loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Uçak bileti nasıl satın alınır? Bunun için dilerseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan uçak bileti satın alma sayfasını kullanarak bireysel olarak satın alma fırsatlarını değerlendirebilir ya da dilerseniz bize ulaşarak ekipl..
 • İsveç’in ulusal havayolu şirketi ve bayrak taşıyıcı firması olan Swiss Air ile uygun fiyata farklı Avrupa destinasyonlarına uçak bileti satın almak mümkün. Swiss Air, Avrupa’nın en saygın havayolu şirketlerinden biri olarak kabul..
 • SunExpress'den Bütün  iç hat uçuşların da her şey dahil  muhteşem kampanya Birçok kampanya yapan sunexpress bahar kampanyası ile 2016  ya hızlı bir başlangıç yapıyor.  Özellikle Antalya izmir merkezli  olan uçuşları..
 •   Türk Havayollarının  Sponsor  olduğu bir çok Film ve Spor aktivitesi bulunmakta. Dünya'da en çok ülkeye uçan ve hizmet kalitesi konusunda her sene ödülleri toplayan THY , Müşterilerine Uzun uçuşlarda Uçuş sırasında Ko..
 • Avantaj Rotamız Şubat’ta Hatay! Her ay olduğu gibi Şubat ayında da Avantaj Rotası ile yeni ve kaçırılmayacak fırsatlar sizi bekliyor! Avantaj Rotamızı Hatay’a çevirdik! Şubat’ta AnadoluJet’le Hatay’a uçun ve birçok indiri..

Kredi Hesaplama

Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır ?

Kredi_hesaplama Çekmek istediğiniz kredilerin türü ne olursa olsun, bu aşamalarda mutlaka kredi hesaplama yöntemlerini dikkate almanız gerekmektedir. Özellikle de, Bu yöntemler sayesinde çok daha rahat bir nakit akışına sahip olur ve ileri ki hayatınızda herhangi bir sıkıntıya maruz kalma durumundan kurtulursunuz. Bu durumun yanı sıra, kredi hesaplama tanımı ve yöntemlerini de iyice bilmenizde fayda var. Nitekim, kredi hesaplama; pek çok online sistemde mevcut kredinizi ne şekilde ve hangi faiz oranlarıyla ödeyebileceğinize dair bir bilgilendirme ağıdır. Bu ağ sayesinde de mevcut kredinizi çok daha rahat ve sistemli bir şekilde şekillendirebilir ve alacağınız karar doğrultusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Hesaplama Aşamalarında Dikkat Edilecek Hususlar

Kredi hesaplama aşamaları esnasında belli başlı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Zira bu hususların dikkati gerçekten de gereklidir. Bu gereklilik dahilinde de, çekeceğiniz kredilerde sorun yaşama oranlarınızı en aza indirebilirsiniz. Dikkat edecek hususları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Faiz oranı hesaplama
 • Vade süresi belirleme
 • Kredi türüne karar verme

Bu aşamalar içerisinde kredi türüne karar verme seçeneği en fazla dikkat çekenidir. Zira, bu seçeneklerde karşınıza birbirinden farklı kredi türleri de çıkabilmektedir. Yazımızın sonlarına yaklaşmışken kredi türlerine de kısaca değinmek isteriz. Kredi türleri de şu şekildedir;

 • İhtiyaç kredileri
 • Konut kredileri
 • Taşıt kredileri

Bahsetmiş olduğumuz tavsiyeleri dikkate alarak sağlıklı bir kredi çekme ve geri ödeme evresi gerçekleştirebilirsiniz.
İnsanlar hayatlarının belirli dönemlerinde bazen kredi çekme ihtiyacı duyarlar. Özellikle de farklı kategorilere ayrılarak bankalardan verilmekte olan bu kredilerde, kredi hesaplama yöntemlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Zira, bu yöntemler dahilinde çekeceğiniz kredinin geri ödeme aşamalarını en sıkıntısız bir şekilde atlatabilmeniz adına, her türlü kolaylıktan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Özellikle de kredi hesaplama yöntemlerinin içerisinde kredi türünün belirlenmesine çok fazla dikkat edilmesi şarttır. Çünkü bu belirleme ile sizlere en uygun kredi limiti ve oranları sunulacaktır. Kredi türünün belirlenmesi dahilinde kredi çeşitleri şu şekildedir;

 • Taşıt Kredisi
 • Konut Kredisi
 • İhtiyaç Kredileri

Bu türlerin iyice belirlenmesi ile kredi hesaplama yönteminizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle de konut kredisini göz önünde bulundurğumuzda mevcut miktarın büyüklüğünden dolayı bu tarz hesaplamalara çok daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçlar dahilinde, rahatlıkla kredinizi hesaplayabileceğiniz resmi programlarında olduğunu bilmenizi isteriz

Kredi Hesaplama da Dikkat Edilecek Hususlar

Kredi hesaplama yöntemleri içerisinde faiz oranı hesaplama ile vade süresi belirleme konusunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Özellikle de bu iki husus sizlerin çekeceğiniz kredide ki seyir istikametini şekillendirecektir.

