her bilet internet üzerinden ya da şahsen Türk Hava Yolları şubelerine girilerek uygun bir fiyat dahilinde satın alınabilir. Fakat her zaman için uygun fiyat arayışındaysanız mutlaka erken rezervasyon yaptırarak biletlerin alınması gerekmektedir.
Havacılık ve ulaşım alanında büyük bir yol kat eden Türk Hava Yolları Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı olarak hizmet vermektedir. Küresel bir alandaki tanınmasıyla ve büyük bir başarılar kaydetmiştir. Genelde uçaklarındaki doluluk oranlarında %80’e yakın bir talep görerek, kendini her anlamda kanıtlayan bir marka olarak varlığını sürdürmektedir.

 • Skytrax 2015 ödüllerinde 5.kez dünyanın en iyi havayolu seçilmesi,
 • Dünyanın en iyi 4. hava yolu firmalarından bir tanesi olması,
 • Bir yılda 50 milyonu aşan bir yolcu kapasitesi ile hizmet vermesi,

27 üyesi bulunan Star Alliance’ye 1 Nisan 2008 yılında İstanbul’da imzalanan anlaşma ile üye olmuştur. (Star Alliance Almanya’nın Frankfurt şehrinde yer alan küresel merkezli bir hava yolu ittifakıdır. 193 ülkede toplam 1,321 havalimanına uçuş gerçekleştirmektedir ve bu oranda sürekli olarak değişmektedir.)

Her yıl yeni ülke ve Türkiye içerisindeki illere yeni havalimanları ve hatlarda üzerine düşen payı yerine getirmesi ile çok tercih edilen bir yapıya kavuşmasını sağlamıştır. Bu nedende dünyanın çeşitli bölgelerine uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları, ilk uluslararası seferini 1974 yılında Atina’ya yapmıştır.

Türk Hava Yolları Hizmeti

Türk Hava Yolları dünyanın her bir bölgesinde çeşitli aktivitelere katılarak varlığını hissettirmektedir. Ayrıca bulunduğu her bir ülkeye uygun olarak reklam çalışmaları ve yatırımları yaparak, küresel alandaki kalitesini korumaktadır.

Dünya üzerinde hizmet veren Türk Hava Yolları, büyük yatırımlar ve girişimler yaparak havacılık sektöründe hizmetini vermektedir. Tüm alanlardaki etkin yapısı ve detaylarıyla tüm yolcularına 260 filosu üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca yepyeni filocularıyla da deneyimli bir uçuş deneyimini yaşatarak, herkese uygun bir yapıda, hava yolculuğunu sağlamaktadır. Türk Hava Yolları;

 • Türkiye’de ve küresel bir alandaki hizmetinde kalite değerini korumak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır.
 • Bulunduğu her bir ülkeye özgü reklam ve tanıtım çalışmaları sergilemektedir. Bunun için o ülkelerin ünlü isimleriyle de anlaşarak reklamların ilgi çekiciliğini arttırmaktadır. Türkiye’deki varlığını da büyük ölçüde hissettirmektedir.
 • Spor yatırımlarını büyük bir destekleyici özelliği ile yaptırmaktadır. Hedefine doğrudan odaklı bir çalışma ile, gerçek bir sonuç alabilmek için spor yatırımları yapmaktadır. Bunlara örnek olarak Golf turnuvasında sponsor olarak Antalya’da, Turkish Airlines World Golf Cup ile birçok alanda küresel alanda tanınmasını sağlamıştır.

Türk Hava Yolları Kalitesi

Türk Hava Yolları her açıdan etkili bir yapıya sahip olarak verdiği hizmette, Türkiye’deki yatırımlarına hiç hız kesmeden devam etmektedir. Hava yolu ulaşımı konusunda son teknolojik uçak ve diğer sistemlere sahip olarak hizmetini göstermektedir. Ayrıca 15 farklı şirket ile de çalışarak, hizmet ağını epeyce büyütmüştür.

Anadolujet ise Türk Hava Yollarının bir markası olarak 23.04.2008 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Uçak bileti satın almadan önce bilinmesi gerekenler;

Türk hava yolları Bilet satın almak isteyen yolcular dilerse doğrudan internet sitemiz www.ucuyos.com/ucak-bileti/ içeriğinde yer alan bilgilerin doldurulması ile beraber Ucuza Biletler satın alabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ulaşması durumunda görüşerek Türk hava yolları Ekonomik Uçuş fırsatlarını değerlendirebiliyor. Türk hava yollarının sadece geçen yıl toplamda 54.7 milyon üzerinde bir yolcu potansiyeline ulaşmış olduğunu biliyor musunuz? Günümüzde en çok tercih edilmekte olan hava yolu firmalarından biri olarak tanınmakta olan Türk hava yolları bundan 82 yıl önce kurulmuştur. 1933 yılından günümüze dek faaliyetlerini sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak bilinmesi gereken en temel etken 294 adet uçak filosuna sahip olması ve 280 farklı noktaya aynı anda uçabiliyor olması dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor.