Sonuç olarak yukarıda sizlere bulunmuş olduğumuz tavsiyelerimizi göz önüne alarak kredi hesaplama yöntemlerini dikkatle incelemenizi isteriz. Özellikle de kendi hayatlarınıza yapacağınız bu tarz önemli yatırımlarda, bankaların sizlere sunacağı kredi kampanyalarından mutlaka haberdar olmaya çalışın.

Ülkemizde sağlık sigortası yaptırmak 2012 yılından beri zorunlu hale getirilmiştir. Her bir vatandaşın sağlık sigortası için belirli bir prim ödemesine ve bunun için gelir testi yaptırmaları gerekmektedir. Bu primler sağlık imkanlarından ücretsiz ya da en düşük ücret içerisinde yararlanabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Genel sağlık sigortasında belirli düzenlemeler ve işleyişler bulunmaktadır. Kanuna uygunluk esaslarında belirtilen sistemlerde, sağlık güvencesi olmayan kişilerin sağlık imkanlarından yararlanabilmeleri sağlanmıştır. Böylece tüm vatandaşlar eşit haklarda sağlık imkanlarından yararlanarak, sağlıkları konusunda zorluk çekmeden tedavi görebilmektedirler.

Ülkemizde sağlık sigortasını yaptırmak zorunda olan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerin yasal çerçevede ve 5510 sayılı kanunun 60. maddesine uygun bir şekilde sağlık sigortasından yararlanması gerekmektedir. Bu nedenle sağlık sigortasından yararlanması gereken kişiler;

 • Hizmet akdi ile işveren tarafından çalıştırılanlar,
 • Kamu çalışanları,
 • Kendi nam ve hesabına çalışanlar
 • Köy ve mahalle muhtarları,
 • İsteğe bağlı olan sigortalılar,

sağlık sigortası kapsamında yer almaktadır.

Sağlık Sigortasından Neden Yararlanılmalıdır?

Sağlık sigortası, vatandaşların daha iyi bir yaşam için sağlık imkanlarından yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Hastane masrafları, harcanan giderler, kalınan gün sayısı ve diğer önemli hizmetlerin tümü sağlık masraflarına girmektedir. Bir vatandaş eğer GSS’den yararlanmazsa tüm bu masraflarını kendisi ödemesi gerekmektedir. Bu durumda da yüksek meblağlı bir ödenek ortaya çıkacak ve kişiler bazı imkanlardan da yararlanamamış olacaklardır. Bu yüzden her bir vatandaşın devlet güvencesinde sağlık sigortasından yararlanarak belirli bir prim ödemeleri gerekmektedir.

Kredi hesaplama konusunda pek çoğumuzun soru işaretleriyle dolup taştığımızı söyleyebiliriz. Özellikle de, kredi türünde bile belli başlı kararsızlık içerisine giren pek çok insan, doğal olarak kredi hesaplama konusunda da sıkıntılara düşmektedir. Ancak, online kredi hesaplama yöntemleri sayesinde ve bankaların müşterilerine sunmuş olduğu kampanyalar dahilinde de çok daha geniş bilgiler doğrultusunda kredi hesaplama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bundan dolayı da bu yazdığımız bu yazıyı dikkate almanızı tavsiye ederiz. Kredi hesaplama yöntemleri genel olarak bankalar aracılığıyla gerçekleşir. Ancak bu gerçekleşme evrelerinde de dikkat edilecek belli başlı hususlar bulunmaktadır. Bu hususları sıralamadan önce, çekeceğiniz kredi gelirinin faiz oranlarına gerçekten dikkat etmeniz gerekmektedir. Nitekim, konut kredisi ile taşı kredisi gibi ayrı kavramların geri ödeme aşamalarında sunulan faiz giderlerine gerçekten dikkat edilmesi şarttır.