Avrupa’nın en iyi hava yolu firmalarından biridir;

Temel olarak Atatürk Havalimanı üzerinde yer alan ticari işletme merkezi Türk hava yollarının Skytrax’da 2015 ödüllerine göre art arda 5. kez Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçilmesini sağlamıştır. Türk hava yolları günümüzde dünyanın en iyi 4. havayolu firması olarak bilinmekte ve bunun yanı sıra birçok başarı elde etmiş olan Türk hava yolları Star Alliance üyesi olarak bilinmektedir. Şu anda 110 farklı ülke ile 230 farklı dış hat üzerinde varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları, 280 farklı noktaya seferler düzenlemektedir. Bu durum Türk hava yollarının en çok uçuş ağına sahip olan hava yolları sıralamasında 4. sırada yer almasını sağlamaktadır. Türkiye genelinde ve dünya genelinde aktif olarak varlığını sürdürmekte olan Türk hava yolları ile ilgili olarak sizlerde dilerseniz uçak biletinizi en uygun ödeme koşulları ve en uygun fiyat teklifleri ile beraber satın alabilirsiniz. Dolayısı ile sizlerde ayrıcalıklı hava yolu ulaşımının avantajlarını Türk hava yolları ile yaşayabilirsiniz.

Uçuş sorgularken bilmeniz gerekenler;

Yılın belli dönemlerinde kampanya yapmakta olan THY sizlere en uygun ödeme koşulları ile beraber sizlere hizmetler vermektedir. Türk hava yolları ile rahat bir şekilde bilet satın almak ve keyifli bir şekilde seyahat deneyimine sahip olmak isterseniz sizlerde beklentilerinizin üzerinde sonuçlar elde edebilirsiniz. Türk hava yolları Ucuz Uçuş Kampanyalarından yararlanarak en uygun koşullarda bilet satın alabilirsiniz.


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Sayın Müşterilerimiz yılların verdiği deneyim ile Size Vip hizmet sunmaya devam ediyoruz. Türkiyede ve dünyada 700 den fazla

  Hava yolları

  172 000 adet otel ve Türkiye'de 15 'e yakın Banka 10 adet Sigorta firmasının ürünlerini sizlere tek ekran ile karşılaştırma fırsatı sunuyoruz. Üstelik ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hem seçkin markaların hemde bizim garantimiz altında. Sizde şimdi
  Ucuyos.com
  'dan sorgulama yapın zamandan ve paradan tasarruf edin.

  Ucuz Uçuşlar

  Şimdi rakebetin verdiği avantajı sizlere sunuyoruz. 700 Havayolu ‘nun ve 1000 lerce seyahat acentesının fiyatlarını Türkiye’nin yerli markası Uçuyos’da sizlere anında sunuyor, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  Otel Rezervasyonları

  172 000 adet otele Uçuyos sayesinde çok yakınsınız. üstelik Tasarruf ettirecek indirimler ve taksit seçenekleri sizleri bekliyor. Tatilinizi güzel geçirmek için binlerce etkinlikten sizi haberdar ediyor ve tatil hayellerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. şimdi sizde

  Tatil

  bölümümüzden dilediğiniz tatili seçip preminum hizmetlerimizden yararlanın.

  Kredi Hesaplama

  Krediyemi ihtiyacınız var? Şuan Doğru yerdesiniz. Tüm bankaların rekabetçi fiyatları ile kredi almanız Uçuyos sayesinde mümkün. Ucuyos.com ile 10 ‘dan fazla bankanın sitemize özel hazırladığı oranlarla kredi hesaplaması yaparak anında kredi almanın keyfine ulaşabilirsiniz. Kredi verilerimiz anlık olarak güncellenmek tedir. Ev Araç veya Tatil Kredisi hesaplamak için Tıklayınız.

  Sigorta

  En ekonomik sigorta fiyatlarını hesaplamak ve avantajlı rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak için sigorta hesaplama yapın. Tüm firmaların sigortalarını anında güncel ve uygun fiyatlarla araştırarak size uygun Araç sigortası , Dask veya sağlık sigortanızı anında onaylı olarak yaptırabilirsiniz. Sigorta işlemleri için www.ucuyos.com/sigorta/ adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

  Yardım Konuları

  Ne konuda yardıma ihtiyacınız olursa olsun Ucuyos.com sizlerle. Her müşterimiz bizim için özel müşteridir. Satın aldığınız ister bir Tatil yada bir Uçak Bileti veya

  Sigorta

  olsun uzmanlarımız 7 gün 24 saat yanınızda. Hemen bize ulaşın ve anında uzman hizmetlerimizden yararlanın.
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Serena Turizm Seyahat Aş. Merkezi Ankara da kurulu 1992 Yılında tescil olunmuş IATA uluslararası Yolcu Taşamacılığı belgesine Sahiptir. Telefon: 0850 333 0 848 Ucuyos.com Serena Turizm Aş. Rıhtım Caddesi No:1 Kat 1 , kadikoy istanbul 81200 Phone: +902163480404 Fax: +902163480710 Monday to Sunday — 07:00-04:00 Adres : Bahçelievler Mah. 7. Cadde No :10/1 Çankaya /Ankara
En Ucuz Fiyat Garantisiyle Konaklama Otel Tatil Uçak Bileti Kredi Hesaplama ve Sigorta karşılaştırma hizmetleri vermekteyiz.