Kredi Hesaplama Yöntemleri

Kredi hesaplama aşamasında izlenilen yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Vade süresi belirleme
 • Faiz oranı hesaplama
 • Kredi türüne karar verme

Evet bu aşamalarda ki dikkat edilecek bu hususları iyice bellemeniz sayesinde, kredi hesaplama işlemlerinde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamış olursunuz. Bu sebepten dolayı da, özellikle de kredi türüne karar verme aşamalarını çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Keza bankların sizler için sunduğu birbirinden farklı kredi türleri de bulunmaktadır. Bunun için de yapacağınız iyi bir araştırma dahilinde en uygun krediyi rahatlıkla çekebilirsiniz.

  • Türkiye'de birçok insan ev sahibi olmak ve kendine ait olan bir konutta yaşamak için çeşitli adımlar atmak istemektedir. Fakat yüklü miktarda nakit ihtiyacı bu isteklerine doğrudan cevap ve..
 • İhtiyaçların gerçek manada elde edilebilmesi için bankalar tarafından alınabilen bir tür kredi sistemidir. İhtiyaç kredisinin alınması mutlaka gerekli bir sebebe dayanmalıdır. Genel olar..
 • Taşıt kredisi başvurularınız dahilinde uzun zamandır almak istediğiniz otomobillere çok rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz. Özellikle de bankaların bu alan konusunda sunmuş olduğu fır..
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Sayın Müşterilerimiz yılların verdiği deneyim ile Size Vip hizmet sunmaya devam ediyoruz. Türkiyede ve dünyada 700 den fazla

  Hava yolları

  172 000 adet otel ve Türkiye'de 15 'e yakın Banka 10 adet Sigorta firmasının ürünlerini sizlere tek ekran ile karşılaştırma fırsatı sunuyoruz. Üstelik ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hem seçkin markaların hemde bizim garantimiz altında. Sizde şimdi
  Ucuyos.com
  'dan sorgulama yapın zamandan ve paradan tasarruf edin.

  Ucuz Uçuşlar

  Şimdi rakebetin verdiği avantajı sizlere sunuyoruz. 700 Havayolu ‘nun ve 1000 lerce seyahat acentesının fiyatlarını Türkiye’nin yerli markası Uçuyos’da sizlere anında sunuyor, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

  Otel Rezervasyonları

  172 000 adet otele Uçuyos sayesinde çok yakınsınız. üstelik Tasarruf ettirecek indirimler ve taksit seçenekleri sizleri bekliyor. Tatilinizi güzel geçirmek için binlerce etkinlikten sizi haberdar ediyor ve tatil hayellerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. şimdi sizde

  Tatil

  bölümümüzden dilediğiniz tatili seçip preminum hizmetlerimizden yararlanın.

  Kredi Hesaplama

  Krediyemi ihtiyacınız var? Şuan Doğru yerdesiniz. Tüm bankaların rekabetçi fiyatları ile kredi almanız Uçuyos sayesinde mümkün. Ucuyos.com ile 10 ‘dan fazla bankanın sitemize özel hazırladığı oranlarla kredi hesaplaması yaparak anında kredi almanın keyfine ulaşabilirsiniz. Kredi verilerimiz anlık olarak güncellenmek tedir. Ev Araç veya Tatil Kredisi hesaplamak için Tıklayınız.

  Sigorta

  En ekonomik sigorta fiyatlarını hesaplamak ve avantajlı rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak için sigorta hesaplama yapın. Tüm firmaların sigortalarını anında güncel ve uygun fiyatlarla araştırarak size uygun Araç sigortası , Dask veya sağlık sigortanızı anında onaylı olarak yaptırabilirsiniz. Sigorta işlemleri için www.ucuyos.com/sigorta/ adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

  Yardım Konuları

  Ne konuda yardıma ihtiyacınız olursa olsun Ucuyos.com sizlerle. Her müşterimiz bizim için özel müşteridir. Satın aldığınız ister bir Tatil yada bir Uçak Bileti veya

  Sigorta

  olsun uzmanlarımız 7 gün 24 saat yanınızda. Hemen bize ulaşın ve anında uzman hizmetlerimizden yararlanın.
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Serena Turizm Seyahat Aş. Merkezi Ankara da kurulu 1992 Yılında tescil olunmuş IATA uluslararası Yolcu Taşamacılığı belgesine Sahiptir. Telefon: 0850 333 0 848 Ucuyos.com Serena Turizm Aş. Rıhtım Caddesi No:1 Kat 1 , kadikoy istanbul 81200 Phone: +902163480404 Fax: +902163480710 Monday to Sunday — 07:00-04:00 Adres : Bahçelievler Mah. 7. Cadde No :10/1 Çankaya /Ankara
En Ucuz Fiyat Garantisiyle Konaklama Otel Tatil Uçak Bileti Kredi Hesaplama ve Sigorta karşılaştırma hizmetleri vermekteyiz.